صفحه 2 از 46 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

Senior Member maryamf آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

They have funds for mater, for sure; but I do not know if iranian students can use that or not! So call DAAD office in Goethe Institute and ask them. Also, they used to have consulting appointments every week on Mondays, you can make an appointment and get answers to your questions at that appointment.

You know the deadline should have passed by this time of year? Till last year the deadlines were on October..

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    سلام...
    این بورس DAA بالاخره برای مستر هم تعلق می گیره یا نه ؟! ..
    توی این لینکی که مجید گذاشته گفته که فقط برای دکتری ست اما من از خیلی ها شنیدم که مستر هم داره ...
    کسی منبع موثق و قابل استناد نداره ؟! ...
    کلآ قابل negotiate کردن هست یا اینکه مثل cheneving از بیخ strict ه ؟!؟!
    ممنون !
    بله صددر صد داره، ولی محدود هست و قابل مقایسه با PhD نیست و کلاً بورس PhD شون وسیع تر هست ولی شما
    تو خود سایت DAAD که برین وقتی رشته تون رو انتخاب می کنین هم برنامه های MS رو میاره هم PhD رو ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    سلام...
    این بورس DAA بالاخره برای مستر هم تعلق می گیره یا نه ؟! ..
    توی این لینکی که مجید گذاشته گفته که فقط برای دکتری ست اما من از خیلی ها شنیدم که مستر هم داره ...
    کسی منبع موثق و قابل استناد نداره ؟! ...
    کلآ قابل negotiate کردن هست یا اینکه مثل cheneving از بیخ strict ه ؟!؟!
    ممنون !
    می تونید از خود سفارت آلمان هم سوال کنید، مثل من دو هفته پیش، که بهم جواب دادن DAAD واسه MSc بورس نمیده. من خودم که سر در نیاوردم چرا اینطوری جواب دادن چون تو خود سایت DAAD که برنامه واسه MSc دارن. البته اگه سایت فارسی سفارت رو هم ببینید اونجا هم دقیقا اشاره شده که DAAD به مسترها بورس نمیده!!!!!! نمیدونم، شاید سیستمشون واسه ایرانی ها اینطوره یا شاید هم اونی که تو سفارت بوده اطلاعاتش ناقصه. اگه شما خبری از جای دیگه داشتی مبنی بر اینکه امکان تعلق بورس به مسترهای ایرانی وجود داره ممنون میشم من رو هم حتما در جریان بذاری.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

حالا fark جان همونطور که مریم پیشنهاد داد من فردا زنگ می زنم گوته ...
    این رو هم می پرسم اگه یکی مثل من ارشد خونده باشه و دوباره بخواد ارشد بره چطوریه داستانش ! ...

خلاصه فردا اخبارش رو می گم ...

Senior Member maryamf آواتار ها

some times you should be really insistent on calling this institute, since the phone is busy..

Junior Member

با سلام خدمت همگی دوستان.

آیا مرکز DAAD جلسه راهنمایی و مشاوره ادامه تحصیل آلمان رو برگزار نمی‌کنه؟ قبلا می‌دونستم که چنین جلساتی هر دوشنبه هست. آیا کسی اخیرا در این جلسات شرک کرده؟ من تلفنی پرسیدم، گفتن که دیگه برگزار نمی‌شه!!!

Junior Member

با سلام مجدد. امروز از آقای بهرامی مسوول جلسات DAAD پرسیدم، گفتن که فعلا فعالیت مرکز متوقف هست تا مجوز گرفته بشه.

خوش باشید.

Junior Member

سلام،

در حال حاضر به صورت تلفنی جواب نمی‌دهند اما شاید این لینک برای شما مفید باشه:
    http://ic.daad.de/tehran/kontakt_fa.html
    در ضمن تا اونجا که من اطلاع دارم DAAD برای دکترا بورس میده اما تو اطلاعیه‌های سابقش یک سری دانشگاه‌ها رو معرفی می‌کرد که برای دوره فوق هم بورس می‌دادن - بورس دانشگاه، نه بورس DAAD.

موفق باشید.

پی نوشت: متاسفانه نتونستم پیام خصوصی یکی از دوستان رو بصورت خصوصی جواب بدم. عکسی که کد امنیتی رو برای ارسال پاسخ نشون بده نمایش داده نمی‌شد.

Junior Member

سلام بچه ها
    كسي هست كه تا حالا براي مستر از داد بورس گرفته باشه. من تو سايتشو كه ديدم براي ايرانيهام داره البته نوشته كه بايد سايقه كار داشته باشي ؟؟؟اگه كسي هست كه بورس گرفته باشه و يا اطلاعاتي داشته باشه ممنون ميشم.

Junior Member alivahidi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

سلام به همگي

آيا موسسه DAAD به من كه ميخوام واسه پذيرش مستر بدون بورس(دوره هاي انگليسي) از چندين دانشگاه اقدام كنم

كمكي ميكنه؟؟چه كمكهايي ميكنه؟؟مثلا اين موسسه ميتونه به جاي من به همه اين دانشگاهها مدارك منو بفرسته و

جوابهاشو به من اعلام كنه يا DAAD فقط يك ديتابيس براي اطلاعات دانشگاه ها است؟؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)