صفحه 1 از 46 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

سلام دوستان
    آیا می ارزه که با بورس DAAD که فقط هزینه ی زندگیه برای دکتری بریم آلمان یا نه تلاش کنیم یه کشور دیگه با فاند و حقوق و ... پذیرش بگیریم

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

اگه موفق شدی بورس DAAD رو بگیری این فرصت رو از دست نده...چون اونجا می تونی TA داشته باشی و درامدت بیشتر میشه...البته شما الان باید اقدام کنی برای DAAD و نتیجش آخر سال معلوم میشه پس تو این مدت جاهای دیگه رو هم امتحان کن...
    Keep calm...Time will solve any problem

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

تا دوره قبل تنها بخش این بورس که اونرو متفاوت از سایر بورسها می کرد این بود که باید پروپوزال ارائه می دادید. آقای Majid_1981 درست می گن اگر کنار این بورس بتونین TA بشین یا خود استاد هم بهتون خرجی بده وضعتون خوب می شه. ولی DAAD چیزیه که باید براش اقدام کنین ولی منتظر پذیرشش نباشین و برای جاهای دیگه هم اقدام کنین.. اگر شرایطش مثل سال قبل باشه، فکر می کنم از الان، 1.5 ماه بیشتر فرصت نداشته باشین که یه استاد پیدا کنین و یه پروپوزال باهاش تعریف کنین. تازه وقتی بورس DAAD باشید خوب بهتون ویزا می دهند.

سلام دوستان

بورسی که ازش حرف می زنید چیست؟ وچگونه و با چه شرایطی منکه قصد رفتن به آلمان دارم می توانم برخوردار شوم؟؟؟

یا حق
    سعادت و خوشبختی از آن کسی است که برای سعادت و خوشبختی دیگران می کوشد.
    بگزار یک دیوانه نگاهت کند ولی نگزار یک نگاه دیوانه ات کند.

سلام...اینجارو ببین:

http://ic.daad.de/tehran/index_fa.html

موفق باشید...

سلام

من 27 آبان باید برم سفارت آلمان برای مصاحبه DAAD . کسایی تا امروز رفتن ممکنه بگن که از چی پرسیدن و چه جوری؟ به خصوص مهندسی برق اگه هستید لطف کنید بگید.
    HOPE, GIVES YOU WINGS

Senior Member maryamf آواتار ها

Last year I had an interview. Unfortunately, they did not ask anything about my proposal, but asked about another experience that I had with DAAD. I guess you should be ready for any kind of question about your master thesis, PhD proposal or whatever else in your CV. They organized two professors for the interviews but unfortunately in my case, the one that was related to my field did not attend the interview at all!! Also, they may ask about the reasons you are going to study in Germany..

I guess if you search you will find some information about last year's inteview..

G'luck

I had an interview too...There were three persons asked me some questions about my proposal and how I found this University and how to contact the professor...One of them was Iranian...how ever none of them were expert in my thesis's subject and they couldn't simply find out what I was saying...The interview was held in the cultural section of the German embassy and it was in English...Don't worry about the language since your English will be better than theirs...However my application was unsuccessful but I wish you make it easily...Good Luck

سلام

*مصاحبه DAAD توی سفارت آلمان برگزار شد هر 20 دقیقه یک نفر می رفت. مصاحبه من 10:40 بودم نفر بعدی11 .
    *از خانم جباری پرسیدم که امسال چند نفر مدارک فرستادن گفت حدود 76 نفر و همه ی دخترهایی که مدارکشون ناقص بوده رو رد کرده بودن ولی پسرها رو به دلیل سربازی با مدارک یه کم ناقص قبول کرده بودن.( پارسال حدود 120 نفر مدارک فرستاده بودن)
    *در سالن کنفرانس که دو استاد ایرانی دکتر نیایش و دکتر نورعلی به همراه یک خانم آلمانی از سفارت آلمان بود و دو نفر دیگه که کلا کاری نمی کردن. ابتدا گفتن خودت رو معرفی کن و 5 دقیقه از خودت بگو ( اگه نمی تونید تمرین کنید)
    *بعد از proposal پرسیدن که چیه چه جوری استاد رو پیدا کردم چرا این دانشگاه رو انتخاب کردم
    *بعد استاد ایرانی لطف کرد! گیر داد به سربازی که شما مشکل سربازی داری و نمی تونی بری تا وقتی جواب بیاد دیر شده جواب مارچ میاد و ... من نیم ساعت براش توضیح دادم بابا حتی اگه جواب مارچ بیاد من که آخر 6ماه زرت اعزام نمی شم خلاصه ایرانیه بدتر از آلمانیه بود تا اینکه خودش زد فارسی منم جوابش رو دادم.
    *ازم پرسید دوست داری 10 سال آینده چه کاره بشی.
    *در ضمن من یه ژورنال داخلی با کمک استاد لیسانسم داده بودم که اونجا تحویل دادم یادم رفته بود اول ببرم
    *استادها مهندس بودن حالا مهندس چی بودن نمی دونم ولی برق نبودن چون گیری به موضوع پروپوزال ندادن. یه نکته دیگه این بود که اکثر بچه موضوع پروپوزال رو خودشون نوشته بودن یعنی موضوع رو با چندبار نوشتن و تصحیح توسط استاد آلمانی تبدیل به پروپوزال کرده بودن ولی واسه من رو کاملا استاده نوشته بود!
    *یه موضوع جالب در مورد سفارت آلمان این بود که توی ورودی تا یه در بسته نمی شد در دوم رو باز نمی کردن حالا نمی دونم از اول این طوری بوده یا حمله ی بانوی plagiarism ایران به سفارت رو در نظر گرفتن.
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

سلام...
    این بورس DAA بالاخره برای مستر هم تعلق می گیره یا نه ؟! ..
    توی این لینکی که مجید گذاشته گفته که فقط برای دکتری ست اما من از خیلی ها شنیدم که مستر هم داره ...
    کسی منبع موثق و قابل استناد نداره ؟! ...
    کلآ قابل negotiate کردن هست یا اینکه مثل cheneving از بیخ strict ه ؟!؟!
    ممنون !

صفحه 1 از 46 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)