صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 170

موضوع: پیدا کردن همسفر برای آیلتس ارمنستان

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن همسفر برای آیلتس ارمنستان

سلام من هم همون تاريخ امتحان دارم. باهات موافقم. ميتونيم با هم جا بگيريم. من با پرواز آرماويا ميرم.

سلام به همه. من 12 جولاي ايروان آيلتس دارم. خوشحال ميشم اگه كسي همين تاريخ امتحان داره با هم باشيم. من با آرماويا روز 10 جولاي ميرم. هنوز جا نگرفتم ولي پانسيون ارزونتر از هتل پيدا كردم. يه نفره شبي 35 دلار تا سه نفره شبي 57 دلار ميره بالا. براي سه شب خوبه. ضمنا كسي ميدونه مصاحبه ها رو كي برگزار ميكنن؟ اگه بخواهيم از اون 5 تا ريپورت رايگان استفاده كنيم بايد چيكار كنيم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.hosseini نمایش پست ها
    سلام به همه. من 12 جولاي ايروان آيلتس دارم. خوشحال ميشم اگه كسي همين تاريخ امتحان داره با هم باشيم. من با آرماويا روز 10 جولاي ميرم. هنوز جا نگرفتم ولي پانسيون ارزونتر از هتل پيدا كردم. يه نفره شبي 35 دلار تا سه نفره شبي 57 دلار ميره بالا. براي سه شب خوبه. ضمنا كسي ميدونه مصاحبه ها رو كي برگزار ميكنن؟ اگه بخواهيم از اون 5 تا ريپورت رايگان استفاده كنيم بايد چيكار كنيم؟
    ببخشید این جریان ریپورتا چیه؟؟؟ من اصلا در جریانش نیستم

Junior Member

سلام. برای امتحان 12 جولای ایروان شدیم 5 نفر 1- خودم (احسان) 2- آقا شهاب 3- اقا سیروس 4 - آقای حسینی 5- اقای روندینی (پست 19)

من و شهاب که زمینی میریم و سشنبه 10 جولای ظهر در ایروان خواهیم بود. بقیه هم بنظرم چه هوایی چه زمینی همون روز میرسند.
    برای مکان میشه مرکز شهر اپارتمان گرفت که از 70$ برای شبی شروع میشه. اگر مایلید میتونیم با هم باشیم .
    تاریخ ازمون و مصاحبه همون روز 10 جولای میل خواهد شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab_a نمایش پست ها
    ببخشید این جریان ریپورتا چیه؟؟؟ من اصلا در جریانش نیستم
    اگه منظورت همون TRF هست قبل از جلسه امتحان یا مصاحبه میتونی ادرس اون 5تا جا رو وارد کنی. البته موقع ثبت نام هم میشده.

Junior Member

سلام برای امتحان 12july من(داریوش رودینی)با آقا شهاب هماهنگ کردم و 10july(سه شنبه) ایروان هستیم.سه نفرمون سفر زمینی داریم(اقا احسان-آقا شهاب-من)
    منظورتون از 5 تا ریپورت رایگان چه هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roudini نمایش پست ها
    سلام برای امتحان 12july من(داریوش رودینی)با آقا شهاب هماهنگ کردم و 10july(سه شنبه) ایروان هستیم.سه نفرمون سفر زمینی داریم(اقا احسان-آقا شهاب-من)
    منظورتون از 5 تا ریپورت رایگان چه هست؟
    همون کارنامه امتحان که میتونی برای 5 دانشگاه یا جای دیگه بصورت رایگان بفرستی

سلام بچه ها. من تو ايروان يه آپارتمان هماهنگ كردم. مشخصاتش اينه و رزرو ميكني و پولشو هم همونجا قراره بدم. اگه با هم باشيم ارزونتر ميشه. به نظرم بد نيست. به هر حال من كه رزروش ميكنم. http://visitarm.com/apartments/a0028...q-manukyan.htm
    پرواز من سه شنبه 10 جولاي ساعت 9:30 شب ميرسه ايروان و برگشت هم 13 جولاي هست ساعت 5:30 عصر. بنابراين براي سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه جا ميگيرم. براي من اگه تنها باشم شبي حدود 45 دلار ميافته. اينترنت هم داره. اگه كسي ميخواد با هم باشيم بهم خبر بده تا تو رزرو بگم. من تا چند ساعت ديگه ميخوام رزرو كنم.

Junior Member

سلام بچه ها. من تو ايروان يه آپارتمان هماهنگ كردم. مشخصاتش اينه و رزرو ميكني و پولشو هم همونجا قراره بدم. اگه با هم باشيم ارزونتر ميشه. به نظرم بد نيست. به هر حال من كه رزروش ميكنم. http://visitarm.com/apartments/a0028...q-manukyan.htm
    پرواز من سه شنبه 10 جولاي ساعت 9:30 شب ميرسه ايروان و برگشت هم 13 جولاي هست ساعت 5:30 عصر. بنابراين براي سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه جا ميگيرم. براي من اگه تنها باشم شبي حدود 45 دلار ميافته. اينترنت هم داره. اگه كسي ميخواد با هم باشيم بهم خبر بده تا تو رزرو بگم. من تا چند ساعت ديگه ميخوام رزرو كنم.
    اقا من و یکی دیگه پایم . ولی سه شنبه 10 صبح میرسیم.
    حالا چرا رزرو همونجا هم که بری نمیشه پیدا کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط newes نمایش پست ها
    اقا من و یکی دیگه پایم . ولی سه شنبه 10 صبح میرسیم.
    حالا چرا رزرو همونجا هم که بری نمیشه پیدا کرد؟
    من شب دير وقت ميرسم و براي همين رزرو كردم. البته هزينه نداره. حالا شما اگه جاي بهتري رو پيدا كرديد كه هيچي اگه نه به من خبر بدين و بياين اونجا. برات ايميلمو پيام خصوصي كردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)