صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 215

موضوع: راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

سلام

من به خاطر تاخیر ویزام ترم زمستون دانشگاه رو از دست دادم و متاسفانه دانشگاه هم دیفر نکرد و مجبور به اپلای مجدد شدم.
    حالا ویزام رسیده البته هنوز نرفتم سفارت که بگیرمش. با دانشگاه تماس گرفتم و اونها بهم گفتن که امکان شروع ترم تو تابستون نیست و من باید منتظر جواب اپلای بمونم.
    علاوه بر اون گفتن که اگر پذیرش بگیرم باید دوباره برای ویزا اپلای کنم.
    دانشگاه من تو کبک قرار داره و علاوه بر ویزای عادی یه CAQ هم لازم داره.
    حالا میخواستم بپرسم که چیکار کنم. برم ترکیه و و یزا رو بگیرم یا اینکه منتظر بمونم تا جواب پذیرش بیاد؟
    اگه دانشگاه بهم پذیرش نده این ویزا برای دانشگاه دیگه که احتمالاً سال دیگه براش اپلای کنم هم جواب میده یا نه؟
    و اینکه آیا دانشگاه میتونه با سفارت تماس بگیره و ویزام رو لغو کنه؟
    میبخشید زیاد شد.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roozbeh_ka نمایش پست ها
    سلام به همگی
    سال نو همه دوستان مبارک

من برای ترم زمستون پذیرش داشتم ، مدارکم رو اول پاییز فرستاده بودم بعد از 3 ماه یه ایمل زدن و یه سری سوال و رزومه خواستن. الان 6 ماه گذشته و ویزام نیومده
    سوالم اینه که چرا اینقدر طول کشیده و چرا هیچ جوابی نمیدن که آدم تکلیفشو بدونه
    من دیفر کردم برای ترم تابستون اگه تا یه ماه دیگه ویزام نیاد نمیدونم چی میشه!

ممنون از توجه شما
    سلام
    من هم شرایط شما رو داشتم با این فرق که دانشگاهم دیفر نکرد و مجبور شدم دوباره اپلای کنم.
    ویزای من تازه رسیده. نگران نباشید. ان شا الله مال شما هم همین روزها میرسه.
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    یه چند تا سوال راجع به مدارک لازم برای ویزا گرفتن دارم. من قسمت ویزا و مهاجرت سایت سفارت کانادا در آنکارا رو نگاه کردم . اما خیلی از دوستانم بهم گفتن که برم گواهی سوء پیشینه بگیرم بعد ترجمه کنم و بفرستم. یا شناسنامم رو بدم ترجمه یا پدرم گواهی تکلف بهم بده و با فیش حقوقیش ببرم ترجمه کنم و جزو مدارکم بفرستم. در حالیکه من چنین چیزی تو سایت سفارت ندیدم!
    اگر دانشگاه بهم فاند بده باز هم نیاز به حساب بانکی با گردش مالی یک ماهه برای اثبات برآمدن از پس هزینه ها هست؟ اگر بله آیا میتونم سند ملک رو بدم ترجمه در حالیکه سند در گرو بانکه؟؟
    خیلی ممنون میشم که به سئوالاتم پاسخ بگین

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sami.himi نمایش پست ها
    سلام
    یه چند تا سوال راجع به مدارک لازم برای ویزا گرفتن دارم. من قسمت ویزا و مهاجرت سایت سفارت کانادا در آنکارا رو نگاه کردم . اما خیلی از دوستانم بهم گفتن که برم گواهی سوء پیشینه بگیرم بعد ترجمه کنم و بفرستم. یا شناسنامم رو بدم ترجمه یا پدرم گواهی تکلف بهم بده و با فیش حقوقیش ببرم ترجمه کنم و جزو مدارکم بفرستم. در حالیکه من چنین چیزی تو سایت سفارت ندیدم!
    اگر دانشگاه بهم فاند بده باز هم نیاز به حساب بانکی با گردش مالی یک ماهه برای اثبات برآمدن از پس هزینه ها هست؟ اگر بله آیا میتونم سند ملک رو بدم ترجمه در حالیکه سند در گرو بانکه؟؟
    خیلی ممنون میشم که به سئوالاتم پاسخ بگین
    بله خیلی از این مدارک تو سایت نوشته نشده ولی اکیدا توصیه میشه که اونها رو مطابق با چک لیست سابق سفارت کانادا تو تهران تهیه کنید. یکی دو مورد بخاطر نقص همین مدارک ریجکت شدن.
    بله اگر فول فاند هم باشید باید ارائه بدید. سند خونه tie حساب میشه و ارتباطی با گواهی بانکی نداره.
    فکر نمیکنم بتونید ببرید ترجمه درحالیکه گرو بانکه. باز هم پرس و جو کنید

Junior Member

سلام - از دوستان كسي هست كه در مورد 0n line application براي ويزاي كانادا (study permit)اطلاعات كاملي داشته باشه؟ سفارت تركيه فقط به اين نوع اپلاي اشاره كرده و هيچ لينكي براي on line‌ اپلاي كردن نداره . آيا اصلا صلاح است كه انلاين اپلاي كنيم براي ويزاي دانشجويي يا نه؟
    ممنون ميشم اگه اطلاعات كاملتري دارين به اشتراك بذارين

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AminABC نمایش پست ها
    سلام - از دوستان كسي هست كه در مورد 0n line application براي ويزاي كانادا (study permit)اطلاعات كاملي داشته باشه؟ سفارت تركيه فقط به اين نوع اپلاي اشاره كرده و هيچ لينكي براي on line‌ اپلاي كردن نداره . آيا اصلا صلاح است كه انلاين اپلاي كنيم براي ويزاي دانشجويي يا نه؟
    ممنون ميشم اگه اطلاعات كاملتري دارين به اشتراك بذارين
    بله چند نفر از دوستان با روش آنلاین ویزا گرفتن. برای اطلاعات بیشتر تاپیک زیرو مطالعه کنید
    اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

Junior Member

نیاز به کمک فوری

سلام
    من به خاطر دیر رسیدن ویزام پذیرش زمستون مک گیل رو از دست دادم و مجبور شدم دوباره برای پاییز 2013 اپلای کنم همون دانشگاه.
    حالا ویزام اومده و فردا میخوام برم ترکیه که بگیرمش ولی دیشب خبردار شدم که دانشگاه برای پاییز ریجکتم کرده.
    چیکار کنم؟
    برم ویزا رو بگیرم یا نه و اینکه آیا دانشگاه میتونه با سفارت تماس بگیره و ویزام رو لغو کنه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sjm008 نمایش پست ها
    نیاز به کمک فوری

سلام
    من به خاطر دیر رسیدن ویزام پذیرش زمستون مک گیل رو از دست دادم و مجبور شدم دوباره برای پاییز 2013 اپلای کنم همون دانشگاه.
    حالا ویزام اومده و فردا میخوام برم ترکیه که بگیرمش ولی دیشب خبردار شدم که دانشگاه برای پاییز ریجکتم کرده.
    چیکار کنم؟
    برم ویزا رو بگیرم یا نه و اینکه آیا دانشگاه میتونه با سفارت تماس بگیره و ویزام رو لغو کنه؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    احتمال اينكه دانشگاه با سفارت تماس بگيره خيلي خيلي كمه. به نظرم بهتره ويزاتون رو بگيريد و اين فرصتو از دست نديد. فوقش اونجا پيگيري ميكنيد يا حداكثر دانشگاه ديگه پيگيري ميكنيد. با اين شرايط ممكنه گرفتن ويزاي دوباره خيلي سخت باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

سلام
    کسی می تونه تمام مدارکی که لازمه واسه اقدام آنلاین رو لیست کنه لطفا؟ و اینکه فرم هارو از کجا می شه گرفت؟ ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sama_fa نمایش پست ها
    سلام
    کسی می تونه تمام مدارکی که لازمه واسه اقدام آنلاین رو لیست کنه لطفا؟ و اینکه فرم هارو از کجا می شه گرفت؟ ممنون
    تمام مدارکی که برای اقدام بصورت پستی لازم بود برای اقدام آنلاین هم لازمه
    برای اطلاعات بیشتر موضوع زیرو مطالعه کنید
    اقدام آنلاین برای ویزای دانشجویی کانادا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)