صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 97

موضوع: University of North Texas

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of North Texas

دوستان هرکس که عازم اینجا هست و بلیط گرفته و یا می خواد بگیره یه پیام خصوصی بهم بده لطفا. خیلی ممنون.

Junior Member

سلام. دوستان نورث تگزاسی لطفا چند تا محله ی خوب برا خونه گرفتن نزدیک دانشکده شیمی معرفی میکنید. ممنون از راهنمایی و کمکتون.

Junior Member

دوستان اگر پذیرش در شیمی از نورث تگزاس و تگزاس تک داشته باشید کدوم را انتخاب می کنید. و چرا؟

Junior Member

در ضمن اگر دوستان گروه تلگرامی برای این دانشگاه دارند به من پیغام خصوصی بدهند خیلی ممنونم.

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tavana12 نمایش پست ها
    دوستان اگر پذیرش در شیمی از نورث تگزاس و تگزاس تک داشته باشید کدوم را انتخاب می کنید. و چرا؟
    تگزاس تک دانشگاه سرتریه نسبت به نورث تگزاس. من موقعیت دانشگاه نورث تگزاس رو نمیدونم ولی تگزاس تک مکانش شاید خیلی خوب نباشه.

Junior Member

سلام
    من تازه شروع کردم به تحقیق برای انتخاب دانشگاه. با توجه به تعریف هایی که از تگزاس شنیدم از دانشگاه های این ایالت شروع کردم.
    با توجه به شرایط خاصی که دارم (معدل 13.53 دانشگاه دولتی شهرستان- بدون مقاله یا اختراع و ... و گپ 5 ساله) و با خوندن تعداد زیادی از صفحات اپلای ابرود الان به این نتیجه رسیدم که شاید بهتر باشه واسه شروع برای یه همچین دانشگاهی اپلای کنم به این امید که بتونم بعدش واسه PhD شرایط مناسب تری پیدا کنم.
    سوالی که دارم اینه که بچه هایی که تجربه شو دارن آیا اصلا این منطق به نظرتون منطق درستی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamoon41 نمایش پست ها
    سلام
    من تازه شروع کردم به تحقیق برای انتخاب دانشگاه. با توجه به تعریف هایی که از تگزاس شنیدم از دانشگاه های این ایالت شروع کردم.
    با توجه به شرایط خاصی که دارم (معدل 13.53 دانشگاه دولتی شهرستان- بدون مقاله یا اختراع و ... و گپ 5 ساله) و با خوندن تعداد زیادی از صفحات اپلای ابرود الان به این نتیجه رسیدم که شاید بهتر باشه واسه شروع برای یه همچین دانشگاهی اپلای کنم به این امید که بتونم بعدش واسه PhD شرایط مناسب تری پیدا کنم.
    سوالی که دارم اینه که بچه هایی که تجربه شو دارن آیا اصلا این منطق به نظرتون منطق درستی هست؟
    سلام
    بستگی به هدف و شرایطتون داره:
    اگه هدفتون اومدن به امریکا هست بله فکر خوبی هست
    در مورد شرایط هم رنک این دانشگاه در هنر و علوم انسانی بالاست و پذیرش ساده نیست.

سلام

از دوستان کسی اطلاع داره شرایط اجاره کردن خونه تو شهر چطور هست؟ وبسایت معروفی هست واسه این کار؟ دانشگاه چطور؟ خوابگاه میدن به بچه های ترم اول؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره، به اشتراک بذاره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roohulla2008 نمایش پست ها
    سلام

از دوستان کسی اطلاع داره شرایط اجاره کردن خونه تو شهر چطور هست؟ وبسایت معروفی هست واسه این کار؟ دانشگاه چطور؟ خوابگاه میدن به بچه های ترم اول؟

سلام
    یک سری وبسایت های کلی هست مثل apartments.com، پیشنهاد می کنم با توجه به محل دانشکده دنبال خونه بگردید. خوابگاه به نظر من گرونه و ترم اول هم نمیدن معمولا.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط roohulla2008 نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه نورث تگزاس (به انگلیسی: University of North Texas (UNT)) یکی از دانشگاه‌های عمومی ایالت تگزاس واقع در دنتون، دالاس فورث ورث، ایالات متحده آمریکا می‌باشد که در سال ۱۸۹۰ ساخته شده‌است. این دانشگاه با داشتن چهارده دانشکده به ارایه ۱۰۳ مدرک کارشناسی، ۸۶ مدرک کارشناسی ارشد، و ۳۸ مدرک دکترای تخصصی می‌پردازد[۱] که در دوره کارشناسی ۳۱۴۰۵ نفر دانشجو در سال ۲۰۱۸ نام‌نویسی کرده‌اند. در رده‌بندی بهترین شهرهای دانشگاهی ۲۰۱۸ رتبه هفتم را دارا می‌باشد.[۲]
    ارزش افزوده اقتصادی این دانشگاه در شمال تگزاس ۱٫۶۵ بیلیون دلار می‌باشد.[۳] از رتبه‌بندی متوسطی برخوردار می‌باشد در حالیکه از موقعیت جغرافیایی ویژه ای برخودار می‌باشد. دانشگاه نورث تگزاس معروف به یو.ان.تی از موقعیت جغرافیایی ویژه ای برخودار می‌باشد. رفت‌وآمد توسط مترو به دالاس تنها با دو دلار امکان‌پذیر است. هزینه زندگی شهری به نسبت دیگر شهرها پایین‌تر می‌باشد. این دانشگاه دارای دانشکده زبان می‌باشد و موقعیت مناسبی برای آن دسته از دوستانی هست که فرصت آزمون طافل یا آیلث را ندارند به طوریکه گذراندن چند ترم آموزش زبان جایگزین نمره طافل یا آیلث می‌شود. دانشکده کسب و کار با پژوهش ها و مقالات چاپ شده از سال 2018 توانسته به دسته بندی صد دانشکده مطرح پژوهش سطح یک با رتبه 66 راه پیدا کند.

تگزاس بر خلاف باور رایج ایران ایالت بارانی سر سبر و دو ماه گرم داره. اینجا از موقعیت عالیه برخوردار خواهید بود اینکه دالاس ایرفورث معروف هست و پر از موقعیت های شغلی و کارآموزی هست. کارآموزی نکته طلایی کار گرفتن پس فارغ تحصیلی هست. شهر دانشجویی خوبی داره و محوطه دانشگاهی مشتی ای داره. از اپلای کردن اینجا دریغ نکنید کار آینده شما صد در صد تضمین هست از اونجاییکه دانشگاه در منطقه خوب اقتصادی واقع شده. اگر از رنک بندی میانگینی برخوردار هست ولی از نظر هزینه زندگی و موقعیت شغلی در صدر هست. همه رشته هاش خوب هست ولی رشته های بیزینسی از جایگاه بالاتری برخوردار هست. خوشبختانه جمعیت ایرانی ها بالاست و از تنوع فرهنگی بالایی بر خوردار هست.