صفحه 5 از 113 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1127

موضوع: عدم دریافت نمره TOEFL ( پست در خصوص دريافت نمره خلاف عنوان تاپيك مي باشد)

Junior Member

Smile پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط soshiant06 نمایش پست ها
    سلام من دو هفته پیش آزمونمو مرکز زبان ایران دادم(14 Nov) چون پاسپورت نداشتم گفتن گواهی امضا بیار فرداش واسشون اوردم ولی نمرم هنوز نیومده یکی دوتا از دوستام هم که اونجا بودن و مثه من پاسپورت نداشتن بعد یه ماه هم هنوز نمره هاشون نیومده
    فک کنم این iran english language center اینجوری باشه
    کسی مشکل مشابه نداشته؟
    چی کار کنم من؟
    دوست عزیز، نمرات تافل دقیقا دوهفته ایی اعلام نمیشه. خیلی وقتا، یکی دو روز پس و پیش می شه.
    در ضمن، طبق جداول اعلام شده خود ای.تی.اس، نتایج امتحان 14 نوامبر، سه شنبه اول دسامبر اعلام می شه.
    اینو تو خود سایت نوشته: http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD

سه شنبه شب، ساعت 12.5 که می شه 4 بعد از ظهر ای.تی.اس، نمره ها اعلام می شه. تا اون موقع صبر کن ببین چی میشه.
    موفق باشی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    دوستان من که اخر درست نفهمیدم گزارش نمره بعد از چند روز به دست دانشگاه ها(اروپا) می رسه!15 روز کاری بعد از دادن امتحان ibt به دست دانشگاهها میرسه یا تازه بعد از 15 روز کاری شروع می کنند به پست کردن نمرات برای دانشگاهها که اگر اینجور باشه یه 2 هفته هم اون قسمت طول می کشه رویهم میشه 1 ماه!
    کسی اطلاع دقیق داره؟
    دوستان کسی نیست جواب ما رو بده از نگرانی در بیایم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbc711 نمایش پست ها
    دوست عزیز، نمرات تافل دقیقا دوهفته ایی اعلام نمیشه. خیلی وقتا، یکی دو روز پس و پیش می شه.
    در ضمن، طبق جداول اعلام شده خود ای.تی.اس، نتایج امتحان 14 نوامبر، سه شنبه اول دسامبر اعلام می شه.
    اینو تو خود سایت نوشته: http://www.ets.org/portal/site/ets/m...0022f95190RCRD

سه شنبه شب، ساعت 12.5 که می شه 4 بعد از ظهر ای.تی.اس، نمره ها اعلام می شه. تا اون موقع صبر کن ببین چی میشه.
    موفق باشی.
    خود سایت ای تی اس زده 1 دسامبر ولی دیروز هم نیومد!
    چی کار کنم؟

Junior Member

دوستان کسی هست که 14 نوامبر آزمون داده باشه و نمرش اومده باشه؟
    خود ETS زده 1 دسامبر ولی نمره ی من هنوز نیومده!!

Junior Member

سلام
    نمره من اومده، نگران نباشید هنوز خیلی دیر نشده
    اگه میخواین یه ایمیل بزنید به ets
    موفق باشین
    .All that you are, is the result of what you have thought

Junior Member

Smile پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

خود من هم 14 نوامبر امتحان دادم. نمره من هم اومده. باهاشون تماس بگیر و مشکلت رو بگو.
    موفق باشی.

Junior Member

سلام بچه ها. من 24 اکتبر 2009 امتحان دادم و نمره ی اینترنتی رو هم گرفتم. اما هنوز کارنامه ی رسمی از ETS به دستم نرسیده. من سنجش امتحان دادم و به توصیه ی مسول سنجش آدرس همونجا رو برای کارنامه دادم. کسی هست که حدودا همون موقع ها امتحان داده باشه و کارنامش رسیده باشه به دستش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cloudysky نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من 24 اکتبر 2009 امتحان دادم و نمره ی اینترنتی رو هم گرفتم. اما هنوز کارنامه ی رسمی از ETS به دستم نرسیده. من سنجش امتحان دادم و به توصیه ی مسول سنجش آدرس همونجا رو برای کارنامه دادم. کسی هست که حدودا همون موقع ها امتحان داده باشه و کارنامش رسیده باشه به دستش؟
    کارنامه 8 نوامبر من (ibt) حدود 10-11 دسامبر به خونه رسید. شما حساب کنید فکر میکنم کمی دیر شده و بهتره یه خبری از سازمان سنجش بگیرید.

میدونم کمی زوده برای نگرانی اما از دوستان هستند که Dec. 4 امتحان داده باشند و امروز (18 Dec) نتیجه آزمونشون رو اینترنتی گرفته باشن؟
    من یه درخواست تغییر تاریخ تولد هم داشتم که امیدوارم این باعث تاخیر نتیجه نشه چون باید هر چه زودتر به دانشگاه ریپورت غیررسمی کنم نمره ام رو.

Junior Member

سلام"
    من 5.Dec امتحان داشتم..و تا الان که چک کردم..19.Dec..هنوز تو سایت نیومده...این عادیه؟ چون که دارم از نگرانی ...کسی این تاریخ امتحان داده؟دوست 4.Dec...نتیجت اومده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)