صفحه 13 از 113 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

Member
    رشته و دانشگاه
    IT - KNToosi University of Tech

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من حرفشون کاملا منطقیه!!!
    این خیلی انتظار زیادی هست که اول به شما نمره اعلام کنند اگر خوب بود که هیچ اگه نه یه فرصت دیگه بهتون بدند برای امتحان...یعنی اگر خودتون هم مسئول ای تی اس بودید هیچ وقت اینکار رو نمی کردید!!!
    تازه باز خدا حفظشون کنه!!! اگر مسئولاشون ایرانی بودند که همین فرصت رو هم بهتون نمی دادند و بهتون می گفتند اتفاق بدی نیفتاده!!! 15 دقیقه سیستم قطع شده و شما می تونستی 15 دقیقه روی موضوع فکر کنی و بهتر بنویسی!!! پس مطمئن باشید خیلی خیلی منطقی برخورد کردند
    تنها راهی که دارید البته به نظر من فکر کنید اگر به نظر خودتون این امتحان رو خوب دادید مخصوصا سه تا بخش اول رو و حس دوباره امتحان دادن و ریسک کردن رو ندارید که بگید نمرتون رو اعلام کنند ولی اگه فکر می کنید نمرتون خوب نمیشه و مثل خیلی وقت ها احساس میکنید اگر یه فرصت داشتید بهتر میتونستید امتحان بدید خوب اینو کنسل کنید و دوباره امتحان بدید
    انشاالله هر کدوم رو انتخاب میکنید به نفع شما باشه
    موفق اشید

سلام . من امروز بهشون زنگ زدم و بعد از کلی پیغام ضبط شده شنیدن موفق شدم به شخصی که مسئول کارهام بود حرف بزنم . نمرم رو تلفنی ازش گرفتم و 10 نمره کمتر از نمره ای که می خواستم شدم برای همین درخواست ووچر دادم .

نمره رو تلفنی خیلی راحت اعلام کردن و کلی هم خوش برخورد بودن

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : امتحانت (TOEFL ibt) رو چطور دادی ؟!؟

راستی چرا نتایج 14 April نمیاد پس!!!
    فرذا 24 April ، دیر داره میشه یه مقدار!

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    راستی چرا نتایج 14 April نمیاد پس!!!
    فرذا 24 April ، دیر داره میشه یه مقدار!
    هر ۳ باری که من امتحان دادم، نتیجه ۱۰ روزه اومد. تا فردا شب نمره میاد،جای نگرانی نیست.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    هر ۳ باری که من امتحان دادم، نتیجه ۱۰ روزه اومد. تا فردا شب نمره میاد،جای نگرانی نیست.
    14 April رو بودین؟
    واسه من دفعه قبل غروب روز 8 ام اومد !
    خوب بیاد، دیر و زودش مهم نیست

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

14 April رو بودین؟
    واسه من دفعه قبل غروب روز 8 ام اومد !
    خوب بیاد، دیر و زودش مهم نیست
    نه نبودم.

حتما میاد، نگران نباش.

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام دوستان
    درخصوص نمره تافل دقیقن به کجا ایمیل میزنید؟ یعنی به کدامیک از آدرسها ایمیل میزنید؟
    به این آدرس ایمیل بزنم جواب میدن؟ TOEFLSupport4Iran@ets.org

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان من آدرس دقیق خونه (شهرستان) همراه با کدپستی 10 رقمی رو وارد کرده بودم بعد از 35 روز هنوز هنوز ریپورت کاغذی نرسیده دستم
    من به ریپورت کاغذی نیاز مبرم دارم چون دانشگاه مقصدم کد ETS نداره
    الان چیکار میشه کرد به نظرتون؟

ممنون
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Senior Member aida8404 آواتار ها

دوستان من آدرس دقیق خونه (شهرستان) همراه با کدپستی 10 رقمی رو وارد کرده بودم بعد از 35 روز هنوز هنوز ریپورت کاغذی نرسیده دستم
    من به ریپورت کاغذی نیاز مبرم دارم چون دانشگاه مقصدم کد ETS نداره
    الان چیکار میشه کرد به نظرتون؟

ممنون
    معمولا بین 45 تا 60 روز طول میکشه که ریپورت بیاد پس نگران این موضوع نباشید. شما مطمئن هستید دانشگاتون کد نداره؟ با ایمیل ازشون بپرسید اخه خیلی بعید به نظر میرسه. شاید خودشون راهی جز کد برای این موضوع داشته باشند
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    معمولا بین 45 تا 60 روز طول میکشه که ریپورت بیاد پس نگران این موضوع نباشید. شما مطمئن هستید دانشگاتون کد نداره؟ با ایمیل ازشون بپرسید اخه خیلی بعید به نظر میرسه. شاید خودشون راهی جز کد برای این موضوع داشته باشند
    ممنون از پاسختتون، امروز 36 روز از online report و 44 روز از امتحان میگذره. نگرانیم از اینه که امتحان قبلیم هم که 3 ماه پیش بود ریپورت اون هم نیومده ! وقتی آدم کدپستی مینویسه، چطور گم میشه؟! عجب آدمایی پیدا میشن این همه پول میگیرن یه ریپورت میخوان بدنا !!!
    نه ندارن کد، تقریبا مطمئنم.
    اگه درباره این policy نظرتون رو بفرمایید ممنون میشم؟ (مرتبط هست به این تاپیک)
    سپاس
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Senior Member aida8404 آواتار ها

ممنون از پاسختتون، امروز 36 روز از online report و 44 روز از امتحان میگذره. نگرانیم از اینه که امتحان قبلیم هم که 3 ماه پیش بود ریپورت اون هم نیومده ! وقتی آدم کدپستی مینویسه، چطور گم میشه؟! عجب آدمایی پیدا میشن این همه پول میگیرن یه ریپورت میخوان بدنا !!!
    نه ندارن کد، تقریبا مطمئنم.
    اگه درباره این policy نظرتون رو بفرمایید ممنون میشم؟ (مرتبط هست به این تاپیک)
    سپاس
    نگران نباشید گم نمیشه. بعضی از دوستان مشکل شما را داشتند که بعد متوجه شدن پست ایران به محض اینکه علامت EST را میبینه نامه را تحویل سازمان سنجش میده. با اونجا تماس بگیرید انشالا پیدا میشه. باز هم فکر میکنم اگه از دانشگاه بپرسید یه کد یا راه دیگه ای احتمالا در اختیارتون میگذارن. یه ایمیل بیشتر نیست ولی ممکنه کارتون خیلی راحت بشه. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)