صفحه 41 از 78 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 773

موضوع: ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان

سلام
    با توجه به این که گفتید رزرو جا خیلی مهم من الان دارم برای پدر مادرم برای یک هفته جا توی هتل رزرو می کنم ولی الان هنوز تاریخ دقیق مسافرتشون معلوم نیست وبه احتمال زیاد تاریخ عوض می شه و من قرار پول هتل و پس بگیرم و ممکنه به جای یه هفته مثلا 20 روز بمونن. این مشکلی ایجاد نمی کنه بعدا؟؟
    ممنون می شم جواب بدین چون باید زودتر هتل رزرو کنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda88 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به این که گفتید رزرو جا خیلی مهم من الان دارم برای پدر مادرم برای یک هفته جا توی هتل رزرو می کنم ولی الان هنوز تاریخ دقیق مسافرتشون معلوم نیست وبه احتمال زیاد تاریخ عوض می شه و من قرار پول هتل و پس بگیرم و ممکنه به جای یه هفته مثلا 20 روز بمونن. این مشکلی ایجاد نمی کنه بعدا؟؟
    ممنون می شم جواب بدین چون باید زودتر هتل رزرو کنم.
    کنسل کردن هتل و دوباره رزرو کردن خیلی مشکلی ایجاد نمیکنه. برای چی از الان برای 20 روز رزرو نمیکنید؟ اگه تفاوت زمان موندن با زمان اعلام شده در فرم تقاضا زیاد نباشه مشکل خاصی معمولا ایجاد نمیشه ولی ممکنه بعدا در اقدامهای بعدی یا در سفرهای بعدی بپرسند و بهتره دلیلی درست برای این مساله داشته باشید.

Junior Member

سلام
    من ویزای دانشجویی دارم و می‌خوام برای پدر و مادرم دعوت نامه بفرستم، لازم هست خودم هم دعوتنامه رو به سفارت بفرستم، یا اینکه فقط به پدر و مادرم بدم کافیه؟ دوم اینکه می‌شه از یه حساب مشترک پارسیان یا پاسارگاد برای هر دوشون استفاده کرد؟
    ممنون

Junior Member

من 30 سالمه متاهل دارای سند ملک و جواز کسب با نامه تاییده اتحاذیه البته شغل دیگری هم در زمینه مهارتهای ساختمانی که از این طریق 9ماه هم سابقه بیمه دارم وبا درامد 5میلیون در ماه وپرینت حساب 6ماهه با کارکرد خوب و 100 میلیون مانده حساب.که برای 1ماه تنها با دعوتنامه میخوام برم لندن.سوال من اینست با توجه به شغلهام که ازاد هستن چه مدرکی ارائه کنم که درامدمو ثابت کنه و پرینت من واس سپه هست ایا مورد تایید هست واین 9ماه بیمه تاثیر خوبی داره.واگر به جای سند ازدواج یه رونوشت از دفترخانه ببرم کافیه چون اصل سندروگمکردم.

Junior Member

سلام . ببخشید این درج و عدم درج reference number در مورد ویزای توریستی هم صدق میکنه؟

Member alikhaan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    !Music No School yet

با درود فراوان

دوستان من دو تا سوال داشتم...

۱) آیا ویزای دیدار از خانواده ویزای توریستی محسوب می شه؟
    ۲) اگر فردی که شهروند انگلستانه٬ مسافر رو ساپورت مالی بکنه آیا نیاز به سند و مدارک گردش مالی و... هست؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    “You are the average of the five people you spend the most time with”-Jim Rohn

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhaan نمایش پست ها
    با درود فراوان

دوستان من دو تا سوال داشتم...

۱) آیا ویزای دیدار از خانواده ویزای توریستی محسوب می شه؟
    ۲) اگر فردی که شهروند انگلستانه٬ مسافر رو ساپورت مالی بکنه آیا نیاز به سند و مدارک گردش مالی و... هست؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
    سلام
    جز گروه ویزای توریستی است بنام:Family visit
    اگه شخص دعوت کننده ساپورت مالی کنه بسیار خوبه.ولی باید برای نشان دادن ساپورت مالی تمام مدارک ش را به سفارت نشون بده.

Member alikhaan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    !Music No School yet

نقل قول نوشته اصلی توسط aliedmund نمایش پست ها
    سلام
    جز گروه ویزای توریستی است بنام:Family visit
    اگه شخص دعوت کننده ساپورت مالی کنه بسیار خوبه.ولی باید برای نشان دادن ساپورت مالی تمام مدارک ش را به سفارت نشون بده.
    از جوابتون بی نهایت متشکرم

با احترام باید بگم که تاپیک انگلستان نسبت به تاپیک امریکا خیلی درهم برهمه و من نمیتونم پیدا کنم که از کجا شروع کنم که اپلای کنم.
    بیشتر تاپیکا مربوط به ویزای دانشجویه. کدوم تاپیک بدرد من میخوره برای شروع؟
    “You are the average of the five people you spend the most time with”-Jim Rohn

Junior Member

سلام.برای جواز کسب که شغل ازاد محسوب میشه چه مدارکی باید نشون داد که درامد ماهیانرو نشون بده سپاسگذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط iran456 نمایش پست ها
    سلام.برای جواز کسب که شغل ازاد محسوب میشه چه مدارکی باید نشون داد که درامد ماهیانرو نشون بده سپاسگذارم.
    فاکتورهای فروش ماهیانه مدرک خوبیه که درآمد ماهیانه ات را نشون بده برای سفارت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)