صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 97 , از مجموع 97

موضوع: University of North Texas

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of North Texas

بچه ها دپارتمان کامپیوتر و مکانیک ساخت رو حتما رشته هاشو ببین و اپلای کنن. الان تقریبا تمومی استادها فاند دارن. اکثرا پروپزال هاشون قبول شده و در حال گرفتن دانشجو هستن.

Junior Member

دوستانی که برای این دانشگاه می خواهند اقدام کنن بدونن که اینجا نسبت به اکثر شهرهای دانشجویی ایالت های دیگه مزیت های خیلی خوبی داره اینکه کلی فروشگاه و مرکز خرید اینجا هست و خیلی ارزون هست.
    اگر فول فاند باشید ماهیانه بعد کسر بیمه و فی های دانشگاه خالصی ماهی 1250 دلار خواهید داشت. هزینه اتاق ماهی 450 دلار هست و اگر خواستید خونه مستقل بگیرید ماهی 700-800 هست. حمل و نقل رایگان هست. خوردنتونم ماکزیمم ماهی 200-300 دلار میشه. می تونید از کارت غذا مخصوص فاند دار ها استفاده کنید و از بوفه استفاده کنید پرسی 5 دلار غذا بگیرید که سلف سرویس هست (جوجه همبر پیتزا برنج ....، انواع میوه ها و سبزی ها، هر چندبار خواستید پر می کنید می خورید فقط 5 دلار که ناهار شام یک ماه میشه 300 دلار). کیفیت بسیار خوبی داره.
    متاسفانه چنتا ایرانی تازه وارد با ی سری افراد افسرده اینجا مشورت کردن و ترک تحصیل کردن و رفتن جای دیگه و الان پشیمون هستند و راه برگشت ندارن!!! مراقب افسرده ها باشید! شاخ و دم ندارن همیشه حرف های مایوس کننده و نفرت انگیز میزنن!

university of north texas
    دانشگاه تگزاس شمالی.

Junior Member

سلام میبخشید دوستان من دارم برای مقطع دکترا رشته مهندسی مواد دانشگاه UNT اپلای میکنم. چندتا سوال در حین سابمیت پیش اومده خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید:

1. الان برای Fall 2020 بهتره اپلای کنم؟
    2. در قسمت select major کدوم رو باید انتخاب کنم Materials science and Engineering, Engineering PhD و یا Engineering: Materials science and Engineering Phd؟!
    3. برای اپلای وارد سایت https://www.applytexas.org/ شد و الان در مرحله پرداخت Application fee هستم اما تا الان هیجا ازم نخواسته که رزومه و کارنامه و ... رو آپلود کنم! اینا رو باید پست کرد براشون فقظ؟
    4. با نمره GRE پایین هم میشه پذیرش گرفت ازین دانشگاه؟

با سپاس فراوان

Junior Member

سلام تگزاس اپلای دو مرحله ای داره. اول استیت اپلای می کنی بعد واست اطلاعتشو می فرستن. صفحه اپلای رو با دقت بخونید.
    2. جفتش یکی و می تونی اینجا عوض کنی. با استاد مگاتیبه کنید وقتی اپلاای کردید.
    3. نه بستگی به دانشگاه داره. اونجا فقط حق سیبیل استیت رو ازتون می گیرن.
    4. بستگی به نمره تون داره. 300 به بالای شانس بالایی دارید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaarash66 نمایش پست ها
    سلام میبخشید دوستان من دارم برای مقطع دکترا رشته مهندسی مواد دانشگاه UNT اپلای میکنم. چندتا سوال در حین سابمیت پیش اومده خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید:

1. الان برای Fall 2020 بهتره اپلای کنم؟
    2. در قسمت select major کدوم رو باید انتخاب کنم Materials science and Engineering, Engineering PhD و یا Engineering: Materials science and Engineering Phd؟!
    3. برای اپلای وارد سایت https://www.applytexas.org/ شد و الان در مرحله پرداخت Application fee هستم اما تا الان هیجا ازم نخواسته که رزومه و کارنامه و ... رو آپلود کنم! اینا رو باید پست کرد براشون فقظ؟
    4. با نمره GRE پایین هم میشه پذیرش گرفت ازین دانشگاه؟

با سپاس فراوان

Junior Member

سلام دوست عزیز صندوق پیامتو خالی می کنی پیغام گذاشتم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran2us نمایش پست ها
    سلام تگزاس اپلای دو مرحله ای داره. اول استیت اپلای می کنی بعد واست اطلاعتشو می فرستن. صفحه اپلای رو با دقت بخونید.
    2. جفتش یکی و می تونی اینجا عوض کنی. با استاد مگاتیبه کنید وقتی اپلاای کردید.
    3. نه بستگی به دانشگاه داره. اونجا فقط حق سیبیل استیت رو ازتون می گیرن.
    4. بستگی به نمره تون داره. 300 به بالای شانس بالایی دارید.

Junior Member

خالی کردم چیزی نیومد. شما اپلای کنید اینجا خیلی فاند گرفتن امسال. تا آخر آپریل وقت دارید. اینجا رو مد نظر قرار بدید جای بسیار مناسبی هست نسبت به جاهای دیگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط omidtoefl نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز صندوق پیامتو خالی می کنی پیغام گذاشتم.

Junior Member

خواستم جواب بدم میگه جا نداره صندوقت. ماه جولای جواب فاند ها رو میدن. ی سری دادن ی سری دیگه هم جولای می گن.

نقل قول نوشته اصلی توسط iran2us نمایش پست ها
    خالی کردم چیزی نیومد. شما اپلای کنید اینجا خیلی فاند گرفتن امسال. تا آخر آپریل وقت دارید. اینجا رو مد نظر قرار بدید جای بسیار مناسبی هست نسبت به جاهای دیگه.

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910