صفحه 4 از 113 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmm
    ممنون از جوابتون. البته استاد بنده خدا مشکلی نداره و کلی کمک کرده. میگه دانشگاه اجازه نمیده. ولی فکر کنم اینجوری که گفتید حل بشه؟ با چند روز این ور اون ور. یکی از بچه ها می گفت طرف دانشگاه هم به سیستم آنلاین دسترسی دارن. یعنی شما که نمره رو برای یک دانشگاه ارسال می کنی، اون ها هم اجازه دیدن نمره شما به صورت آنلاین رو پیدا میکنن. برای همین می تونن منتظر بمونن تا نامه هم برسه. نمی دونم چقدر درست باشه! می خواستم ببینم این 15 روز کاری که میگن حداقله یا حداکثر؟
    15 روز حداقله و تا همون 20 روز حداقل باید صبر کنی ! اگه سیستم آنلاین باشه که فک نکنم مشکلی باشه ولی حتما" با استاد یا دانشگاه هماهنگ کن چون من یه بار پرسیدم گفتند فقط باید ریپورت ets دستشون برسه که این بیشتر از 20 روز که گفتم طول میکشه ... چون اون 20 روز یعنی میتونی نمرتو تو سایت ببینی و تا برسه دست دانشگاه بازم طول میکشه ... موفق باشی ...

Junior Member

Exclamation پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

سلام بچه ها و من 25 آگوست 09 امتحان دادم و یه چند وقت بعد هم نمره ام رو روی سایت دیدم . دریافت کننده جواب رو هم کاملا مشخص کرده بودم ولی الان بعد از 2و3 ماه دانشگاه میگه نتیجه چیزی به دست ما نرسیده مشکل از کجا میتونه باشه ؟ Please help me I'm short of time
    و یه چیز دیگه Paper Score Report هم برام نیومده که البته فک نکنم اون مهم باشه TNX
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

Unhappy پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط navid63b نمایش پست ها
    سلام بچه ها و من 25 آگوست 09 امتحان دادم و یه چند وقت بعد هم نمره ام رو روی سایت دیدم . دریافت کننده جواب رو هم کاملا مشخص کرده بودم ولی الان بعد از 2و3 ماه دانشگاه میگه نتیجه چیزی به دست ما نرسیده مشکل از کجا میتونه باشه ؟ Please help me I'm short of time
    و یه چیز دیگه Paper Score Report هم برام نیومده که البته فک نکنم اون مهم باشه TNX

sb , Please can anyone help me with this ? It's getting late

Junior Member

سلام نوید

من هم یه جورایی مشکل شما رو داشتم (البته یه دانشگاه و کشور دیگه). به admissions office یه email زدم و گفتم این یوزر و اینم پسورد برید خودتون از سایت رسمیه ETS نگاه کنید. قبول کردن. (از این سریع تر نمیشه )

میشه با ETS تماس تلفنی گرفت و یه اعتراض کرد اگر کاری نکردن به ناچار دوباره درخواست report کنید. (کاری که من واسه GRE کردم)

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط navid63b نمایش پست ها
    اگه 2 ماه گذشته باشه و ریپورتتون نرسیده باشه با ایمیل به ETS خبر بدین و اونا هم پس از چک کردن تاریخ ریپورت و تایید اون دانشگاهی که قرار بوده دریافت کنه براتون دوباره رایگان میفرستن. باید یه e-mail به دانشگاه بزنین و اون ایمیل توش ذکر شده باشه که ریپورتتون هنوز نرسیده . بعد اون e-mail دانشگاه رو بلافاصله پس از e-mail درخواستتون Forward می کنین به ETS.
    البته این مراحل یه کمی زمان بره (مثلا 3-2 روز) .
    راه دیگه اینه که همون طور که دوستان گفتن اگه دانشگاهتون قبول کنه (اخیرا این امکان برای برخی دانشگاه ها وجود داره) که آنلاین چک کنه , مشخصات کاملتونو به اضافه ETS ID و Registration Number و حتی user و pass با ایمیل به دانشگاه بفرستین تا آنلاین چک کنن.
    وگرنه باید 17$ برای هر ریپورت iBT پردازین و بین 2-4 هفته طول میکشه.

سلام
    من 21 نوامبر امتحان داده م خیلی به خودم مطمئن بودم اما الان احساس خوبی ندارم نسبت به نمره م
    راهی هست که آدم نمره شو زودتر بگیره؟ مثل pbt که یه هفته زودتر تلفنی میدن؟ میخوام اگه بد بود نمره م برم دبی امتحان بدم ولی تا جوابا بیاد دیره خیلی!

Junior Member

دوستان من که اخر درست نفهمیدم گزارش نمره بعد از چند روز به دست دانشگاه ها(اروپا) می رسه!15 روز کاری بعد از دادن امتحان ibt به دست دانشگاهها میرسه یا تازه بعد از 15 روز کاری شروع می کنند به پست کردن نمرات برای دانشگاهها که اگر اینجور باشه یه 2 هفته هم اون قسمت طول می کشه رویهم میشه 1 ماه!
    کسی اطلاع دقیق داره؟

Member mojedy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communication Systems - KTH

منم مشکل essoli رو دارم

لطفا یکی جواب بره ... چند روز بعد از اینکه نمرمون توی سایت دیدیم نمرمون به اروپا(سوئد) میرسه؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام من دو هفته پیش آزمونمو مرکز زبان ایران دادم(14 Nov) چون پاسپورت نداشتم گفتن گواهی امضا بیار فرداش واسشون اوردم ولی نمرم هنوز نیومده یکی دوتا از دوستام هم که اونجا بودن و مثه من پاسپورت نداشتن بعد یه ماه هم هنوز نمره هاشون نیومده
    فک کنم این iran english language center اینجوری باشه
    کسی مشکل مشابه نداشته؟
    چی کار کنم من؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)