صفحه 1 از 22 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 215

موضوع: راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

Junior Member eesa آواتار ها

پیش فرض راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

با سلام خدمت همگی

این تاپیک برای کسایی هست که به هر دلیلی نیاز دارن هر چه سریعتر ویزای کانادا رو بگیرن
    مخصوصن برای اونایی که نامه ادمیشن شون دیر رسیده و باید حتمن برای ترم پاییز درسشون رو شروع کنن

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم :-)

Junior Member eesa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

بخش ویزای سفارت کانادا تو تهران دیگه ویزا نمیده و ما مجبوریم مدارکمونو بفرستیم ترکیه
    همینجوریش ویزای کانادا دیر میرسه (12 هفته ای طول میکشه تا آماده شه)، حالا فرض کنید نامه ادمیشنتون هم دیرتر رسیده باشه
    باید چیکار کنید؟
    از راههای "زمینی" که فکر نمیکنم این مسئله قابل حل باشه، کسی راه حل "آسمانی" سراغ داره؟

سلام من تا چند روز اينده ميرم سفارت كانادا در انكارا، اگر كسي مي خواهد مداركش رو ببرم اطلاع بده خيلي سريع

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

با سلام
    من هم همین مشکل رو دارم!! نمیدنم از کجا شروع کنم..علی جان شما دقیقا کی میرید آنکارا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Nader Dadkhah نمایش پست ها
    با سلام
    من هم همین مشکل رو دارم!! نمیدنم از کجا شروع کنم..علی جان شما دقیقا کی میرید آنکارا؟
    من شنبه بعد از ظهر ميرم اگر مي خواي مداركتو ببرم و مدارك اماده هست سريع تر اطلاع بده

Junior Member mitch آواتار ها

Unhappy پاسخ : راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

نقل قول نوشته اصلی توسط eesa نمایش پست ها
    بخش ویزای سفارت کانادا تو تهران دیگه ویزا نمیده و ما مجبوریم مدارکمونو بفرستیم ترکیه

من هرچی سرچ کردم پیدا نکردم چطوری از ترکیه واسه سفارت کانادا باید وقت بگیریم .. هلپ لطفا!!!

نيازي به گرفتن وقت از سفارت نيست. من هفته گذشته رفتم. بايد صبح حدود 7 بريد اونجا توي صف تا مداركتونو تحويل بديد. از روز 2شنبه تا 5شنبه بين 8.30 تا 11.30 مداركو تحويل ميگيرن.
    خيلي از اژانس ها يا افراد هم حسابي براي خودشون كاسبي مي كنن اونجا كسايي بودن كه 20و 30 تا پاسپورت همراهشون بود از هر فردي هم تقريبا بين 150-200 دلار ميگيرن. حساب كنين ببينين چقدر درامد كسب مي كنن در طول 2 يا 3 روز!!!!! و اين كار رو فقط يكبار كه انجام نميدن!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eesa نمایش پست ها
    همینجوریش ویزای کانادا دیر میرسه (12 هفته ای طول میکشه تا آماده شه)، حالا فرض کنید نامه ادمیشنتون هم دیرتر رسیده باشه
    باید چیکار کنید؟
    از راههای "زمینی" که فکر نمیکنم این مسئله قابل حل باشه، کسی راه حل "آسمانی" سراغ داره؟
    من هم همین مشکل رو دارم. برنامم اینه که از سفارت کانادا در ابوظبی اقدام کنم

سلام
    من مدارکمو قبلاً فرستادم آنکارا. اگر ویزام بیاد شاید خودم نتونم برم. دنبال یک راه مطمئن و در عین حال ارزونم. میشه اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید با ذکر حدودی قیمت به من معرفی کنید.
    ممنون

سلام
    بهترين را اين هست كه به دنبال كسي بگرديد كه خودش هم مي خواد براي ويزاي خودش و يا يكي از نزديكانش بره، در اين صورت مي تونيد پيشنهاد بديد كه هزينه رفت و امد و هتل براي 2و3 روز رو با هم تقسيم كنيد. كسايي بودن اونجا كه اين كارو كرده بودن و به دلال ها نداده بودن. شايد هم يكي لطف كنه برا شما هم بدون گرفتن هزينه بگيره!!!!!

صفحه 1 از 22 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)