صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 170

موضوع: پیدا کردن همسفر برای آیلتس ارمنستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن همسفر برای آیلتس ارمنستان

نقل قول نوشته اصلی توسط s.h.hosseini نمایش پست ها
    من شب دير وقت ميرسم و براي همين رزرو كردم. البته هزينه نداره. حالا شما اگه جاي بهتري رو پيدا كرديد كه هيچي اگه نه به من خبر بدين و بياين اونجا. برات ايميلمو پيام خصوصي كردم.
    اکی .اگرم جای بهتری پیدا کردم بهت میگم چون ما 10 صبح میرسیم اونجا.

Junior Member

سلام دوستان.
    من 21 جولای امتحان دارم و با اتوبوس روز 5 شنبه هفته آینده 12 ظهر حرکت می کنم. کسی هم سفر یا هم امتحانی من هست؟ ممنون میشم به من خبر بدید.

دوستانی که 12 ام امتحان داشتند برای اقامت کجا رو توصیه می کنند؟ ضمنا محل امتحان کجای شهر بود ( که نزدیک به اونجا جا بگیریم )
    ممنونم.

امین.
    ویرایش توسط integer : July 12th, 2012 در ساعت 12:19 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط integer نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من 21 جولای امتحان دارم و با اتوبوس روز 5 شنبه هفته آینده 12 ظهر حرکت می کنم. کسی هم سفر یا هم امتحانی من هست؟ ممنون میشم به من خبر بدید.

دوستانی که 12 ام امتحان داشتند برای اقامت کجا رو توصیه می کنند؟ ضمنا محل امتحان کجای شهر بود ( که نزدیک به اونجا جا بگیریم )
    ممنونم.

امین.
    طرفای کاسکاد( 1000 پله) اگه خونه بگیری خوبه هم مرکز شهر و هم رفت و آمد راحت

Junior Member

سلام من 30 ژوئن امتحان دادم. هاستل یروان رفتم. 10 دقیقه پیاده راه بود تا مرکز امتحان.

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    از کسایی که امتحان IELTS تو ارمنستان دادن بعداز 12 می . نمرات چطور بود کسی راضی بود ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepand.ms نمایش پست ها
    سلام من 30 ژوئن امتحان دادم. هاستل یروان رفتم. 10 دقیقه پیاده راه بود تا مرکز امتحان.
    سلام دوستان عزیز
    از کسایی که امتحان IELTS تو ارمنستان دادن بعداز 12 می . نمرات چطور بود کسی راضی بود ؟

Junior Member

سلام.
    من 21 ام امتحان دادم و بجز نمره writing از بقیه ش راضی بودم. همه رو 7 شدم بجز رایتینگ که بهم 6 دادن! البته خراب کردم ولی نه تا این حد!

سلام به همگی:
    بچه هایی که رفتن ایروان امتحان دادن لطفا اطلاعاتشونو در اختیار بقیه قرار بدن.
    کدوم هتل رفتن؟چه جوری رفتن؟ از کجا بلیط تهیه کردن؟ و ... .
    ممنون میشم.

Junior Member

سلام.

گفتم اطلاعاتم رو در اختیارتون قرار بدم شاید بدرد کسی خورد

من با اتوبوس رفتم. شرکت دیدار سیر گیتی. هزینه بلیط رفت و برگشت میش 200 هزار تومن. بلیط برگشت رو باید از اون طرف او کی کنید. "یک کارت از نماینده شون توی ایروان به شما میدن که باید به اون آدرس مراجعه کنید و بلیط برگشت رو اوکی کنید. زمان سفر 22 ساعت هست. البته بستگی به میزان معطلی توی مرز داره.
    بهتره ارز ارمنستان ( درم ) رو از تهران تهیه نکنید که خیلی گرون میدن. ( من اشتباه کردم و از تهران گرفتم. دلار یا یورو با خودتون ببرید. یک مقدار اندک درام برای روز اول کافیه که اون رو از صرافی 24 ساعته ای که توی مرز هست به قیمت درستش ( و نه به قیمت گزاف تهران ) میتونید تهیه کنید. توی شهر هم تقریبا همه جا exchange هست که میتونید دلار یا یورو رو به قیمت روز به درم تبدیل کنید. ( حتی توی سوپر مارکتها هم اکسچنج هست )
    شهر ایروان خیلی خیلی کوچکه. تقریبا با نیم ساعت پیاده روی قطر مرکز شهرش رو طی می کنید. از هر هتلی که جا بگیرید فرقی نمی کنه. فقط توی مرکز شهر باشه. چون محل امتحان هم یکی از بخشهای دانشگاه آمریکایی ارمنستانه که توی مرکز شهره. کلا از دورترین نقطه مرکز شهر تا این دانشگاه پیاده یا با مترو یا با تاکسی نیم ساعت هم راه نیست! هزینه تاکسی و ماشروتکا (ون) خیلی ارزونه.
    من بجای هتل رفتم هاستل. برای هزینه کمتر. ولی اصلا توصیه نمی کنم. اولا مثل خوابگاه دانشجویی میمونه و توی یک اتاق چندین نفر میخوابند. ( توی اتاق من 4 تا تخت دو نفره بود. ) بیشتر مسافر ها تراولر ها و بک پکر های اروپایی هستند. مشکلش اینه که شما برای شب امتحان نیاز به یک جای آرام و ساکت دارید و نه یک اتاق که معلوم نیست که کی خر و پف می کنه و کی داره با لپ تاپش چت می کنه تا صبح... پس بهتره برید هتل.
    اگزماینر امتحان اسپیکینگ یک خانم میان سال ارمنی بود که فکر می کنم انگلیسی من از ایشون خیلی بهتر بود!!
    من ثبت نام رو خودم انجام دادم و پول رو هم خودم به حسابشون واریز کردم. خوشم نمیاد از طریق این موسسات دلال عمل کنم و پول زیادی بدم. تنها مشکل ارسال TRF بود که من با یک خانم ارمنی که مسئول هاستل بود هماهنگ کردم که بره برام بگیردش و پست کنه. که هزینه پستش رو هم بهش دادم. وقتی نتایج آماده شد بهش میل زدم و ایشون هم به موقع نتیجه رو گرفت و به من ارسال کرد. هزینه ش خیلی کم شد. موسسات ایرانی برای همین کار 40 هزار تومن می گرفتند.

سوال دیگری بود در خدمتم.

Junior Member

سلام به بچه هایی که میخواهند ارمنستان امتحان بدهند:
    سوالاتی دارم از خدمتشون، ممنون میشم اگه کمکم کنید:
    1- مراحل ثبت نام رو میشه به طور کامل توضیح بدهید؟
    2- نحوه نمره دادن امتحان اسپیکینگ انجا چطوری است؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)