صفحه 31 از 78 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 773

موضوع: ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط km7 نمایش پست ها
    خیر. تا زمانی که پاسپورت رو نگیرید متوجه نمیشید. این تنها برتری امارات نسبت به ترکیه هست که اونا در ایمیل اطلاع میدن ویزا صادر شده یا نه. انشالله که جوابتون مثبت باشه. نتیجه تون هرچی بود لطفا در تاپیک نتایج ویزا با دوستان دیگه به اشتراک بگذارید. ممنون
    بانک سامان هم جدیدن قبول دارن این طور که من شنیدم 2013 به بعد... سایتاشون شاید update نشده باشه. شما نطرتون جیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pikaso نمایش پست ها
    بانک سامان هم جدیدن قبول دارن این طور که من شنیدم 2013 به بعد... سایتاشون شاید update نشده باشه. شما نطرتون جیه؟
    تا زمانی که در سایتشون آپدیت نشده باشه شما نباید ریسک کنید چون افسر ویزا فقط به قانون مهاجرت میتونه استناد کنه و وقتی در ضمیمه P هنوز فقط نام پارسیان و پاسارگاد هستد پس نباید از بانک دیگه استفاده کرد. در ضمن ممکنه به صورت موردی افسر ویزا لطف کرده باشه و پرینت سامان رو قبول کرده باشه ولی این دلیل نمیشه مقررات این باشه در همین فروم هم کسی بوده که با پرینت سپه ویزا گرفته.

Junior Member

سلام دوستان دو سوال داشتم که اگر ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید. 1_ من چشم پزشک هستم و همسرم دندانپزشک به همراه همسرم درخواست ویزای توریستی انگلستان کردیم دو سند مللکی داریم مدارک شغلی کافی و سابقه ی دو ویزای شنگن. در مجوع موجودی حساب حدود 200 میلیون تومان . رزرو هتل هم در تاریخ مورد نظر داریم با شرایط فوق و بر مبتای تجربه ی دوستان در موارد قبلی شانس گرفتن ویزا چقدر می باشد؟ 2_ در صورت رد شدن ویزا آیا در پاسپورت چیزی مبنی بر رد شدن ویزا قید می شود مثل بعضی کشورها یا خیر؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mpm54 نمایش پست ها
    سلام دوستان دو سوال داشتم که اگر ممکنه بنده رو راهنمایی بفرمایید. 1_ من چشم پزشک هستم و همسرم دندانپزشک به همراه همسرم درخواست ویزای توریستی انگلستان کردیم دو سند مللکی داریم مدارک شغلی کافی و سابقه ی دو ویزای شنگن. در مجوع موجودی حساب حدود 200 میلیون تومان . رزرو هتل هم در تاریخ مورد نظر داریم با شرایط فوق و بر مبتای تجربه ی دوستان در موارد قبلی شانس گرفتن ویزا چقدر می باشد؟ 2_ در صورت رد شدن ویزا آیا در پاسپورت چیزی مبنی بر رد شدن ویزا قید می شود مثل بعضی کشورها یا خیر؟
    بله شانستون بالاست. در صورت رد شدن در سیستم ثبت میشه و با عوض کردن پاسپورت و اینطور کارها نمیتونید ماجرا رو مخفی کنید. البته در پاسپورت هم این ماجرا مشخص خواهد شد.

Junior Member

سلام. من چندتا سوال دارم.
    من میخوام برای چند ماه توریستی برم انگلیس دوست پسرمو ببینم. خونواده ش گفتن میتونن برام دعوتنامه بفرستن. بریتیش هستن. جنرال ویزیتور میخوام اقدام کنم چون به اندازه ۲ سال با هم زندگی نکردیم که از طریق پارتنر اقدام کنم ولی ۲ ساله که با هم دوستیم، وقتی اونجا دانشجو بودم.
    البته من فامیل هم در انگلیس دارم.
    ۱. به نظر شما اگه خونواده دوستم دعوتنامه بفرستن و اسپانسرم بشن بهتره یا فامیلمون؟
    ۲. دلیل ویزیت همین که میخوام ببینمشون کافیه یا باید دلیل محکمی باشه؟ البته خواهر دوستمم جشن فارغ التحصیلیش توی سپتامبره و لفظی از من خواسته که توی مراسمش شرکت کنم.
    ۳. ویزایی که صادر میکنن بر حسب دلایل من، برای یه مدت زمان خاصی میدن یا اینکه بلا استثنا به همه ۶ ماهه میدن؟ منظورم اینه که ممکنه کمتر بدن؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jamilah نمایش پست ها
    سلام. من چندتا سوال دارم.
    من میخوام برای چند ماه توریستی برم انگلیس دوست پسرمو ببینم. خونواده ش گفتن میتونن برام دعوتنامه بفرستن. بریتیش هستن. جنرال ویزیتور میخوام اقدام کنم چون به اندازه ۲ سال با هم زندگی نکردیم که از طریق پارتنر اقدام کنم ولی ۲ ساله که با هم دوستیم، وقتی اونجا دانشجو بودم.
    البته من فامیل هم در انگلیس دارم.
    ۱. به نظر شما اگه خونواده دوستم دعوتنامه بفرستن و اسپانسرم بشن بهتره یا فامیلمون؟
    ۲. دلیل ویزیت همین که میخوام ببینمشون کافیه یا باید دلیل محکمی باشه؟ البته خواهر دوستمم جشن فارغ التحصیلیش توی سپتامبره و لفظی از من خواسته که توی مراسمش شرکت کنم.
    ۳. ویزایی که صادر میکنن بر حسب دلایل من، برای یه مدت زمان خاصی میدن یا اینکه بلا استثنا به همه ۶ ماهه میدن؟ منظورم اینه که ممکنه کمتر بدن؟
    ممنون
    کسی که اسپانسر میشه باید نشون بده از رابطه محکمی با شما برخورداره. این به شما بستگی داره که براساس مدارک موجود از کی دعوتنامه بگیرید. در ویزای جنرال ویزیتور دعوتنامه فاکتور حیاتی نیست. البته حواستون باشه افسر ویزا چون میخواهید دوست پسرتون رو ببینید ممکنه شک کنه که هدف ویزیت نیست پس باید مدارک زیادی مبنی بر بازگشت به ایران ارایه کنید. اگه هدفتون با هم بودن به صورت بلند مدته و ایشون درآمد بالایی دارند میتونید از ویزای نامزدی استفاده کنید. ویزا در اکثر مواقع 6 ماهه است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    کسی که اسپانسر میشه باید نشون بده از رابطه محکمی با شما برخورداره. این به شما بستگی داره که براساس مدارک موجود از کی دعوتنامه بگیرید. در ویزای جنرال ویزیتور دعوتنامه فاکتور حیاتی نیست. البته حواستون باشه افسر ویزا چون میخواهید دوست پسرتون رو ببینید ممکنه شک کنه که هدف ویزیت نیست پس باید مدارک زیادی مبنی بر بازگشت به ایران ارایه کنید. اگه هدفتون با هم بودن به صورت بلند مدته و ایشون درآمد بالایی دارند میتونید از ویزای نامزدی استفاده کنید. ویزا در اکثر مواقع 6 ماهه است.
    ممنون از راهنماییتون. راستش ما قصدمون با هم بودن هست ولی به یه سری دلایل تا یکی دو سال شرایط ازدواجو نداریم. ویزای نامزدی هم که باید حتما بعد ۶ ماه ازدواج باشه.
    میخواستم ببینم میشه ۴، ۵ ماه با ویزای توریستی برم اونجا و بعد برای همین ژانویه از طریق دانشجویی برم؟ البته میدونم که باید برگردم ایران. مثلا الان توریستی برم تا نوامبر و بعد برگردم ایران و برای ژانویه درخواست ویزای دانشجویی بدم؟

Junior Member

سلام
    خواهر من از امریکا می‌خواد برای مدت ۲ هفته بی‌ یاد انگلیس من رو ببینه. پاسپورت ایرانی‌ و یا آمریکایی‌ نداره (she only has reentry permit issued by US)و اینجور که ما پرسیدیم باید ویزا بگیره. چون من سیتیزن اینجا نیستم، باید ویزا توریستی بگیره. یه سری سوال هست توی فرم که خیلی‌ واضح نیست می‌شه لطفا کمکم کنید. توی ۲ هفته‌ا‌ی که تو انگلیس می‌مونه قراره با من بمونه یعنی‌ هزینه خورد‌و خوراک و هتل نداره. بلیط هم قبلان خرید. جواب سوال اینکه چقدر این سفر برای شما هزینه داره با سوال اینکه چقدر برا این سوال پول درین رو چی‌ باید بدیم. اگه بنویسم £۹۰۰ یعنی‌ اینکه باید تو حساب بانکیش ۹۰۰ باشه یا اینکه این شامل پول بلیط هم می‌شه و چون بلیطش رو خرید پس تو قسمت اینکه چقدر برا این سفر پول درین باید بنویسه ۹۰۰- ۸۰۰ ؟
    اگه من اسپانسر ش بشم، اینکه تو حساب من پول کافی‌ باشه کافیه یا اینکه خواهرم هم باید پول کافی‌ داشته باشه ؟

Junior Member

سلام من حدود 4 سال است که در مالزی زندگی میکنم 3 سال دانشجو بودم 1 سال هم ویزای کاری دارم و مشغول به کار هستم ... 29 سال هم سن دارم ... برای جنرال ویزیتور میخوام اقدام کنم آیا شانسی برای گرفتن ویزا دارم ؟ مدت ویزا مهم نیست برای تعطیلات کریسمس امسال میخواهم بروم.

Junior Member

در ضمن در ادامه پست بالا سفرهایی به عراق - سریلانکا و اندونزی هم داشته ام ولی از زمان خروجم از ایران از ۴ سال گذشته تا کنون سفری به ایران نداشتم
    ویرایش توسط Salamon : July 30th, 2014 در ساعت 05:31 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)