صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 170

موضوع: پیدا کردن همسفر برای آیلتس ارمنستان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن همسفر برای آیلتس ارمنستان

ارمنستان
    اطلاعات مربوط به تیر ماه:
    هوایی- بلیط 550 تومن
    هزینه 1 هفته اقامت در آپارتمان-200 دلار
    امتحان- دقیقا یادم نیست فکر کنم از من 200 دلار گرفت. یادمه قیمتش مناسب بود.
    هزینه اقامت و تفرحم که به خودتون بستگی داره.
    امتحان خیلی آرام و بی استرس و منظم
    فقط گفته باشم من تو ایران اسپیکینگ 6.5 شدم اونجا 5.5!!!! با اینکه خیلی بیشتر از دفعه قبل کار کرده بودم . رایتینگم هم هر2 دفعه 5.5 شدم ( تو ایران و اونجا)

Junior Member

اگه کسی برای پرداخت تو ارمنستان مشکلی داره خصوصی بزنه. من کسی رو میشناسم که ایرانیه و مقیم اونجاست . یه بار اونجا امتحان دادم و اون برام ثبت نام کرد. البته پرواضحه که یه هزینه ای هم برای خودش برداشت. ولی کلا نسبت به آژانسا برام به صرفه دراومد

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin22 نمایش پست ها
    اگه کسی برای پرداخت تو ارمنستان مشکلی داره خصوصی بزنه. من کسی رو میشناسم که ایرانیه و مقیم اونجاست . یه بار اونجا امتحان دادم و اون برام ثبت نام کرد. البته پرواضحه که یه هزینه ای هم برای خودش برداشت. ولی کلا نسبت به آژانسا برام به صرفه دراومد
    سلام.میشه از شرایط امتحانتون بگید.هر چیزی که میتونه مفید باشه. ممنون

Junior Member gouril آواتار ها

سلام دوستان
    من برای 1 دسامبر امتحان دارم... هر کی اون موقع توی یروان بود بهتره با هم در تماس باشیم تا با هم آپارتمان بگیریم تا هزینه ها کم بشه
    در مورد نحوه پرداخت پول هم من از یه شرکت تو تهران اقدام کردم... 60000 درام هزینه ثبت نام بود که اونا 10000 درام برای انتقال وجه گرفتن کلا شد 70000 درام و یعنی کلا هزینه خود وجه ثبت نام و انتقال وجه با هم شد 175 دلار... که با دلار 3000 تومانی هم حساب کنید می شه 525 هزار تومان و این قیمت رو مقایسه کنید با قیمت 700 هزار تومانی که تو ایران از آدم می گیرن و بعد هم امتحان رو کنسل می کنن!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gouril نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای 1 دسامبر امتحان دارم... هر کی اون موقع توی یروان بود بهتره با هم در تماس باشیم تا با هم آپارتمان بگیریم تا هزینه ها کم بشه
    در مورد نحوه پرداخت پول هم من از یه شرکت تو تهران اقدام کردم... 60000 درام هزینه ثبت نام بود که اونا 10000 درام برای انتقال وجه گرفتن کلا شد 70000 درام و یعنی کلا هزینه خود وجه ثبت نام و انتقال وجه با هم شد 175 دلار... که با دلار 3000 تومانی هم حساب کنید می شه 525 هزار تومان و این قیمت رو مقایسه کنید با قیمت 700 هزار تومانی که تو ایران از آدم می گیرن و بعد هم امتحان رو کنسل می کنن!
    سلام. اپلیکیشن فرم رو کی باید کامل کنیم و کی باید بهشون بدیم؟ هموون روز امتحان؟

Junior Member

چقدر خوب گرفتن!!! میشه شماره آژانسو به ما هم بدین. من مناسبترین جایی که پیدا کردم 250 دلار بود که به نسبت آژانسها خیلی خوب میگفتن!!!

Junior Member gouril آواتار ها

به Nazanin22: خصوصی جوابتون رو دادم
    به Selando: منظورتون اسم 5 تا دانشگاهیه که می خواید رایگان نمرتون ریپورت بشه؟ پیشنهاد می کنم موقع ثبت نام اسم ها رو وارد کنید... من نکردم . به همون بریتیش کنسول تو ایروان ایمیل دادم... بعد یه خانمه که اسمش فکر کنم دیانا بود گفت اوکی اسم 5 تا دانشگاهتون بفرست من وارد کنم ... بعضی از دوستام می گفتن تو خود ایروان هم می تونید برید بگید الان می خواید اطلاعات رو وارد کنید

Junior Member

برای اقامت در ارمنستان کی آدم منصف سراغ داره؟ یکی از دوستان گفته بود یه ارمنی رو میشناسه که منصفه ولی من هرچی پیام دادم جواب نداد که شماره ای چیزی به ما بده

Junior Member

سلام،
    من میخوام برای 1 دسامبر ثبت نام کنم. اگه ممکنه شماره تماس و آدرس جایی که ثبت نام کردین رو به منم بدین. بعد از ثبت نام باهاتون هماهنگ میکنم برای اجاره آپارتمان. اگه بلیط با قیمت مناسب هم سراغ دارین لطف کنید برام بفرستید.

بچه ها من پاسپورت ندارم و میخوام اقدام کنم ولی برای ثبت نام شماره پاسپورت میخوان ، دانشگاهم برای مجوز خروج میگه باید مدرک ثبت نام آیلتس رو بیاری . کسی میتونه راهنماییم کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)