صفحه 10 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

سلام

من تقریبا یک دوری تو دانشگاه های آلمان زدم. چند تا نکته دستگیرم شد. اگه هر کدوم فکر می کنید اشتباه می کنم ممنون می شم توضیح بدید:

1- رشته هایی که تو DAAD هست شامل کل پروگرام های ارایه شده نیست.
    2- بیشتر رشته های درست و حسابی تو دانشگاه های خوب آلمان به زبان آلمانی هستن و خیلی انگشت شماره رشته ی خوب تو دانشگاه خوب که به زبان انگلیسی باشه. اگر هم باشه یا با همکاری یک دانشگاه غیر آلمانی هست و یا نمره زبان حدود 6.5 به بالا می خواد.

3- بیشتر رشته های فنی انگلیسی در دانشگاه های علمی کاربردی Hochschule یا Applied Sciences هستند که معمولا رنکینگ های 2000 به بالا هستند. این دانشگاه ها رو وزارت علوم محترم و خوش اشتهای ایران قبول نداره. پس واسه کسی که بعد از دوره فوق نتونه تو آلمان کار پیدا کنه و مجبوره برگرده یک جور وقت و پول تلف کردنه.
    من دید خوبی نسبت به کلمه علمی کاربردی ندارم. نمی دونم شاید تو آلمان بشه با مدرکش کار پیدا کرد. دوستان با تجربه ممنون می شم توضیح بدن.

نتیجه می گیریم اگر قصد آلمان دارید برید آلمانی بخونید!

والسلام.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

سلام
    لطفاً برای پر کردن فرم DAAD در موارد زیر منو راهنمایی کنید :

3. secondary scholl education
    type of final examination
    original name of examination
    awarded on (day/month/year)
    4. Academic year at the time of application (main subject/subsidiary subject)
    5. degrees held
    6. Duration of planned stay in germany (باید مدت زمان دوره دکترا یعنی 3 یا 4 سال نوشت؟)
    Scholarship period applied for (باید 1 سال نوشت یا بیشتر؟)
    17. what professional career do you envisage?

مرسی از وقتی که میزارید

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

دوستان من میخوام واسه پاییز 2011 اقدام کنم. میخوام وقتی Application ها رو پر کنم که همه اطلاعات و مدارکم کامل هستش. به نظرتون دیر نیستش که آبان این کارو بکنم؟
    ممنون میشم

Junior Member jex_vox آواتار ها

سلام. آیا کسی هست که به داد ما برسه؟
    من میخوام تو رشته‌ی زبان انگلیسی (حالا هرچی - ادبیات انگلیسی - مطالعات انگلیسی - مطالعات آمریکا) درس بخونم. به هر دری زدم تو دانشگاه‌های آلمان جزء مدارکشون مدرک زبان آلمانی هم میخوان.. من نمیفهمم وقتی رشته به زبان انگلیسی تدریس میشه و خود رشته هم زبان انگلیسی هست چرا مدرک زبان میخوان؟
    تماس تلفنی گرفتم. نامه دادم .. دانشگاه کاسل-لایپ‌زیش-نورن‌برگ- ماینز
    کسی راه حلی داره...
    از من مدرم متوسطه زبان آلمانی خواستن تا خرداد 1390. من تا چند ماه دیگه که شق القمر نمیتونم بکنم..
    یا کسی دانشگاهی رو میشناسه که مدرک زبان آلمانی نخواد.
    لطفا کمک کنید...
    1000 خان رستم رو باید رد کنی.
    از من آیلتس هم خواستن که خودم رو کشتم دو ماه دیگه میخوام برم امتحان بدم. اونم نمره 7 ... حالا از پس اون بر میام ولی این مدرک زبان المانی دیگه نامردیه.
    لطفا کمک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    British, American, and Postcolonial Studies; University of Münster

University of Münster
    www.uni-muenster.de
    MA British, American and Postcolonial Studies
    MA National and Transnational Studies

HU Berlin
    www.hu-berlin.de
    Centre for British Studies
    Master of British Studies

نقل قول نوشته اصلی توسط jex_vox نمایش پست ها
    سلام. آیا کسی هست که به داد ما برسه؟
    من میخوام تو رشته‌ی زبان انگلیسی (حالا هرچی - ادبیات انگلیسی - مطالعات انگلیسی - مطالعات آمریکا) درس بخونم. به هر دری زدم تو دانشگاه‌های آلمان جزء مدارکشون مدرک زبان آلمانی هم میخوان.. من نمیفهمم وقتی رشته به زبان انگلیسی تدریس میشه و خود رشته هم زبان انگلیسی هست چرا مدرک زبان میخوان؟
    تماس تلفنی گرفتم. نامه دادم .. دانشگاه کاسل-لایپ‌زیش-نورن‌برگ- ماینز
    کسی راه حلی داره...
    از من مدرم متوسطه زبان آلمانی خواستن تا خرداد 1390. من تا چند ماه دیگه که شق القمر نمیتونم بکنم..
    یا کسی دانشگاهی رو میشناسه که مدرک زبان آلمانی نخواد.
    لطفا کمک کنید...
    1000 خان رستم رو باید رد کنی.
    از من آیلتس هم خواستن که خودم رو کشتم دو ماه دیگه میخوام برم امتحان بدم. اونم نمره 7 ... حالا از پس اون بر میام ولی این مدرک زبان المانی دیگه نامردیه.
    لطفا کمک کنید.

Junior Member

سلام
    من مدرک لیسانسم رو آزاد نکردم کسی میدونه که با ترجمه غیررسمی ریزنمرات و گواهی موقت میشه برای بورسه DAAD اقدام کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

سلام
    من تقریبا کل این تاپیک رو خوندم، اما متوجه نشدم که بالاخره این DAAD توی ایران کار میکنه یا نه؟
    اصلا آیا هنوز هم میشه برای این بورس برای دکترا، اقدام کرد یا نه؟
    اگه سوالم تکراریه، عذر میخوام.

Banned
    رشته و دانشگاه
    mathematics

البته که کار میکنه .
    تنها دفتر مستقل اون تعطیل شده و فعلاً کارهای DAAD رو بخشی از سفارت آلمان انجام میده.
    برای اقدام جهت بورس DAAD مدارک رو باید به سفارت تحویل داد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

۲ تا سوال:
    ۱- آیا کسی در مورد تعداد بورس‌هایی که هر ساله، DAAD به دانشجوهای ایرانی برای دوره دکتری ریاضی، می‌ده خبری داره؟ شانس پذیرش، چند درصده؟
    ۲- چه موقع باید برای بورس DAAD اقدام کنیم؟ آیا deadline داره؟

من کل سایت خوندم چندتا سوال پیش اومد برام ممنون میشم جواب بدید
    1-اینکه زمان فرستادن مدارک برای فال 2011 کی هست؟
    2-من فارغ التحصیل کارشناسی ارشدم. خدمت هم نرفتم.مدارک رسمس لیسانس و ارشد هم ندارم. باید مدارکمو آزاد کنم و ترجمه کنم و تحویل بدم یا غیر رسمیشو قبول میکنند که بعدا براشون اصلشو بفرستیم؟؟
    3-بدون داشتن سوپروایزر عملا شانس زیادی نداریم؟درسته؟
    اگر برداشتم اشتباه است تصحیح بفرمایین:
    باید استادی پیدا کنیم، اون بایدپروژه تعریف میکنه یا من پروپوزال بدم بگم دوست دارم روی چنین پروژه ای کار کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)