صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: گرفتن ویزای امریکا از پاکستان pakistan

Junior Member

پیش فرض گرفتن ویزای امریکا از پاکستان pakistan

سلام دوستان

من در تاریخ 16 APR به سفارت پاکستان email زدم و خواستم ببینم ویزای دانشجویی به ایرانیها میدن یا نه .او نا جواب دادن که در زیر اومده. در ضمن یکی از دوستام در july رفت و ویزا گرفت.

حسن پاکستان اینه که

1. نمیخات برا سفارت امریکا وقت گرفت . خودشون همونجا که رفتی برا فردا یا همون روز وقت مصاحبه میدن پس دغدغه وقت گرفتن مثل قبرس کافر و ترکیه و دبی رو نداری.
    2. پاکستان ویزاشو راحت میده(1 یا 2 روز از طریق سفارت پاکستان در تهران) مثل قبرس نیست که کلی مدرک میخات و باید مجرد نباشی و دانشجویی هم دیگه نمیده.
    3. از تهران به اسلام اباد با هواپیماز emirate , gulfair , itehad میشه رفت که low season با gulf یا itehad حدود 720 هزار تومن میشه و با iranair از تهران به کراچی حدود 340 تومن که بعد از کراچی به اسلام اباد باید با هواپیمای پاکستان رفت که حدود 160 تا 200 تومن میشه که کل خرجش 500 تومن میشه(رفت وبرگشت) که به بقیه airline ها می ارزه . تازه من یه راه پیشنهاد میکنم که باز ارزونتره. میشه از تهران با هواپیما رفت زاهدان که هر روز iranair پرواز داره رفت و بر گشت 120 تومن (البته از زمینم میشه که خیلی ارزونتره ولی یکم خسته میشی) بعد از زاهدان رفت مرز که اسمش میرجاوه هست تقریبا 70-80 km هست مثلا با سواری یا تاکسی بعد از مرز با یه چیز مثلا اتوبوس یا سواری یا تریلی یا کامیون رفت یه شهری که اسمش quetta هست یا کوته که اونجا فرودگاه داره و هر روز به اسلام اباد پرواز میکنه ، فاصله مرز تا اون شهر تقریبا 600 km هست که مثلا 5-6 ساعتی با ماشین رو جاده ای هواپیما از اون شهر تا اسلام اباد رفت و برگشت تقریبا 170 هزار تومنه اگر economy گیر بیاد. در نتیجه از این فرمول بنده در میاد 300 تومن که رویایی هست (رفت و برگشت تهران اسلام اباد).
    4. هر وقت خاستی میری اسلام اباد چون دغدغه و deadline برا وقت سفارت امریکا نداری و هر وقت خاستی بر میگردی لازم نیست 1 هفته بمونی مثل قبرس که همه رو مسخره کرده. می تونی تا کارت تموم شد بر گردی.
    5. هتل و غذا از ایران هم ارزونتره چه خاسته قبرس کافر
    6. کشور مسلمان هستن و اگر پولی خرج میکنی حتی اگر نتیجه نده تو جیب مسلمونا رفته نه تو جیبه کفار که اونجا رو کردن می خونه و فاحشه خونه که تازه دوستان من که مسلمونن و تازه میخان PHD هم بگیرن به عشق این چیزا میرن اونجا نمی دونم تو ایران مگه گیر نمیاد . بهر حال پول تو جیب این خدانشناسا نریزین تا یه کشور اندازه یه لنگه کفش اینطور مسخرمون نکنه.

7. دراین ماه مبارک به خدا توکل کنید و به ائمه توسل کنید که خدا وقتی چیزی خاست دیگه ردخور نداره

از همتون ممنونم و به این همه دوست که همه طالب علم هستن و میخان ایران عزیزمون رو با نمایش علمشون سرافراز کنن افتخار می کنم و دست همشون رو می بوسم. خدا توفیق بده.

برا اطلاعات بیشتر به site سفارت امریکا در پاکستان برید. برا یادگیری نقشه پاکستان به google map , و google earth برید . برا هواپیمایی پاکستان به Pakistan airline , site برید و برا ویزای پاکستان با سفارت پاکستان در تهران تماس حضوری یا تلفنی داشته باشید.

Dear Mr. Namazi:

Yes, sir you can apply for a student visa here. The procedure is as follows:

An applicant for a student visa must present to the Consular Officer a properly prepared Form I-120 (Certificate of Eligibility for Non-immigrant Student Status) signed by the designated school official, along with a completed Non-immigrant Visa Application (Form DS-156 with one recent photograph with a white or off white background), Supplemental Non-immigrant Visa Application (Form DS-157), Parent Information form, Contact Information and Work History For Non-immigrant Visa Applicant (Form DS-158) and a receipt for the payment of a $100 visa application fee.

An applicant must present current documentary evidence that sufficient funds are available for tuition and expenses during the entire course of studies. This evidence may include bank statements, certificates of deposit, and stocks and bonds, or proof of scholarships or fellowships.

An applicant must have completed a course of study required for enrollment at the level of study contemplated, and present transcripts for at least the last two years of academic work. External examinations such as the TOEFL, SAT, ACH, ACT, AP or GRE or other appropriate tests help to establish the qualifications and seriousness of a student. In addition, an applicant must have sufficient English skills for the intended course of studies.

A consular officer will examine the entire application, and before issuing a visa must be satisfied that an applicant will have sufficient funds during the entire course of studies. The consular officer must also be satisfied that an applicant will be able to complete the course of studies, will earn a degree with utility outside the United States, and will depart the United States after the completion of the course of studies.

An applicant may apply at any time, but will not be able to receive his or her visa until 120 days prior to the reporting date mentioned on the I-120. Applications made before that period will not be accepted.

We hope this information will be of assistance to you. You may also email us at paknivinfo@state.gov or consult our website at http://islamabad.usembassy.gov

Sincerely,

Non-immigrant Visa Unit
    ویرایش توسط hope : December 30th, 2012 در ساعت 02:53 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای امریکا از پاکستان pakistan

شما کی این ایمیل رو دریافت کردین؟
    هزینه دریافت ویزا مدت هاست که 100 دلار نیست و افزایش پیدا کرده.

Is there a fee for using the EVAF?

No. The EVAF is free; all you need are a computer with an internet connection and a laser-jet quality printer. Please do not print the forms with an ink-jet printer, as the bar code cannot be scanned unless the forms are printed on a laser-jet printer. However, EVAF users are still required to pay the $131USD visa application fee.

http://islamabad.usembassy.gov/pakis...ent_visas.html
    ]

ببخشید آقا طاها یه سوال داشتم. آمریکا تو کراچی هم سفارت داره.اونا ویزای دانشجوئی نمی دن؟
    چجوری باید بفهمیم؟
    در ضمن فکر نمی کنی چون پاکستان تروریست و از این چیزا زیاد داره واسه کلیرنس بیشتر از قبرس اذیت کنن؟
    همون دوستت که گفتی ویزا گرفت کلیرنسشم اومد؟

تا جایی که من اطلاع دارم کراچی هم مثل استانبول کنسولگری داره نه سفارت
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahanamazi
    سلام دوستان

من در تاریخ 16 APR به سفارت پاکستان email زدم و خواستم ببینم ویزای دانشجویی به ایرانیها میدن یا نه .او نا جواب دادن که در زیر اومده. در ضمن یکی از دوستام در july رفت و ویزا گرفت.

حسن پاکستان اینه که

1. ...
    مگه ما آرنولدیم یا راکی که از مرز میرجاوه بریم بعد با هلی کوپتر بپریم پایین بعد 5تا تروریست جلومون سبز شن ما هم همه رو بکشیم و تو جدی جرات می کنی با مدارک و پول توی مرز ایران پاکستان قرار بگیری؟ مثل اینکه یادت رفته نیروی انتظامی غیور ما رو هم گروگان گرفته بودن و کشتن و...
    بعد اگه پاکستان نتونستی ویزای آمریکابگیری مهر پاکستان هم توی پاست می مونه تا قوزی برقوزی دیگر بروید یهو عکس احمدی نژاد رو هم بزن رو پاست خیال همه رو راحت کن

Junior Member

به دوست عزیزم خانم یا آقای bzn بگم که این email در 17 اوریل جواب داده شده در ضمن در متن تاریخش اومده. بله الان 131$ هست. در مورد کنسول کراچی (needfordeath) چیزی نمیدونم ولی سفارت رفتن کلا بهتره.در مورد clearance فکر نکنم ربطی داشته باشه از چه سفارتی اقدام کرده باشی و اصلا حساب کتاب نداره. دوستم هنوز clear نشده که دیر هم نیست چون بعضیها 3 – 4 ماه طول میکشه. و اما tony جون باید بگم که : ترسم ازین چمن نبری آستین گل کز گلبنش تحمل خاری نمیکنی
    در ضمن شما اگر میترسی با هواپیما برو. کسی زورکی نمیبردت. البته اگر میدونستم دختری یا پسر بهتر با هم صلاح میرفتیم. خوبه ادما جنسیتشون معلوم باشه. بعدم اگر مهر پاکستان بخوره تو پاست اشکالی نداره چون میگی رفتم سفارت امریکا ، نترس بهت شک نمیکنن. بعدم اونجا تروریستا کاری به کار شما ندارن آخه خیلی آدم مهمی هستی که گلوله خرجت کنن. موفق باشی مواظب خودت باش.

Junior Member

به هر حال موفق باشی

میشه بگید هزینه خوراک و رفت و آمد درکراچی و کلا کل هزینه ها برای یک سفر 4 یا 5 روزه چقدر میشه؟

Junior Member

هزینه رفت تا کراچی با 340iranair تومان میشه و خرج خوراک از ایران ارزونتره ولی حمل و نقل در پاکستان گرون هست 2 -3 برابر ایران

malir84
    Guest

hey man

its not to me if you wanna go to such a crazy country even from the boundary in Zahedan!!!

I suggest you if you wanna go to an Islamic country, go to one of those Kuwait, Saudi Arabia, Qatar,...BUT NOT PAKISTAN, its the source of terrorism and some people who made the visa processing for Iranian applicant more difficult than before. Because these days, the viewpoint is that all Muslims(e.g. Iranians who are not religious as far as I know)are terrorists.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)