صفحه 113 از 113 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,127 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

سلام مجدد
    کسی از دوستان که 26 نوابر سنتر سنجش بوده هست؟؟؟؟؟؟
    امروز باید جواب می آمد ولی هنوز جواب نگرفتم

لطفا اطلاعاتتون رو Share کنید
    ممنون

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1234 نمایش پست ها
    سلام مجدد
    کسی از دوستان که 26 نوابر سنتر سنجش بوده هست؟؟؟؟؟؟
    امروز باید جواب می آمد ولی هنوز جواب نگرفتم

لطفا اطلاعاتتون رو Share کنید
    ممنون
    سلام
    لطفا صبور باشيد. در حالت ايده ال حدودا ١٠ روز طول ميكشه تا نتايج بياد كه از طريق ايميل هم به شما اطلاع داده ميشه.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام
    لطفا صبور باشيد. در حالت ايده ال حدودا ١٠ روز طول ميكشه تا نتايج بياد كه از طريق ايميل هم به شما اطلاع داده ميشه.
    مهران جان کار من از صبر گذشته آزمون این دوست عزیز nasibes هم کنسل شده ، حتی تاریخ هفته بعد براش ست کردن که امتحان بده ولی آزمون من هنوز
    Not available هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1234 نمایش پست ها
    مهران جان کار من از صبر گذشته آزمون این دوست عزیز nasibes هم کنسل شده ، حتی تاریخ هفته بعد براش ست کردن که امتحان بده ولی آزمون من هنوز
    Not available هست
    دوست عزیز، ایشون آزمونش کنسل شده شما آزمون دادی نمره ت نیومده! این دو تا داستان متفاوته، سنتر سنجش مطمئن ترین و قدیمی ترین سنتر ایرانه اون آزمونهایی که کنسل شده مربوط به سنتر عالیان بوده شما صبر کن دو هفته از تاریخ آزمونت بگذره اگه نمره تون نیومد اون وقت به ETS میل بزن علت رو جویا شو

Junior Member

سلام دوستان
    من ۱۵ آپریل ۲۰۱۷ آزمون دادم و نمرم توی سایت اومده ولی تا الان نسخه ی چاپیش نیومده
    من یه بار دیگه یک ماه پیش درخواست دادم که نمره ی تافلم باسم فرستاده بشه و هزینشو هم دادم
    ایمیل هم زدم بهشون که اونا هم گفتن یه نسخه ی رایگان هم باسم با فاصله ی چند روز میفرستن
    اما الان دوباره یک ماه گذشته و خبری نشده
    هرچی به پست هم زنگ میزنم جواب درست و حسابی نمیدن
    کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
    من ریپورت اصلی رو باسه ی دانشگاهای آلمان می خوام که میگن باید مدارک پست بشه و هیچ جوره هم باهام راه نیومدن

سلام دوستان
    من 16 دسامبر امتحان دادم و حداکثر دیگه باید تا 10 روزه جوابش میومد. به نظرتون میتونه بخاطر تعطیلات ژانویه باشه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستانی که یک دسامبر ازمون دادن جواباشون رو گرفتند؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)