صفحه 46 از 46 نخستنخست ... 3637383940414243444546
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 457 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_20112011 نمایش پست ها
    واسه مقطع فوق لیسانس هم پیدا کردن استاد در گرفتن بورس مفید هست ؟؟؟ باید پروپوزال ارائه داد ؟؟؟
    این بورس ها باید چه شرایطی داشته باشی تا شامل حال کسی شود ؟؟؟
    جواب سئوال اولت رو مطمئن نیستم اطلاعاتی که دارم در مورد دکتراست تا اونجا که من میدونم این بورس رو بیشتر به دکترا و فرصت مطالعاتی میدن. احتمال زیاد استاد راهنما باید پیدا کنی و احتمال بیشتر تر که پروپوزال هم باید بدی چون شرط اصلی اش داشتن پروپوزال خیلی خیلی خوبه.
    شما وقتش که برسه اپلای کن انشا...که قبول میشی چون واقعا شرایط خاصش خیلی مشخص نیست ولی داشتن معدل خوب و مقاله موثره سعی کنید اگر ندارید تا ددلاین مقاله بنویسید (یکی از بچه هایی که چند سال پیش این بورس رو در مقطع ارشد گرفته بود 2 تا مقاله اینترنشنال داشت)دوست دیگه ای میگفت پروژه هایی که خیلی تاپ و یه جورایی زحمت داشته باشه شانس بیشتری دارند به گفته این دوستمون شانس برای رشته های انسانی کمتره البته من اینو شنیدم..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط sozi نمایش پست ها
    جواب سئوال اولت رو مطمئن نیستم اطلاعاتی که دارم در مورد دکتراست تا اونجا که من میدونم این بورس رو بیشتر به دکترا و فرصت مطالعاتی میدن. احتمال زیاد استاد راهنما باید پیدا کنی و احتمال بیشتر تر که پروپوزال هم باید بدی چون شرط اصلی اش داشتن پروپوزال خیلی خیلی خوبه.
    شما وقتش که برسه اپلای کن انشا...که قبول میشی چون واقعا شرایط خاصش خیلی مشخص نیست ولی داشتن معدل خوب و مقاله موثره سعی کنید اگر ندارید تا ددلاین مقاله بنویسید (یکی از بچه هایی که چند سال پیش این بورس رو در مقطع ارشد گرفته بود 2 تا مقاله اینترنشنال داشت)دوست دیگه ای میگفت پروژه هایی که خیلی تاپ و یه جورایی زحمت داشته باشه شانس بیشتری دارند به گفته این دوستمون شانس برای رشته های انسانی کمتره البته من اینو شنیدم..
    از اون جایی که تعداد درخواست دانشجوهای رشته های فنی خیلی زیاده در نسبت با دانشجوهای علوم انسانی، شانس افرادی که برای علوم انسانی اقدام کردن، خیلی بیشتره!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوستان
    من رشته ام مکانیک ماشینهای کشاورزی در مقطع لیسانس هستش و معدلم 18 و الان چندتا مقاله داخلی در زمینه مکانیک در همایشهای بین المللی دارم. و دو تا طراحی دستگاه هم داشتم که برای اولین بار در کشور بوده، برای مقطع فوق لیسناس چطور میتونم فاند یا Scholarship بگیرم؟ راستی مدرک زبان اونا چی لازم دارن؟
    ممنون میشم دوستان جوابمو بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer-Software Azad University

پیش فرض پاسخ : DAAD همه سوالات شما در این مورد (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ..

سلام دوستان من میخوام واسه ارشد کامپیوتر/شبکه از المان پذیرش بگیرم.
    راستش میخواستم بدونم که چه جوری میتونم از گرفتن فاند تو مقطع ارشد مطمئن شم و حتما بگیرم ؟
    و اینکه چه عواملی تو گرفتن این فاند مهمه و ایا مثل بورس کشور ایتالیا شرایط اقتصادی خانواده هم میتونه تاثیر گذار باشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : DAAD همه سوالات شما در این مورد (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ..

سلام
    کسی میدونه تعداد بورسیه داد برای دکتری امسال چه تعداد هست؟ برای کسانی که 2012 مدارک را ارسال کردن منظورمه.
    با تشکر

Member hazy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - University of Helsinki

سلام
    آیا برای گرفتن پذیرش از دانشگاهای آلمان در مقطع فوق لیسانس مثل کانادا و آمریکا نیاز به پیدا کردن استاد دارم؟
    مرسی

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : DAAD همه سوالات شما در این مورد (آرشیو 2008-2012)

در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)