صفحه 11 از 113 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط rim نمایش پست ها
    من در پایان آزمون به اشتباه گزینه کنسل شدن نمره را انتخاب کردم ( چون به ما گفته شد اون گزینه برای کنسل شدن ریپورت نمره هست. در پروفایل ای تی اس مقابل اسکور، کنسل نوشته شده (( آیا راهی هست که ای تی اس نمرمو محاسبه کنه؟
    خیلی دیر دیدم این پست رو، با این حال جوابشو میذارم برای مراجعه کننده های بعدی!

Can I reinstate my canceled scores? Yes, you can reinstate your scores if your request is received at ETS within 10 days of your test date, for a fee of US$20. Your reinstatement request must include your name, date of birth, daytime phone number, registration number and payment. You may fax or mail a written request to TOEFL Services. (See Contact Information.) Reinstated scores will be reported online approximately three weeks after receipt of your payment and will then be mailed to you and your score recipients.

source: http://www.ets.org/toefl/ibt/faq

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه معمولا چقدر طول میکشه تا paper score report به دستمون برسه؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط into نمایش پست ها
    سلام
    ریپورت کاغذی آزمون iBT من بعد از 6 ماه به دستم نرسیده، ETS هم میگه فرستاده. می خوام دوباره سفارش بدم ولی این بار با آدرس سازمان سنجش. آدرس و کد پستی دقیقی که باید وارد کنم چیه؟
    یکی از بچه ها تو این تاپیک آدرس رو اینجوری نوشته:
    No 218 Karimkhan St. Tehran, Iran. Zip Code: 1598873511
    ولی تو خود سایت سنجش کد پستی های دیگه ای نوشته شده:
    http://www.noet.ir/noet/contactus.aspx
    در ضمن تو ریپورت GRE که به دستم رسیده آدرس سنجش رو فقط زده
    No 204 KARIMKHAN ST TEHRAN IRAN
    چه آدرسی رو باید به عنوان آدرس کامل و صحیح تو پروفایلم بزنم که مطمئن باشم این بار درست به مقصد می رسه؟!
    سلام
    من دارم به این پست خیلی دیر جواب میدم اتفاقی دیدمش. خودم هم یه زمانی این مشکلو داشتم و بین 2 تا آدرس مونده بودم با سازمان سنجش تماس گرفتم و گفتن که پلاک 204 درسته. امیدوارم ایشون تا الان جواب سئوالشونو گرفته باشن.

به امید بهروزی و پیروزی

نقل قول نوشته اصلی توسط alchemy62 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    سلام دوست عزیز
    طبق گفته خود ETS بین 3 تا 4 هفته طول میکشه. فقط دقت کنید که آدرس رو کامل و درست نوشته باشین تو سایت و گرنه تو پست ایران میمونه و باید حوصله، اعصاب پولادین و کمی شانس داشته باشین تا بتونین تو اداره پست منطقتون پیداش کنید. من بار اول حتی با اینکه آدرس رو درست نوشته بودم به دستم نرسید. ( چون جایی بودم که یه مقدار بد آدرس بود! آدرس رو قبض تلفن و برقم هم یکی نبود!! ) ولی بار دوم آدرس سرراستی رو تو سایت زدم و دقیقا 1 ماهه به دستم رسید. از آدرس سنجش هم که دوستمون در پست بالایی اشاره کردن میتونید استفاده کنید تا خیالتون راحت باشه.
    ویرایش توسط into : January 2nd, 2012 در ساعت 07:38 AM دلیل: تصحیح نگارش

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alchemy62 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    من 3 دسامبر امتحان داده بودن و امروز (7 ژانویه) paper report رو گرفتم.(من آدرس خونه رو داده بودم)
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Junior Member Demon آواتار ها

من 13 زانویه امتحان دادم معمولاَ چقدر طول می کشه نمره به دست دانشگاه برسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط Demon نمایش پست ها
    من 13 زانویه امتحان دادم معمولاَ چقدر طول می کشه نمره به دست دانشگاه برسه؟
    شما هم ibt دادین؟ من 14 ژانویه تافل دادم نوشته که 30 ژانویه پست می کنن 7 تا 10 روزه کاریم طول می کشه

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

سلام دوستان . معمولا چقدر طول میکشه جواب در پروفایل درج بشه . من 10 روز پیش iBT دارم ولی نمرم نیومده هنوز

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rosaitemai نمایش پست ها
    سلام دوستان . معمولا چقدر طول میکشه جواب در پروفایل درج بشه . من 10 روز پیش iBT دارم ولی نمرم نیومده هنوز
    سلام
    در حالت عادی 10 روز طول میکشه که جواب ها بیاد (اصولا هم عصر حول و حوش 5 و 6 روز 10 جواب ها میاد) اما اگر اتفاقی بیوفته که بیشتر طول میکشه. نگران نباشید عصر نمرتون رو می بینید و انشالا که نمره خیلی بالایی باشه
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

دوستان عزیز. بین 10-15 روز ممکنه طول بکشه. اگه 10 روز گذشت و نیومد نگران نشید. در ضمن، کسایی که نمره به دست خودشون نرسیده حتما پی گیری کنن و به ای تی اس ایمیل بزنن و بگن تا دوباره براشون فرستاده شه چون درسته که الان شاید لازمتون نشه چون آنلاین برای دانشگاه ها ریپورت می کنین، اما زمانی که پذیرشو می گیرید و می خواین برین برای ویزا اقدام کنین سفارت ازتون اصل تافلتون رو می خواد و اون موقع اگه تازه پی گیری کنین مینیمم یک ماه طول می کشه تا بدستتون برسه و عقب میافتین اون موقع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)