صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 97

موضوع: University of North Texas

پیش فرض پاسخ : University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط raha8789 نمایش پست ها
    بچه ها میشه لطفا سریع جواب بدید که این دانشگاه نیازی به پست ریزنمرات رسمی داره یا نه؟
    والا من هم همین سوالو دارم 10 بارم ایمیل زدیم هیچکی جواب نمیده کلا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    والا من هم همین سوالو دارم 10 بارم ایمیل زدیم هیچکی جواب نمیده کلا
    بالاخره جواب دادن
    You can send us scanned copies of your documents. We will accept them for the time being. However, if you are admitted, you will need to bring your official documents to our office to be verified when you come to the U.S. for orientation.

سلام
    دوستانی که اینجا اپلای کردند میشه لطفا بگند که ایا برای این دانشگاه ضروریه که این موارد رو هم بفرستیم قبل پذیرش؟چون در پروفایل من زده مدارک ناقصه به دلایل زیر:

• College Diploma-NE

• College Transcript-FE

• College Transcript-FN
    • Financial support proof
    • Passport copy needed

خودشون گفتن ریزنمرات غیر رسمی قبوله ولی باز هم اینارو زدن ناقص

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

سلام
    دوستانی که اینجا اپلای کردند میشه لطفا بگند که ایا برای این دانشگاه ضروریه که این موارد رو هم بفرستیم قبل پذیرش؟چون در پروفایل من زده مدارک ناقصه به دلایل زیر:

• College Diploma-NE

• College Transcript-FE

• College Transcript-FN
    • Financial support proof
    • Passport copy needed

خودشون گفتن ریزنمرات غیر رسمی قبوله ولی باز هم اینارو زدن ناقص
    دقیقا توی پروفایل بنده هم همینا رو نوشته. اگر متوجه شدین ممنون میشم بنده را هم راهنمایی کنین. شما sop و رزومه را جایی اپلود کردین؟ یا باید پستی ارسال بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarchi2004 نمایش پست ها
    دقیقا توی پروفایل بنده هم همینا رو نوشته. اگر متوجه شدین ممنون میشم بنده را هم راهنمایی کنین. شما sop و رزومه را جایی اپلود کردین؟ یا باید پستی ارسال بشه؟
    دوست عزیز sop و cv و حتی ریکام ها رو من به دانشکده ایمیل کردم و قبول کردن. شما از دانشکدتون بپرس.

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarchi2004 نمایش پست ها
    سلام.ببین من ایمیل زدم بهشون.اونا این جوابو دادن.(در ضمن قبلا به من گفته بودن ریزنمرات رسمی لازم نیس فعلا )
    You need to send us all of your academic documents, both in your native language and English. We need these documents before your department can make an admission decision.

The passport and financial documents, however, can be submitted after you are admitted.

الان من خودمم گیج شدم چیکار کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

فوری
    سلام کسی از دوستان میدونه این دانشگاه ( دپارتمان کامپیوتر) واسه پذیرش اسکن مدارک و قبول میکنه؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط nina123 نمایش پست ها
    فوری
    سلام کسی از دوستان میدونه این دانشگاه ( دپارتمان کامپیوتر) واسه پذیرش اسکن مدارک و قبول میکنه؟
    مرسی
    سلام.همونطور که میدونید برای این دانشگاه بایذ علاوه بر دانشکده یه سری مدارک به toulouse graduat school هم بفرستید. مدارکی که هر دانشکده میگیره متفاوته ولی عموما با اپلود حل میشه ولی من از toulouse graduat school پرسیدم, اینا ریزنمرات غیر رسمی رو براشون ایمیل کنید کافیه قبل از پذیرش. درمورد ریپورت نمره هم باز بهتره از دانشکدتون بپرسید ولی من از دانشکدمون که پرسیدم گف ریپورت رسمی تافل کافیه و ریپورت رسمی جی ار ای نمیخواد قبل پذیرش.

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

سلام.همونطور که میدونید برای این دانشگاه بایذ علاوه بر دانشکده یه سری مدارک به toulouse graduat school هم بفرستید. مدارکی که هر دانشکده میگیره متفاوته ولی عموما با اپلود حل میشه ولی من از toulouse graduat school پرسیدم, اینا ریزنمرات غیر رسمی رو براشون ایمیل کنید کافیه قبل از پذیرش. درمورد ریپورت نمره هم باز بهتره از دانشکدتون بپرسید ولی من از دانشکدمون که پرسیدم گف ریپورت رسمی تافل کافیه و ریپورت رسمی جی ار ای نمیخواد قبل پذیرش.
    سلام مرسی از پاسختون و من به gradadmission @unt.edu میل زدم ولی هنوز جواب ندادن .آدر ایمیل تولوس toulouse همینه دیگه درسته؟با دانشکده تماس گرفتم جواب ندادن

نقل قول نوشته اصلی توسط nina123 نمایش پست ها
    سلام مرسی از پاسختون و من به gradadmission @unt.edu میل زدم ولی هنوز جواب ندادن .آدر ایمیل تولوس toulouse همینه دیگه درسته؟با دانشکده تماس گرفتم جواب ندادن
    خواهش میکنم.نه به این ایمیل بدید
    international@unt.edu
    ببین ظاهرا برای این مرکز اگه غیررسمی بفرستین همه چیو قبوله.ولی برای خود دانشکده رو برای رشته شما نمیدونم.