صفحه 10 از 113 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط riza نمایش پست ها
    من هم 27 آگوست IBT دادم و lab c بودم ولی بعد از گذشت 24 روز نمره ها در نیومده .... از دوستان خبر تازه ای نداره ؟ نمی دونین نتیجه کی معلوم میشه ؟
    سلام فعلا که گویا ای تی اس سرورهاشو به یه دلایلی دوباره چک کرده یه سری به آخرین پست های تاپیک
    سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

بزنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering- Sharif university of technology

امروز یک ایمیل از آدرس EMEA.Reschedule@prometric.com برای من اومد که چکیدش میشه اینکه آزمون 27 آگوست کنسل شده و به جاش باید 20 اکتبر دوباره امتحان بدیم. از این بگذریم که در نوع خودش این کار کم نظیره اما چیزی که برای من عجیبه اینه که نمیشه دیگه اون 4 تا موسسه رو برای ریپورت رایگان برای آزمون 20 اکتبر انتخاب کرد. احتمالا دوستان هم تو موقعیت مشابهند. به نظرتون راه حل چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    سلام فعلا که گویا ای تی اس سرورهاشو به یه دلایلی دوباره چک کرده یه سری به آخرین پست های تاپیک
    سؤالات خود را در ارتباط با مركز سازمان سنجش در این تاپیک مطرح نمایید

بزنید.
    سلام دوستان
    من هم 27 آگوست گروه C سازمان سنجش امتحان دادم.
    کمتر از یک ساعت قبل یک ایمیل برای من از بخش خاورمیانه ETS به آدرس EMEA.Reschedule رسید که نوشته چون ما نتونستیم اطلاعات امتحان شما را بازیابی کنیم، برای 20 اکتبر همونجا و در گروه A ( اینو تو پروفایل خودم چک کردم) یک زمان امتحان رزورو کردند و گفته که اگه خواستین می تونین آنلاین بدون هیچ هزینه ای و وقت رو تغییر بدین. یک شماره تماس هم داده که اگه مشکلی برای ثبت نام آنلاین داشتید، تماس بگیرید.
    نگران نباشید فقط باید دوباره امتحان بدیم!

Dear Candidate,

First of all, our apologies for the inconvenience caused.
    We were informed by ETS that they are not able to retrieve your result therefore we have to reschedule your exam.

Currently, we have scheduled an appointment for you on October 20th, 2011 at 10:30am in the following testing center:

Test Center Name: NOET
    Test Center Address:
    National Organization for Educational Testing
    No. 204 - Karimkhan St.
    TEHRAN, , 1598773511
    Iran (Islamic Republic Of)

If you do not wish to take the TOEFL IBT at this date/time, Please go to www.toefl.org and reschedule your appointment using the on-line scheduling feature free of charge. If you have problems rescheduling your appointment on-line, please contact Prometric on xx xxxxxx
    Thank you for your patience and good luck on your exam

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_firoz نمایش پست ها
    امروز یک ایمیل از آدرس EMEA.Reschedule@prometric.com برای من اومد که چکیدش میشه اینکه آزمون 27 آگوست کنسل شده و به جاش باید 20 اکتبر دوباره امتحان بدیم. از این بگذریم که در نوع خودش این کار کم نظیره اما چیزی که برای من عجیبه اینه که نمیشه دیگه اون 4 تا موسسه رو برای ریپورت رایگان برای آزمون 20 اکتبر انتخاب کرد. احتمالا دوستان هم تو موقعیت مشابهند. به نظرتون راه حل چیه؟
    سلام
    فکر کنم اگر تو پروفایلت بری و روی شماره سفارش کلیک کنی، در قسمت Score Recipient(s هم 4 تا دانشگاه رو برای دریافت نمره می شه دید و هم modify کرد. برای من که مشکلی نداره.

Junior Member Aurlito آواتار ها

من با هیچ یک ازموسسه هایی که بعنوان Recipient در ایران لیست شدن ارتباطی ندارم. چیکار میشه کرد؟

پیش فرض پاسخ : دیتابیس تافل iBT

من 19 نوامبر امتحان دادم هنوز نمره اش نیومده دیر نشده ؟
    الان به نمرش نیاز دارم

Junior Member

من در پایان آزمون به اشتباه گزینه کنسل شدن نمره را انتخاب کردم ( چون به ما گفته شد اون گزینه برای کنسل شدن ریپورت نمره هست. در پروفایل ای تی اس مقابل اسکور، کنسل نوشته شده (( آیا راهی هست که ای تی اس نمرمو محاسبه کنه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

دوستان یکی از دوستای من 9 دسامبر امتحان داده ولی هنوز نتیجه اش نیومده!!! کسی هست اینجا که اون روز امتحان داده باشه و هنوز نمره اش نیومده باشه؟؟
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    دوستان یکی از دوستای من 9 دسامبر امتحان داده ولی هنوز نتیجه اش نیومده!!! کسی هست اینجا که اون روز امتحان داده باشه و هنوز نمره اش نیومده باشه؟؟
    من کسی رو نمیشناسم ولی همچین غیر عادی هم نیست چون امروز 19 دسامبر هست اگه اشتباه نکنم! من خودم نتیجه ام بعد از 11 روز اومد یعنی برای دوست شما میشه فردا! تازه خود ETS میگه تا 14 روز هم اوکیه! البته اکثرا 10 یا حتی 9 روزه میاد...

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pekhart نمایش پست ها
    من کسی رو نمیشناسم ولی همچین غیر عادی هم نیست چون امروز 19 دسامبر هست اگه اشتباه نکنم! من خودم نتیجه ام بعد از 11 روز اومد یعنی برای دوست شما میشه فردا! تازه خود ETS میگه تا 14 روز هم اوکیه! البته اکثرا 10 یا حتی 9 روزه میاد...
    دوستم نگران بود برا همین پرسیدم آخه جواب بچه های 10 دسامبر اومده برای همین بیشتر نگران شده و می ترسه اون گزینه آخر که برای گزارش نمره است رو تو امتحان اشتباه زده باشه، ممنون برای جواب.
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)