صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: گرفتن ویزای امریکا از پاکستان pakistan

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزای امریکا از پاکستان pakistan

من هم معتقدم كه اينكار خطر ناك هست. چون اگر خدايى نكرده اتفاقى براى كسى بيفته از دست هيچ كس كارى ساخته نيست. اگر علت انتخاب پاكستان به خاطر هزينه هاى كمترش هست كه بايد بدونيد كه هيچ چيز ارزشمند تر از زندگى آدم نيست و به نظرم منطقى نيست به خاطر چند صد هزار تومن، زندگى خودمون رو به خطر بندازيم. اگر هم شرايط ويزا اونجا بهتر هست، بايد بدونيد كه همه ما ويزا رو براى داشتن زندگى بهتر ميخواهيم. نه اينكه زندگيمون رو از دست بديم به خاطر ويزا!!
    به هر حال سفر زمينى كه گزينه خوبى نيست. ولى شايد سفر هوايى راه حل خوبى باشه و بتونه راه رو براى گرفتن ويزا (براى بقييه) باز كنه.اونم به شرطى كه از فردگاه بريد هتل و از هتل هم سفارت، و بعد هم همون راهى كه رفتيد رو برگرديد.
    موفق باشيد

BE WARE

Suicide blast in Pakistan kills 40, injures hundreds
    Western powers deplore 'disgraceful' Pakistan hotel bombing
    Pakistan govt vows terror fight following blast
    Recent bomb attacks in Pakistan
    Huge explosion hits Marriott in Pakistan capital
    Military kills 16 Al-Qaeda linked militants in Pakistan: official AFP

Junior Member

کلید کردین رو اون مرزه ها! خوب بابا tahanamazi یکی از راههاش این بود، با هواپیما تا کراچی هم بد نیست.
    البته به شرطی که tahanamazi خبر clear شدن دوستشو خداییش بگه! آخه دیگه الان دیر نشده واسه clear شدن؟!
    در آخر اینکه این اقای paribolande خداییش خیلی ادمه funnye خداییی دمت گرم کلی خندیدیم :دی

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط paribolande
    من هنوز مطمئن نیستم اون چه خوندم واقعی بود یا فقط یه جوک. رفتن به زاهدان! ( میدونی در فرودگاه زاهدان استریپ سرچ میکنند خیلی ها رو ؟) رفتن به مرز با ماشین؟!! مرز ایران و پاکستان!!!! فکر کن با یه راننده تاکسی خفن در حالیکه 1000 دلار پول تو جیبته و پاسپورت و سویس فی هم رسیدش رو داری و احتمالا لپ تاپت هم رو دوشت عه تو بیابونهای لب مرز دارید میرید و با راننده گپ میزنید. از اونجا با زبون بی زبونی برید کوته . بعد فرودگاه کوته رو پیدا کنی سوار شی بری اسلام آباد ...... بی خیال مومن. من 34 سالمه یه نره خر سیبیلو هم هستم. رنگم از تجسم این که گفتید پریده. نمیدونم تا حالا تو تهرون تحت زورگیری واقع شدید یا نه؟ تو پایتخت ایران رو میگم ها! کوچه های پشت میدون ونک! اگه نشدید که خوش به حالتون. و حالا تجسم کن که تو بیابونهای کوته پاکستان زورگیرتون کنند. بی پول و بی پاسپورت و غریبی و غم یار (چون سفارت و پذیرش هم از دست میدید- اگه خیلی چیزای دیگه رو آلردی از دست نداده باشید) بذارید این فاحشه پرورها پول بخورند ولی بتانید شما هم حالتان را ببرید. بهر حال گویا عزمتان جزم است. ما را بی خبر نذارید از ماجرا ها( سفر خوبی داشته باشید)
    والا عرض كنم خدمتتون من زاهدان و كوته و اونجاها رو كه نمي دونم. اما آيا شما حاضريد با اين وسايل و مداركي كه گفتين عصر يا دم غروب با تاكسي برين اسلام شهر؟؟ يا يه ذره به تهران نزديكتر شهرك وليعصر. يا اصلا توي خود تهران سمت يافت آباد و خزانه و جواديه و ....
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Junior Member

دوستم بعد از 70 روز clear شد .

niva: من پست شما رو ويرايش کردم. لطفا در کاربرد کلمات دقت بيشتري بکنيد. در غير اينصورت مطابق مقررات با کاربري شما برخورد ميشه.

Junior Member

پاکستان کشور بسیار نا امنی هست.
    از طرفی اگه ویزای قبرس شنگن بشه عملا یکی از گزینه های خوب حذف می شه.

من فکر می کنم اگه برخورد سفارت امریکا در پاکستان با دانشجو های ایرانی خوب باشه، بچه ها استقبال کنن. در واقع باید گفت چاره ای نداریم. با این وضعیت رو به تعالی کشورمون بعید نیست که چند سال دیگه گزینه هامون محدود تر هم بشن.

هزینه ی سفر هواییش هم اگه برخوردشون خوب باشه قابل قبوله.

Junior Member

سلام دوستان

من هم پیرو صحبت آقای نمازی به سفارت آمریکا در اسلام آباد ایمیل زدم و اونا هم سریعا جواب دادند و گفتند که باید برم اونجا و مدارکمو تحویل بدم و منتظر گرفتن وقت بمونم. من راه رفتن رو هم درآوردم با هواپیما به کراچی (255 تومن دوسره) و از اونجا پرواز داخلی به اسلام آباد. از اونورم میخواستم یه سری یه دهلی بزنم چون خیلی به اسلام آباد نزدیکه ;D کلا راه خوبیه و هند و پاکستان هم قشنگه مخصوصا این فصل ولی با توجه به اینکه نا امنه و الانم اوضاعه پاکستان خرابه من پشیمون شدم و برای اواسط اکتبر میرم کویت. اونجا به نسبت بهتره.

موفق باشید.
    حسام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pirooz
    من هنوز admission نگرفتم، یعنی دارم تازه apply می کنم. اصلا میشه همین جوری رفت و قبل از admission ویزا گرفت یا نه سوالم کلا ضایع بود؟!
    از بعد قانونی امکان پذیر هست. شما می تونین تقاضای ویزای ویزیتوری بکنین و ضمنا بگین که تصمیم دارین پس از این که وارد امریکا شدین وارد دانشگاه بشین. در این صورت روی ویزای شما prospective student میزنن و در صورتی که شما در امریکا بتونین از دانشگاهی پذیرش بگیرین (بعد از این که با ویزای ویزیتور وارد امریکا شدین)، وضعیت ویزای شما از نوع ویزیتور به نوع دانشجویی تغییر می کنه.
    البته فکر کنم این راه برای بیشتر ایرانی ها بسیار پر ریسک باشه و شاید بهتر باشه اول پذیرش بگیرین و سپس برای ویزای دانشجویی اقدام کنین.

Q: If I enter the U.S. on a visitor visa, can I change to student (F-1) status to study in a full-time program?

A: Under the new regulations, visitors are not permitted to pursue a full course of study prior to receiving approval of the change of status request from the Bureau of Citizenship and Immigration Services (BCIS). To facilitate the change of status process, the prospective student should notify the Bureau of Customs and Border Protection (BCBP) upon arrival in the U.S. of their intent to begin a full course of study in the U.S. Students who fail to inform the INS official at the port of entry will not receive approval of a change of status request and must return to their home country to apply for a student (F-1) visa before starting their program.

http://www.scps.nyu.edu/student-affa...sked-questions

Junior Member

آیا تجربیات دیگری در رابطه با گرفتن ویزا از سفارت آمیرکا در پاکستان هست؟ آیا فقط همون یک مورد بوده؟

Junior Member

اگه کسی دیگه از پاکستان ویزا گرفنه لطفا راهنمایی کنه

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)