صفحه 5 از 46 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

Member AitUniversity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Inspection, Petroleum University of Technology

پیش فرض پاسخ : آخرین مهلت ثبت نام برای بورسیه DAAD آلمان

با سلام لطفا بگوييد در چه مقطي مي خواهيد ادامه تحصيل دهيد
    لطفا اين لينك رو دانلود كنيد بورسيه هاي سال 2010 DAAD

است
    http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...erty=Daten.pdf

Senior Member

دوست عزیز فکر میکنم بستگی بورس و رشتت داره، من میخواستم واسه دانشگاه اشتوتگارت اقدام کنم که تا اونجا که یادمه از طریق خود دانشگاه فهمیدم، یعنی تو سایت دانشگاه و مربوط به همون رشته ی من یه سری بورس بود که وقتی بورس daad رو انتخاب میکردی نوشته بود ، با عرض شرمندگی 30سپتامبر، البته میگم این مربوط به اون رشته بود ، نا امید نشو ، از راه خود دانشگاه اقدام کن.
    ایشالا که میگیری بورسو

Member AitUniversity آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Inspection, Petroleum University of Technology

سلام,
    اما در مورد دانشگاه اشتوتگارت
    اين دانشگاه خودش بورسيه نداره بلكه راه هاي دريافت فاند را اون هم براي تنها رشته هاي مخصوصي تعيين كرده

Member Werner.Melzer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

سلام مجدد،

اوکي... امروز هم از سفارت آلمان تو تهران و هم از مرکز دآآأ به من ايميل زدن: 15 اکتبر وقتش تموم شده و براي سال بعدي هم همون فرمي هست که دوست عزيزمون AitUniversity زحمتش رو کشيدن و گفتن، يعني http://www.teheran.diplo.de/Vertretu...erty=Daten.pdf

از همه دوستان ممنون

Junior Member

کلاً این دااد زیاد تو کار فاند دادن نیستن انگار. من یه بار اقدام کردم و رد شدم. تعداد زیاد شرکت کننده و مقداد کم فاند هم دلیل اصلیشه. من واسه یک پروژه اقدام کردم و بعداً که جواب دادن گفتن واسه اون جا( البته استاد نامه رسمی داده بود واسه قبولی من) 137 نفر دگه هم اقدام کردن و ما 4 نفر رو می خواستیم! حالا تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل! بجز این دااد کسی راه دیگه ای یا موسسه دیگه ایی رو میشناسه؟

Member Werner.Melzer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط jahanhgiri نمایش پست ها
    کلاً این دااد زیاد تو کار فاند دادن نیستن انگار. من یه بار اقدام کردم و رد شدم. تعداد زیاد شرکت کننده و مقداد کم فاند هم دلیل اصلیشه. من واسه یک پروژه اقدام کردم و بعداً که جواب دادن گفتن واسه اون جا( البته استاد نامه رسمی داده بود واسه قبولی من) 137 نفر دگه هم اقدام کردن و ما 4 نفر رو می خواستیم! حالا تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل! بجز این دااد کسی راه دیگه ای یا موسسه دیگه ایی رو میشناسه؟
    سلام،
    ای بابا... من که يه همچين مشکلي داشتم به خود استاده گفتم خودش پيگير قضيه باشه تا اگه Scholarship گيرش اومد يا طرحي چيزي مثل دااد بود به من اطلاع بده تا من اقدام کنم... چند وقت پيش (يکي دو هفته پيش) به من گفت يه بورسي هست که فقط کساني مي تونن واسه اون اپلاي کنن که از مؤسسه گوته يه مدرکي داشته باشن که نشون بده مي تونن تو آلمان زندگي کن... در ضمن به من گفته بود آخرين مهلت واسه ارسال اپليکيشن واسه اين طرح 17 دسامبر اه... من هم که چين مدرکي نداشتم به استاده گفتم... باز هم استاده دنبال پيدا کردن راههاي ديگه است... خلاصه کلام، به نظر من اگه يه هم چين مدرکي داري پيگير اين طرحي که گفتم شو و استادت رو تو جريان بذار... (بهش بگو يه هم چين چيزي شنيدي) در غير اين صورت به استادت بگو منتظرم اگه به دست آوردن فاندي چيزي ممکن بود بهت اطلاع بده...
    موفق باشي

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

سلام
    من یه سوال داشتم:

آیا کسی هست که توی آلمان پذیرش گرفته باشه؟

میخوام بدونم سبمک امتحان گرفتن اونها چی جوریه؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

سلام
    اگه ممکنه منظورتون رو واضحتر بیان کنید.
    پذیرش برای کجا؟ Daad یا دانشگاه؟؟؟؟
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

در مورد بورس daad برای مستر آیا کسی می دونه چطور می شه این بورس را گرفت؟
    آیا کسی تا به حال برای مستر این بورس را گرفته؟ اگه گرفتید به من هم بگید.و اینکه چه شرایطی باید داشته باشم تا این بورس به من تعلق بگیره؟
    من از دانشگاه آخنبرای فوق لیسانس پذیرش دارم ایا می شه بعد از اینکه به آلمان رفتم این بورس را بگیرم؟

می شه بگین شرایطتت چی بود و معدلت ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)