صفحه 10 از 78 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 773

موضوع: ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان

سلام دوستان

گفتم بیام اینجا ادای دین کنم چون کمتر کسی این کار رو می کنه
    من امریکا دانشجو هستم و برای کنفرانس می رم لندن. موفق شدم در عرض دو هفته بدون مصاحبه ویزای یک ساله مالتی انگلیس بگیرم اگه سوالی بود در خدمتم

سلام دوستان، پدر و مادرم می خوان برای جشن فارغ التحصیلی من بیان انگلیس، دعوت نامه از طرف دانشگاه براشون گرفتم که ذکر کرده دو مهمان از طرف من می خواهند در مراسم شرکت کنند. من الان نمی دونم چه فرمی رو پر کنم. فرم gereral visitor یا family visitor؟ با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط originality نمایش پست ها
    سلام دوستان، پدر و مادرم می خوان برای جشن فارغ التحصیلی من بیان انگلیس، دعوت نامه از طرف دانشگاه براشون گرفتم که ذکر کرده دو مهمان از طرف من می خواهند در مراسم شرکت کنند. من الان نمی دونم چه فرمی رو پر کنم. فرم gereral visitor یا family visitor؟ با تشکر
    اگه با ویزای دانشجویی انگلیس هستید، General visitor.

Junior Member

با سلام من باید برای پدر و مادرم فرم vaf1a رو پر کنم 1- نمی دونم آیا باید برای هردو جداگانه فرم پر کنم یا یکی برای هر دو کافی است؟
    2-یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه اگه در جنگ ایران و عراق پدرم شرکت کردند سوال 9-5 را باید arm forces را علامت بزنم و سوال 11-6 را چه طور؟
    3- اگر همچنان که قصد گشتن را دارند قصد دیدن فامیل هم دارند آیا باید فرم vaf1b را نیز پر کنم؟
    ممنون می شم راهنماییم کنید

سلام دوستان، من شنیدم جدیدا میشه کپی پاس رو برای ویزای توریستی داد به سفارت و برگشت ایران! ایا درسته؟ مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط originality نمایش پست ها
    سلام دوستان، من شنیدم جدیدا میشه کپی پاس رو برای ویزای توریستی داد به سفارت و برگشت ایران! ایا درسته؟ مرسی
    خیر اشتباه شنیدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

سلام دوستان
    لطف کنید و من را راهنمایی کنید، برای ویزای توریستی از کجا می توانم مدارک مورد نیاز را ببینم چی هست و اگر بخواهیم از ترکیه اقدام به گرفتن ویزا کنیم به کدام سایت باید مراجعه کنم و مراحل کار چگونه است؟

سلام دوستان، یه سوال داشتم، کسی که 10 سال پیش خیلی راحت برای انگلیس ویزای توریستی گرفته امکان رد شدنش هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام دوستان، یه سوال داشتم، کسی که 10 سال پیش خیلی راحت برای انگلیس ویزای توریستی گرفته امکان رد شدنش هست؟
    کسی که دو ماه پیش هم گرفته ممکنه رد بشه. 10 سال پیش که دیگه هیچی.

با عرضِ سلام. من در یونان زندگی‌ می‌کنم. درخواستِ ویزا توریستی برایِ انگلیس کردم و جوابِ رد اومد. بعد از ۷ ماه منتظر بودن جوابِ دادگاه اومد و مثبت هست. وکیل میگه بعد از دو هفته از سفارت انگلیس اینجا به من زنگ میزنند. ولی‌ من تو سایت خوندم شاید دوازده هفته وقت بخواد تا ویزا در بیاد. خواهشمیکنم به من بگید بعد از جوابِ مثبتِ دادگاه چه مدت بعد ویزا رو به من میدهند. متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)