صفحه 2 از 22 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 215

موضوع: راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راههای گرفتن ویزای کانادا در کمترین زمان ممکن

دوستان عزیز
    به نطرم بهترین راه اینه که کسایی که مدارکشونو پست کردن و در حال حاظر منتظر جواب هستند همین جا یه کامیونیتی تشکیل بدیم و هر دو هفته یا سه هفته, یک نفر توافقی از بین متقاضی ها با تقسیم هزینه بین افراد یه روزه بره و ویزای بچه ها رو پیک اپ کنه و بیاد. اینجوری هم هزینه ها سرشکن میشه و هم اینکه مدارکو به دست یه ادمی که میشناسیش تحویل دادی. واسه عشق و حالم اونایی که یه روز ممنکنه کمشون باشه, ایشالا بذارن دسته جمعی وقتی رفیم اونور. من خودمم همین هفته مدارکمو پست کردم. نظر دوستان چیه؟

مي تونيد وكالت بديد به يكي از پستهاي بين المللي مه براتون اينكار رو انجام بده مثلا DHL رو ميدنم كه انجام ميده ( تجربه دوستم).. 100 درصد هزينه اش از اين دلالها كمتر ميشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکمو قبلاً فرستادم آنکارا. اگر ویزام بیاد شاید خودم نتونم برم. دنبال یک راه مطمئن و در عین حال ارزونم. میشه اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید با ذکر حدودی قیمت به من معرفی کنید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط smraniaki نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    به نطرم بهترین راه اینه که کسایی که مدارکشونو پست کردن و در حال حاظر منتظر جواب هستند همین جا یه کامیونیتی تشکیل بدیم و هر دو هفته یا سه هفته, یک نفر توافقی از بین متقاضی ها با تقسیم هزینه بین افراد یه روزه بره و ویزای بچه ها رو پیک اپ کنه و بیاد. اینجوری هم هزینه ها سرشکن میشه و هم اینکه مدارکو به دست یه ادمی که میشناسیش تحویل دادی. واسه عشق و حالم اونایی که یه روز ممنکنه کمشون باشه, ایشالا بذارن دسته جمعی وقتی رفیم اونور. من خودمم همین هفته مدارکمو پست کردم. نظر دوستان چیه؟
    man movafeqm, ama yademon bashe k namayandeyi k az tarafe ma mikhad bere az zamane kari v esterahatesh ham hazine mikone. age hame movafeqid alave ba inke kole hazineha ro taqsim konim yek haholzahmeyi ham hame behesh bedim k in haqolzahme beynehamamon taqsim beshe.

pas lotfan zamani k email az sefarat omad k pass request shodim be ham khabar bedim

سلام دوستان
    از تاپیک " پیک آپ ویزا از آنکارا توسط آژانس" هم میتونید استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mansoury نمایش پست ها
    من هم همین مشکل رو دارم. برنامم اینه که از سفارت کانادا در ابوظبی اقدام کنم
    کسی رو میشناسید که از ابوظبی ویزا گرفته باشه؟

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eesa نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی

این تاپیک برای کسایی هست که به هر دلیلی نیاز دارن هر چه سریعتر ویزای کانادا رو بگیرن
    مخصوصن برای اونایی که نامه ادمیشن شون دیر رسیده و باید حتمن برای ترم پاییز درسشون رو شروع کنن

هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم :-)
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nader Dadkhah نمایش پست ها
    با سلام
    من هم همین مشکل رو دارم!! نمیدنم از کجا شروع کنم..علی جان شما دقیقا کی میرید آنکارا؟
    بجای اینکه مدارک را بدین یکی از دوستان ببره خب پست کنید. TNT سه روزه مدارک را می رسونه سفارت

نقل قول نوشته اصلی توسط s.mansoury نمایش پست ها
    .... برنامم اینه که از سفارت کانادا در ابوظبی اقدام کنم
    اولا کانادا گفته مدارک از تهران به دفتر آنکارا فرستاده می شه و بقیه هم مدارک را به آنکارا بفرستند.
    دوما یه جایی دیدم که نوشته برای اینکه از دفتر دیگه ای (مثل ابوظبی) اقدام کنید باید حداقل 6 ماه در اون کشور زندگی کرده باشید.
    سوما یکی از دوستان (که نمیدونم در کدام تاپیک بود) می گفت از یکی از دفاتر اروپایی اقدام کرده. درحالیکه بقیه یک هفته ای ویزا می گرفتند از همون دفتر . ایشون چون ایرانی بوده دو ماهه که منتظره. خبری هم نداره که پرونده اش در چه مرحله ایه

نقل قول نوشته اصلی توسط smraniaki نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    فکر خوبیه. این بهترین راح حله مخصوصا که به آژانس ها نمی شه اعتماد کرد.
    دوستی بوده که آژانس محترم بعد از یک ماه ویزاش را گرفته و اون دوست بیچاره ما نتونسته به موقع خودش را برسونه به دانشگاه
    در ضمن اگر خدای ناکرده پاسپورتتون گم بشه حداقل شیش ماه طول می کشه که یکی دیگه بتونید بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط artima نمایش پست ها
    مي تونيد وكالت بديد به يكي از پستهاي بين المللي مه براتون اينكار رو انجام بده مثلا DHL رو ميدنم كه انجام ميده ( تجربه دوستم).. 100 درصد هزينه اش از اين دلالها كمتر ميشه.
    موضوع اینه که ارسال پاسپورت توسط پست غیر قانونیه. ریسکش زیاده.
    TNT هم پاسپورت را می بره ولی بر نمی گردونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Geologists نمایش پست ها
    سلام
    من مدارکمو قبلاً فرستادم آنکارا. اگر ویزام بیاد شاید خودم نتونم برم. دنبال یک راه مطمئن و در عین حال ارزونم. میشه اگر تجربه‌ای در این زمینه دارید با ذکر حدودی قیمت به من معرفی کنید.
    ممنون
    بهترین کار اینه که یکی از دوستانی که داره می ره زحمتش را بکشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)