صفحه 6 از 46 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گوتینگن

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط majid211981 نمایش پست ها
    اگه موفق شدی بورس DAAD رو بگیری این فرصت رو از دست نده...چون اونجا می تونی TA داشته باشی و درامدت بیشتر میشه...البته شما الان باید اقدام کنی برای DAAD و نتیجش آخر سال معلوم میشه پس تو این مدت جاهای دیگه رو هم امتحان کن...
    سلام من پروندم رفته برا سلکشن راند DAAD احتمال قبولیم هم خیلی زیاده ولی معنی و مفهوم TA رو نمیدونم میشه راهنماییم کنید؟
    من برا دکتری ایران شناسی درخواست دادم یعنی از رشته های علوم انسانی

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط vatandar نمایش پست ها
    سلام من پروندم رفته برا سلکشن راند DAAD احتمال قبولیم هم خیلی زیاده ولی معنی و مفهوم TA رو نمیدونم میشه راهنماییم کنید؟
    من برا دکتری ایران شناسی درخواست دادم یعنی از رشته های علوم انسانی
    TA مخفف عبارت Teaching Assistant هست . یه چیزی توی مایه های استاد حل تمرین ِ خودمون

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گوتینگن

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    TA مخفف عبارت Teaching Assistant هست . یه چیزی توی مایه های استاد حل تمرین ِ خودمون

موفق باشید
    با تشکر از دوست عزیز 7para2x میشه توضیح بدید تفاوت supervise که برا تز انتخاب می کنی با این TA تو چیه؟
    سوال دیگه اینکه میشه همزمان دو تا اسکولارشیپ گرفت چون من میخوام خانوادم رو هم ببرم و با بورس DAAD کافی نیست لذا میخوام بدونم امکان استفاده از سایر بورسیه ها هم در کنار DAAD هستش یا نه ؟ یعنی ممکنه قانونی اونجا باشه که اگه یه اسکولارشیپ گرفتی دیگه حق گرفتن سایر اسکولارشیپا رو نداری. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه!

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

با تشکر از دوست عزیز 7para2x میشه توضیح بدید تفاوت supervise که برا تز انتخاب می کنی با این TA تو چیه؟
    سوال دیگه اینکه میشه همزمان دو تا اسکولارشیپ گرفت چون من میخوام خانوادم رو هم ببرم و با بورس DAAD کافی نیست لذا میخوام بدونم امکان استفاده از سایر بورسیه ها هم در کنار DAAD هستش یا نه ؟ یعنی ممکنه قانونی اونجا باشه که اگه یه اسکولارشیپ گرفتی دیگه حق گرفتن سایر اسکولارشیپا رو نداری. لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه!
    سلام
    بله، معمولا برای اسکولارشیپ ها یکی از شرایط اینه که از جای دیگه اسکولارشیپ نداشته باشید.
    موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گوتینگن

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar نمایش پست ها
    سلام
    بله، معمولا برای اسکولارشیپ ها یکی از شرایط اینه که از جای دیگه اسکولارشیپ نداشته باشید.
    موفق باشید

میشه بگید تفاوت TA با RA چیه؟

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

میشه بگید تفاوت TA با RA چیه؟
    این انجمن رو مطالعه کنید و اگر در این زمینه سوالی داشتید که پاسخ داده نشده بود، اون وقت مطرح کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...88%DB%8C%DB%8C
    موفق باشید
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گوتینگن

پیش فرض پاسخ : آخرین مهلت ثبت نام برای بورسیه DAAD آلمان

با سلام من گرچه هنوز جوابی از طرف داد دریافت نکردم ولی تجربیات خودمو میگم
    من قبل از اتمام مهلت ارسال مدارک یعنی 15 اکتبر مدارکمو به استاد فرستاده بودم اما گویا مشکلی داشت که جوابمو بعد از ددلاین داد داد من که موضوع رو بهش گفتم بنده خدا خودش با مسئولین داد صحبت کرد بعد با اینکه یه ماه از اون مهلت رد شده بود یکی از مسئولین داد به من ایمیل زد که برم سفارتو مدارکمو به بخش فرهنگی بدم بعدشم گویا با بخش فرهنگی هماهنگ کرده بودن من با ایمیل وقت گرفتم و رفتم سفارت و مدارکمو دادم تنها چیزی که پرسیده شد این بود پروپوزال رو خودت نوشتی یا استادت؟ که گفتم خودم ضمنا مدراکمم مهر نشده بود که بنده خدا خود اون مسئول بخش فرهنگی که یه خانم محترم ایرانی بود زحمتشو کشید. بعدشم گفت که باید تا مارس منتظر بمونم که الانم تو دوران انتظارم در مورد درصد قبولیم که ازشون سوال کردم گفتن که مدارک از نظر ما تکمیل هستش و فقط باید خود کمسیون تو آلمان تصمیم بگیره. تنها چیزی که نگرانم میکنه اینکه که من اصلا آلمانی بلد نیستم صفر کیلومتر خالص.
    نسیم وصل به افسردگان چه خواهد کرد
    بهار تازه به برگ خزان چه خواهد کرد
    به من که سوختم از داغ مهربانی خویش
    فراق و وصل تو نامهربان چه خواهد کرد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گوتینگن

آیا کسی هست که با داشتن بورس داد بهش ویزا نداده باشن؟ سفارت چه دلیلی آورده؟

ApplyAbroad Hero mohmad0014 آواتار ها

آیا کسی هست که با داشتن بورس داد بهش ویزا نداده باشن؟ سفارت چه دلیلی آورده؟
    آره من چندین نفر رو می شناسم البته از دلایل سفارت بی اطلاعم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گوتینگن

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmad0014 نمایش پست ها
    آره من چندین نفر رو می شناسم البته از دلایل سفارت بی اطلاعم.
    با تشکر از شما من قضیه را با استاد راهنمایم در میان گذاشتم و حتی پیشنهاد دادم درصورت امکان به عنوان RA در یکی از پروژه هاش مشغول بشم تا مشکل ویزا حل بشه ولی متاسفانه ایشون قبول نکرد و بهم اطمینان داد که در صورت قبولی در DAAD مشکل ویزا نخواهی داشت. کسی راه حلی سراغ داره بهش بفهمونم که بابا اینجا داستان یه جور دیگست. ممنون میشم کسی منو راهنمایی کنه که چطور این داستان ویزا رو صددر صدحل کنم؟
    خدمت مدیر محترم هم خسته نباشید عرض میکنم و تقاضا دارم مثل اون دفعه قبل کار رو به اخطار و پاک کردن تاپیک نرسونه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)