صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 97

موضوع: University of North Texas

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط saba_2004la نمایش پست ها
    بعضی دانشگاه ها به این صورت هست که مقدار مشخصی ( باید از دانشگاه سوال کنید) گواهی استطاعت مالی باید براشون بفرستید که بتوانند I-20 را آماده کنند اگر فاند به شما تعلق بگیرد در I-20 ذکر می کنندکه این مقدار فاند دارند ایشان. اما آن Bank Statement باید باشد.
    Bank Statement را از تاپیک مربوطه بررسی کنید . یک نامه هم باید از دفاتر ثبت بگیرید که مبلغ BS به نام مثلا پدر شما است و ایشان تعهد محضری می دهند که هزینه های شما را پرداخت می کنند در آمریکا. ترجمه می کنید . مهر دادگستری می زنید و می فرستید.
    درود بر شما
    اگر صاحب حساب اون Bank Statement پدر یا مادر باشد نیازی به تعهد محضری نیست و فقط نوشتن یک پاراگراف روی یک کاغذ سفید مبنی بر اینکه فرزندشون رو ساپورت میکنن کافی هستش و پایینش اسم و فامیل و امضا و تاریخ بزنن. راجع به UNT مطمئن هستم اینو.
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    درود بر شما
    اگر صاحب حساب اون Bank Statement پدر یا مادر باشد نیازی به تعهد محضری نیست و فقط نوشتن یک پاراگراف روی یک کاغذ سفید مبنی بر اینکه فرزندشون رو ساپورت میکنن کافی هستش و پایینش اسم و فامیل و امضا و تاریخ بزنن. راجع به UNT مطمئن هستم اینو.

خیلی سپاسگذارم از پاسختون، خیلی لطف کردید

من خودم تو بانکهای اروپا حساب دارم. حالا سوال بنده اینجاست که میتونم
    Bank Statement را از این بانک اروپایی به انگلیسی براشون بفرستم یا حتما باید ترجمه و مهر دادگستری داشته باشه. سوال دیگه اینجاست که مبلغ مورد نظر باید حداقل چه مقدار باشه.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aghaMohsen1990 نمایش پست ها
    خیلی سپاسگذارم از پاسختون، خیلی لطف کردید

من خودم تو بانکهای اروپا حساب دارم. حالا سوال بنده اینجاست که میتونم
    Bank Statement را از این بانک اروپایی به انگلیسی براشون بفرستم یا حتما باید ترجمه و مهر دادگستری داشته باشه. سوال دیگه اینجاست که مبلغ مورد نظر باید حداقل چه مقدار باشه.
    چرا ترجمه و مهر دادگستری؟! نه عزیزم نمیخواد.
    باید ببینید UNT هزینه ی سالیانه تون رو چقدر مشخص کرده. واسه دانشگاه، همون مقدار کفایت میکنه. ولی واسه سفارت میگن بهتره یکم بیشتر باشه. خواهشا این سوالات رو در بخش های مربوطه بپرسید.
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

سلام
    دوستان اینا نوشتن برای پذیرش ترسنکریت( ریز نمره ها) باید بخش اینترنشنالو بخونیم و ایران رو ببینم ولی من چیزی ندیدم تو سایتشون، کجا در موزد ریز نمره ما ایرانی توضیح هست و اینکه نکنه باید تبدیل بشن؟
    راستی اگه یه مقدار دیرتر از 15 ژانویه که ددلاینه بفرستیم دیگه فایده نداره؟
    نوشتن
    Admission process begins January 15 and continues until the program is filled.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اینا نوشتن برای پذیرش ترسنکریت( ریز نمره ها) باید بخش اینترنشنالو بخونیم و ایران رو ببینم ولی من چیزی ندیدم تو سایتشون، کجا در موزد ریز نمره ما ایرانی توضیح هست و اینکه نکنه باید تبدیل بشن؟
    راستی اگه یه مقدار دیرتر از 15 ژانویه که ددلاینه بفرستیم دیگه فایده نداره؟
    نوشتن
    Admission process begins January 15 and continues until the program is filled.
    درود بر شما
    فکر نمیکنم نیازی به تبدیل باشه. فقط ریزنمرات رو ترجمه کنید و همراه با یه کپی از اصلش (یعنی فارسی) بذارید تو مدارک ارسالیتون.
    اگه بعد از 15 ژانویه به دستشون برسه احتمالا دیگه بررسی نمیکنن مگر اینکه قبلش بهشون ایمیل زده باشید و ازشون قول گرفته باشید که مثلا تا 25 ژانویه هم قبول کنن.

با سلام
    ببخشید ایا کسی میدونه ددلاین این دانشگاه برای شیمی یا مهندسی مواد کی هست؟تو سایتش مشخص نیس اصلا

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehsharifi نمایش پست ها
    با سلام
    ببخشید ایا کسی میدونه ددلاین این دانشگاه برای شیمی یا مهندسی مواد کی هست؟تو سایتش مشخص نیس اصلا
    درود بر شما
    یه ایمیل که به دانشکده های مربوطه بزنید و بپرسید جواب میدن. معمولا به رشته بستگی نداره. اپلیکیشن شما اول از ف ی ل ت ر Graduate School باید عبور کنه که ددلاینش بصورت زیر هستش.
    September 1 for the following Spring enrollment
    January 1 for the following Summer enrollment
    April 1 for the following Fall enrollment

Senior Member

میگم دوستان اینا نوشتن که برای پذیرش معدل لیسانستون باید 3 باشه...من معدلم 2 میشه فک کنم البته فوقم 4 هستش...کلا کسی میدونه اینا چقدر سخت گیرن؟ اگه واقعا این جوریه پولمو هدر ندارم ...چون دنگ و فنگم داره هی باید کاغذ براشون پست کنیم...کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم چون چیزی نمونده به ددلاینش. مرسی

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    میگم دوستان اینا نوشتن که برای پذیرش معدل لیسانستون باید 3 باشه...من معدلم 2 میشه فک کنم البته فوقم 4 هستش...کلا کسی میدونه اینا چقدر سخت گیرن؟ اگه واقعا این جوریه پولمو هدر ندارم ...چون دنگ و فنگم داره هی باید کاغذ براشون پست کنیم...کسی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم چون چیزی نمونده به ددلاینش. مرسی
    من به یکی از اساتید و کوردینتیور فرستادم رزوممو، پیچوندن گفتن ما این هفته دانشگاه نیستم!!!! البته بابت اینکه واقعا شانس دارم یا نه!
    راستی دوست عزیز، تا اونجایی که اطلاع دارم احتمالا گرایش غیر کمی مدیریت میخای ثبت نام کنی! صفحه های اول یکی تو حوزه شما یه سری چیزا در مورد تجربش گفته بنظرم مفیده!
    اینکه زیر 70 درصد وربال GRE هستی ریجکت میشی! بعلاوه تویه یکی از فکت شیتهاشون دیدم یه سیاستی دارن که نمره وربالای زیر 40 درصد با جمع یک میزانی از معدل و نمره کل نباید زیر 1270 بشه!
    1. A minimum of 1250 admission points determined by the formula,
    GPA (2.8 minimum undergraduate) X 200 + GMAT (550 minimum) with at least a 40th percentile on the verbal portion or
    (Approved 4/19/02)
    7
    2. A minimum of 1950 admission points determined by the formula,
    GPA (2.8 minimum undergraduate) X 200 + GRE (1270 minimum - combination of verbal and quantitative scores only). A minimum of 400 on the verbal portion of the GRE is required.

هند بوکشم ضمیمه کردم. من میخای فایننس اپلای کنم، دو دلم!!! و احتمال زیاد درخواست پذیرش ندم! چون 2-3 میگیرن!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط FlirTcia : February 1st, 2016 در ساعت 06:33 AM دلیل: حذف کلام نامناسب

سلام دوستان
    این درسته که برای برخی دانشکده ها فقط ریپورت رسمی تافل باید صورت بگیره؟و نیازی به ریپورت رسمی جی ار ای نیس؟
    ایا کسی میدونه برای این دانشگاه برای ریزنمرات رسمی پست بشه یا نه؟