صفحه 14 از 46 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

سلام
    من از TUM واسه زمستان 2011 مستر پذیرش گرفتم رشته Sustainable Resource Management که ظاهرا کورسا همه انگلیسیه در مورد کمک هزینه مالی بهم گفتند که واسه ترم اول امیدوار نباشم ولی واسه ترمای بعد احتمالا جور میشه حالا من نمی دونم سیستم این بورس DAAD چطوریه من میتونم اپلای کنم یا نه؟ ددلاینش کی هست و چطوریه؟ کلا چقدر به انواع فاند در آلمان می تونم امیدوار باشم ؟ در مورد ویزا و این جور چیزا چقدر قبل شروع ترم باید شروع کنم؟ چون من معاف پزشکی میشم حدودا تیر 90 و دقیقا هم نمی دونم ترم زمستانی آلمان کی شروع میشه و کی باید برم واسه مصاحبه سفارت؟ میشه دوستان راهنمایی کنند
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh1 نمایش پست ها
    سلام.
    من فارغ التحصیل گرافیک دانشگاه هنر تهران هستم.حدود 5 سال از لیسانسم میگذره و می خوام واسه آلمان apply کنم .واسه گرافیک و رشته ها مرتبط لطفا راهنمایی کنید .ممنون

شما به سایت DAAD مراجعه کنید ببینید کدوم دانشگاه ها رشته شما رو ارائه میدن و رده بندی اونها چجوریه و زبان تدریس چیه. بعد در وب سایت هر دانشگاه مدارک لازم برای گرفتن پذیرش هست. در این فروم و سایت سفارت آلمان هم مدارک لازم جهت درخواست ویزای دانشجویی نوشته شده. (تو این 5 سال شاغل بودین؟؟ این برای سفارت مهمه که تو این فاصله چیکار کردین و بهتره توجیه قانع کننده ای داشته باشین)

برای کارشناسی هم بورسیه می ده؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee.rf296 نمایش پست ها
    برای کارشناسی هم بورسیه مده؟
    سلام.

در مقطع کارشناسی نخیر. در مقطع فوق و دکترا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning - University of Tehran

سلام

من قصد دارم واسه فوق برای بورس دآآد اپلای کنم.
    تو رشته ی من 4 تا دانشگاه تو لیست خود دآآد برای 2012/2013 هست.
    سه تا ددلاین دارن که به ترتیب اول سفارت (31 جولای)، دآآد (31 آگوست) و دانشگاه (سپتامبر و اکتبر).

سوالی که دارم اینه که واسه ی ددلاین اول یعنی سفارت چه مدارکی نیازه و چیکار باید کرد؟ دو تا ددلاین بعدی مشخص تره. (با توجه به این که دفتر دآآد در تهران حداقل تا پاییز بسته است.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member

چرا بیخود اطلاعات غلط میذارین روی سایت،این کار جز گمراه کردن خودتون و دیگران هیچ فایدی نداره.من خودم امسال بورسیه داد گرفتم،خدا وکیلی کلی‌ از اطلاعات اینجارو که غلط غولوط بود واسه اولین بار دیدم.کی آخه گفته مصاحبه داشته ؟؟من که الان آلمانه هستم بورسیه شدم هیچ مصاحبهٔ ندادم،بیخودی چرا دروغ مینویسین آخه.

بچه‌های دکترا اصلا نگران نباشین،فرمی داد رو کامل پر کنید،موقعه‌ای که داد میگه و روی سایت می‌گذره ببرین سفارت تحویل بدین،مدرکتون باید کامله کامل باشه،همه باید مهر سفارت و امور خارجه داشته باشه.فرمهارو کامل و با حوصله پر کنید،دقیق پر کنید،پر رو پرپزالتونم خیلی‌ مهم طرز تعریفش.وقت بگذارید،حتما نتیجه میگیرید،درضمن الان خیلی‌ وقتد داد تعطیله همه‌اش‌هم باز شدنشو به چند ماه بعد موکول می‌کنه،در حال حاضر یک بخش در سفارت آلمان در تهران کار داد رو انجام میده

درضن قابل توجه اونی که نوشته بود مصاحبه داره ولی‌ به انگلیسی‌،نمیدونی بیخود نگو لطفا.اصلا حمصهین چیزی نبوده ونیست،فقط یک جشنی موقهٔ خروج از کشور میگیرن وستونن که با سفیر ملاقات می‌کنید و قاعدتاً آلمانی باید صحبت کنین نه انگلیسی‌،این به این معنی‌ نیست که کسای که آلمانی بلد نیستن شانسی ندران،۶ ماه اول توی آلمان میفرستنتون کلاس آلمانی واسه همین اصلا و ابدان نگران نباشین.

درضمن تمام شرکت کنند‌ها نتیجهٔ قبول شدن یا قبول نشونو دریافت می‌کنن،اونم با نامه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ar@sh نمایش پست ها
    خبر رو فقط به صاحبای بورسیه میدن! و معمولاً نتایج رو مثل بورس اتحادیه اروپا بر حسب کشور منتشر نمیکنند....

من از رشته سیستم های حمل و نقل پذیرش گرفتم رزومه ام هم خوبه . امکانش هست برام بورس تعلق بگیره؟ چطور میتونم اقدام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Wolferl نمایش پست ها
    من از رشته سیستم های حمل و نقل پذیرش گرفتم رزومه ام هم خوبه . امکانش هست برام بورس تعلق بگیره؟ چطور میتونم اقدام کنم؟
    کی گفته رزومت خوبه؟خودت یا استادی کسی‌ دیده گفته خوبه؟؟

خوب میدونی یعنی‌ چی‌؟؟؟یعنی‌ مسلط به ۲ تا زبان آلمانی و انگلیسی‌ باشی‌،۱۳ تا کنفرانس رفته باشی‌،از یک استاد سرشناس و بهترین دانشگاه در آلمان پذیرش گرفته باشی‌،نمرات بالای در موقهٔ تحصیلت داشته باشی‌ و.....

اینا همه رو داری؟؟هیچ وقت مطمئن نباش،اینهارو نگفتم که توی دلت رو خالی‌ کنم،اینها رو میگم چون از هر صدو هفتاد نفر ۲۰ نفری داد انتخاب می‌کنه.باید از دیگران واقعا بهتر باشی‌،نگاه نکن تو چی‌ داری،ببین که دیگران هم خیلی‌ حرفا واسه گفتن دارن حتی اگه مثل تو به زبون نیارن که واقعا خوبن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bilano800 نمایش پست ها
    سلام
    من از TUM واسه زمستان 2011 مستر پذیرش گرفتم رشته Sustainable Resource Management که ظاهرا کورسا همه انگلیسیه در مورد کمک هزینه مالی بهم گفتند که واسه ترم اول امیدوار نباشم ولی واسه ترمای بعد احتمالا جور میشه حالا من نمی دونم سیستم این بورس DAAD چطوریه من میتونم اپلای کنم یا نه؟ ددلاینش کی هست و چطوریه؟ کلا چقدر به انواع فاند در آلمان می تونم امیدوار باشم ؟ در مورد ویزا و این جور چیزا چقدر قبل شروع ترم باید شروع کنم؟ چون من معاف پزشکی میشم حدودا تیر 90 و دقیقا هم نمی دونم ترم زمستانی آلمان کی شروع میشه و کی باید برم واسه مصاحبه سفارت؟ میشه دوستان راهنمایی کنند
    مرسی
    سلام،

اینکه کی‌ بری سفارت اول اینو بگم سفارت تقریبا یک ماه بعد وقت میده،پس وقت خیلی‌ زودتر بگیر،بعد از مصاحبه حدود ۲ ماه اگه خوش شانس باشی‌ و اگه کم شانس باشی‌ ۵ ماه طول میکش ویزاتو بدن(البته اگه بخوان بدن)

اینکه اینجا توی آلمان چه بوریه‌های میتونی استفاده کنی‌، یک شنسی داری ولی‌ نه خیلی‌ زیاد.ولی‌ کار دانشجوی اینجا هست،مثل خیلی‌‌های دیگه میتونی انجام بدی،واسه خروج از کشورم البته سفارت از تو حساب بانکی ۸۰۴۰ یوروی میگیره

روی سایت داد رو بخونی زمان ثبت نامو میذارن،
    ویرایش توسط reza.bahmaniar : May 28th, 2011 در ساعت 02:12 PM دلیل: پیام خصوصی برای لحن تند داده شد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

آلمان به رشته های فنی برای فوق بورس میده؟من ZD دارم و الان ترم 6 هستم.کی اقدام کنم خوبه؟IELTS هم دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)