صفحه 3 از 113 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

سلام به همه

كسي نمره امتحان 21 دسامبر را دريافت كرده ؟ پس چرا نمره ها نمي رسه؟

Junior Member

سلام
    من 21 دسامر امتحان دادم ، 13 jan می آد

Junior Member

سلام

تو سایت نوشته 13 jan اما من با یکی از بچه های فروم که صحبت کردم گفت نمره دوستش که یه هفته قبل از ما امتحان داده بود شنبه پیش اومد . از اون هفته تا حالا هم تعطیلی خاصی نبوده گمان کنم که قبل از 13 jan نمرات بیاد. والله اعلم.

اما تفاوت تاریخ اعلام نتایج خیلی هست . اینا برای دوستانی که سالهای بعد تو Dec میخوان امتحان بدند مینویسم تا حواسشون به تاریخ اعلام نتیجه تافل و دد لاین باشه:

نمرات 6 دسامبر 23 دسامبر اومد
    نمرات 13 دسامبر 4 jan
    نمرات 20 دسامبر الان که 10 jan هنوز نیامده است.

Junior Member

سلام

دوستان اینکه چه مدت بعد امتحان این نتایج به دانشگاه مقصد می رسه، کسی اطلاعی داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط izak.aa
    سلام

دوستان اینکه چه مدت بعد امتحان این نتایج به دانشگاه مقصد می رسه، کسی اطلاعی داره ؟

سلام
    منم همین سوال رو دارم.لطفا اگه می تونید کمک کنید
    اگه من اول مارس امتحان بدم تا 1 اوریل نمره من دست دانشگاه میرسه؟با همون ریپورت ETS,یا کاغذیش که بتونم پست کنم؟

سلام به همه..
    امروز يه داستاني رو مي خوام از ETS و گزارش نمره هاش براتون تعريف كنم كه كلي مي خنديد البته خنده عصبي

من بعد از يك ماه انتظار براي ارسال نمرم به هلند امروز يه نامه از ETS اومده در خونمون كه توش نوشته

score reoport for Delft University من موندم اين همه IQ رو اينا از كجا اوردن//؟؟؟ > يعني اشتباهي نمره رئ به ادرس منزل مت فرستادن... اي خدا

حالا با هر دو طرف نامه نگاري كردم .. جوابش كه اومد براتون ميفرستم...
    سرمایه گذاری کبک ,شروع پرونده: سپتامبر 2009 ,مصاحبه: نوامبر 2012 ,سی‌ اس‌ کیو: آپریل 2013 ,فدرال فایل نامبر: January 2014 ,مدیکال: Sep 2016 ,پاس ریکوست:؟ ,ویزا:؟

Junior Member

و نمرات 10 ژانویه، 28 ژانویه اعلام شده.

Junior Member

سلام دوستان
    من اگر 28 فوریه امتحان بدم تا کی نمرم آماده میشه؟
    حالا اگر آماده بشه این به اون معنیه که دانشگاه مقصد یه جوری میتونه نمره من رو ببینه؟ منظورم اینه که آیا از همین طریق سایت که ما میتونیم نمره مونو ببینیم دانشگاه مقصد هم میتونه یا نه؟ حتما باید نمره کاغذی برسه در دانشگاه تا قبول کنن؟ اگر اینجوریه چند روز طول میکشه؟ به من گفتن تا اواسط مارس تصمیم گیری میکنن و اگر نمرت نیاد نمیتونیم کاری بکنیم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmm
    سلام دوستان
    من اگر 28 فوریه امتحان بدم تا کی نمرم آماده میشه؟
    حالا اگر آماده بشه این به اون معنیه که دانشگاه مقصد یه جوری میتونه نمره من رو ببینه؟ منظورم اینه که آیا از همین طریق سایت که ما میتونیم نمره مونو ببینیم دانشگاه مقصد هم میتونه یا نه؟ حتما باید نمره کاغذی برسه در دانشگاه تا قبول کنن؟ اگر اینجوریه چند روز طول میکشه؟ به من گفتن تا اواسط مارس تصمیم گیری میکنن و اگر نمرت نیاد نمیتونیم کاری بکنیم.
    - یه 20 روزی حداقل طول میکشه ...
    - بعد اون 20 روز که تونستی نمرتو ببینی بازم حداقل یه هفته ای طول میکشه تا برسه دست دانشگاه (در عمل ) چون پست میشه ...
    - دانشگاه فقط وقتی نمره رسمی از ETS براشون ریپورت شد مدارکتو بررسی میکنن مگر اینکه استاد آشنا داشته باشی ...
    - شاید بتونی باهاشون مکاتبه کنی که یه پرینت از اکانت آنلاینت براشون بفرستی تا ریپورت رسمی برسه دستشون ...

Junior Member

ممنون از جوابتون. البته استاد بنده خدا مشکلی نداره و کلی کمک کرده. میگه دانشگاه اجازه نمیده. ولی فکر کنم اینجوری که گفتید حل بشه؟ با چند روز این ور اون ور. یکی از بچه ها می گفت طرف دانشگاه هم به سیستم آنلاین دسترسی دارن. یعنی شما که نمره رو برای یک دانشگاه ارسال می کنی، اون ها هم اجازه دیدن نمره شما به صورت آنلاین رو پیدا میکنن. برای همین می تونن منتظر بمونن تا نامه هم برسه. نمی دونم چقدر درست باشه! می خواستم ببینم این 15 روز کاری که میگن حداقله یا حداکثر؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)