صفحه 7 از 46 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 457

موضوع: آرشیو شده : DAAD همه سوالات شما در این مورد (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

نقل قول نوشته اصلی توسط vatandar نمایش پست ها
    با تشکر از شما من قضیه را با استاد راهنمایم در میان گذاشتم و حتی پیشنهاد دادم درصورت امکان به عنوان RA در یکی از پروژه هاش مشغول بشم تا مشکل ویزا حل بشه ولی متاسفانه ایشون قبول نکرد و بهم اطمینان داد که در صورت قبولی ...
    سلام
    ممنون دوست عزیز. شما با گرفتن بورس DAAD و یا هر بورس دیگه ای و یا RA ,TA ، تنها وضعیت مالی تون رو برای سفارت تضمین میکنید. بنا بر این نمی شه گفت چون شما بورس یا هر منبع مالی دیگه ای دارید پس حتما بهتون ویزا میدن. تنها شانستون بیشتر میشه. به نظر من اگه بخوان ویزا بدن با همین DAAD هم میدن وگرنه مشکل از یه جای دیگه است.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medical genetics (PhD), University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد DAAD (پذیرش، بورس، پایگاه اینترنتی، مرکز تهران و ...)

سلام
    من یه سوال داشتم ممنون میشم اگه نظرتون و بگید
    من یه بورس کوتاه مدت تحقیقاتی دارم در حدود 5000 پوند که قرار بود برای مخارج سفر و غیره در دانشگاه تگزاس، امریکا استفاده بشه که متاسفانه نتونستم ویزا بگیرم.
    موسسه ساپورت کننده پیشنهاد کرد که این گرنت رو به یه کشور اروپایی انتقال بدم، به چند استاد ایمیل زدم که یه نفر از بلژیک و دو نفر از المان و سه نفر از انگلیس جواب مثبت دادن، که یکی از اونها از دانشگاه کمبرج و از یه گروه بسیار مهم بین المللی هست. با مطالبی که در مورد ویزا انگلیس خوندم و اینکه باید برای visitor student اقدام کنم که بسیار هم مشکل هست می خواستم نظر شما رو بدونم. فکر میکنید بهتر هست که از انگلیس صرفنظر کنم چون ریسک ویزا داره و زمان بر هست و با ترم های پاییز که من برای دکتری چند دانشگاه اقدام کردم تداخل پیدا میکنه و یا اینکه ارزشش داره؟ من باید یکی از این کشورها رو انتخاب کنم تا پروپوزال جدیدیمو اماده کنم. و ایا اطلاعی دارید که برای یه دوره 5 ماهه چه نوع ویزایی لازم هست؟
    پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط moones نمایش پست ها
    سلام
    با مطالبی که در مورد ویزا انگلیس خوندم و اینکه باید برای visitor student اقدام کنم که بسیار هم مشکل هست می خواستم نظر شما رو بدونم. فکر میکنید بهتر هست که از انگلیس صرفنظر کنم چون ریسک ویزا داره و زمان بر هست
    من باید یکی از این کشورها رو انتخاب کنم تا پروپوزال جدیدیمو اماده کنم. و ایا اطلاعی دارید که برای یه دوره 5 ماهه چه نوع ویزایی لازم هست؟
    پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید.
    سلام
    متاسفانه پروسه ویزا گرفتن کمی سخت شده مخصوصا برای فرصت مطالعاتی. اگه قصد دارید برای آلمان اقدام کنید توصیه می کنم حتما با استادتون در تماس باشید. از طرفی شما فاند دارید و اگه استاد رو خوب بپزید حالا با رزومه و سوابق کاریتون ،می تونید اگه در مورد ویزا گرفتن به مشکل برخوردید ازش کمک بگیرید
    برای ویزای آلمان تو همین فروم چند نفری بودند که درخواستشون رد شده بود و بعدا با پی گیری استاد و یا دانشگاه مربوطه از طریق سفارت براشون روادید صادر شد
    هرچند گرفتن ویزا از آلمان و انگلیس نسبت به سوئد- فنلاند و بقیه کشور های اروپایی کمی دشوارتر به نظر میاد

شما چون دوره تحصیلی تون بیش از 4 ماهه فکر کنم باید برای ویزای دانشجویی اقدام کنید و بعد رسیدن به کشور مقصد تمدید کنید
    جزئیات بیشتر رو از خود سایت سفارت کشور مربوطه می تونید به آسونی پیگیری کنید

موفق باشید
    ویرایش توسط izak : March 30th, 2010 در ساعت 08:49 PM

Junior Member aries آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir

بالاخره تعطیله دآآد یا نه؟ تو سایتش نوشته که مدارک رو بدید به سفارت ولی ننوشته چه مدارکی(برای PhD). کسی اطلاعات آپ دیت شده داره؟

Junior Member

سلام.
    میخوام واسه آلمان پذیرش بگیرم. میشه برام بگین وارد سایت داد که میشم کجا باید برم و ازکجا باید شروع کنم و چطوری؟

به آدرس زير بريد.
    http://www.daad.de/deutschland/index.en.html

من هر وقت به دفتر د.ا.د در تهران ایمیل میزنم برای من ایمیل هایی که از قبل نوشته شده رو میفرسته در حالی که من میخوام درباره ی شانسم و.. سوال کنم
    حالا تو تهران کجا یه دفتر مشاوره ای هست که ازشون سوالامو بپرسم بخش فرهنگی سفارت میتونه جوابگو باشه؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa7bala نمایش پست ها
    من هر وقت به دفتر د.ا.د در تهران ایمیل میزنم برای من ایمیل هایی که از قبل نوشته شده رو میفرسته در حالی که من میخوام درباره ی شانسم و.. سوال کنم
    حالا تو تهران کجا یه دفتر مشاوره ای هست که ازشون سوالامو بپرسم بخش فرهنگی سفارت میتونه جوابگو باشه؟
    من سال پیش یه بار وقت گرفتم و رفتم دفتر خود DAAD حالا نمیدونم الان دایر هست یا نه ولی اون موقع مشاوره خوبی به من دادن
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Junior Member

سلام
    من شنیدم دآد دیگه به ایرانیها بورس نمیده! این درسته؟ کسی از دوستان اخیرا برای دآد اقدام کرده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Tehtan University

نقل قول نوشته اصلی توسط apply88 نمایش پست ها
    سلام
    من شنیدم دآد دیگه به ایرانیها بورس نمیده! این درسته؟ کسی از دوستان اخیرا برای دآد اقدام کرده؟
    من 1 ماهی میشه که بورس 6 ماهه گرفتم برای کار روی تزم. یه چی مثل فرصت مطالعاتی و اینا. الانم دارم کارای رفتنم رو انجام میدم.
    البته از طرف دانشگاه بود بیشتر کاراش ولی میخوام بگم که فک نکنم نخوان دیگه به ایرانیا بورس بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)