صفحه 14 از 78 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 773

موضوع: ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط HadiBahare نمایش پست ها
    منظورم این بود که کپی ویزاشو جزو مدارکم ندم و توی فرمم بنویسم که میخوام تنها سفر کنم
    میخوام نظرتون رو بدونم که کدوم حالت احتمال ویزا گرفتنم رو بیشتر میکنه،
    چون شاید اگه بگم با هم میخوایم بریم افسر ویزا بگه چون خانواده همسرت اونجان دیگه بر نمیگردین
    از طرفی هم اگه بگم تنها میرم یه گیر دیگه بده
    از شما و ایشون در فرم پرسیدند که متاهل هستید یا مجرد و اسم همسر و مشخصاتشون رو میپرسند در نتیجه افسر ویزا به راحتی میتونه بفهمه که همسر شما هم ویزا گرفته.

Junior Member

آقا هومن من میخوام برای ویزا توریستی انگلستان اقدام کنم.میخوام ویزا رو پیک آپ کنن برام.کدوم سفارت رو انتخاب کنم بهتره؟من سند ملک و مغازه و باغ و زمین و .... در تهران دارم.سپرده هم صد و پنجاه میلیون دارم.بیمه و فیش حقوقی هم دارم.ولی دعوت نامه ندارم ولی هتل رو میتونم از اینجا رزرو کنم.به نظرت شانسم چقدره؟میتونم ویزا بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid590 نمایش پست ها
    آقا هومن من میخوام برای ویزا توریستی انگلستان اقدام کنم.میخوام ویزا رو پیک آپ کنن برام.کدوم سفارت رو انتخاب کنم بهتره؟من سند ملک و مغازه و باغ و زمین و .... در تهران دارم.سپرده هم صد و پنجاه میلیون دارم.بیمه و فیش حقوقی هم دارم.ولی دعوت نامه ندارم ولی هتل رو میتونم از اینجا رزرو کنم.به نظرت شانسم چقدره؟میتونم ویزا بگیرم؟
    شرایط مالی خوبی داشته باشید شانس شما بالاست. اگه سفرهای اروپایی قبلی داشته باشید کمک بزرگتریه. در هر صورت این افسر ویزاست که تصمیم نهایی رو میگیره. بین موجودی بانکی و درآمدتون هم باید تناسب باشه و منشا پول رو نشون بدید. از نظر شانس ویزا فرقی بین کشورهای مختلف نییست ولی در ترکیه گویا میتونید برگردید ایران.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شرایط مالی خوبی داشته باشید شانس شما بالاست. اگه سفرهای اروپایی قبلی داشته باشید کمک بزرگتریه. در هر صورت این افسر ویزاست که تصمیم نهایی رو میگیره. بین موجودی بانکی و درآمدتون هم باید تناسب باشه و منشا پول رو نشون بدید. از نظر شانس ویزا فرقی بین کشورهای مختلف نییست ولی در ترکیه گویا میتونید برگردید ایران.
    ممنون بابت پاسختون.قبلا قبرس اروپایی رفتم.ولی شینگن نه.ویزا قبرس اروپایی کمکی میکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid590 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون.قبلا قبرس اروپایی رفتم.ولی شینگن نه.ویزا قبرس اروپایی کمکی میکنه؟
    بله قبرس یونان چون جزو اتحادیه اروپاست نکته مثبتیه

Junior Member

آقا هومن تاییدیه بانک حتما باید به ارز پوند باشه یا فرقی نمی کنه؟اگه برای آبان وقت سفارت بگیرم میشه برای آذر تقاضای ویزا توریستی بدم؟

Junior Member kaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام، خیلی ممنونم از سایت بسیار مفیدی که دارید.
    تمام این فروم رو خوندم ولی سوالی مشابه سوال خودم پیدا نکردم.
    من قصد ملاقات یکی از دوستانم رو تو لندن دارم، میخوام به عنوان general visitor به لندن برم. از اونجایی که حساب مالی آنچنان قابل توجهی ندارم، میخوام از دوستم بخوام که به عنوان sponsor خودش رو معرفی کنه. من دختر 24 ساله هستم و دانشجوی ارشد برق تو ایران هستم و فعلا درسم ادامه داره و مطمئنا باید برگردم. میخواستم بدونم اصلا شانسی برا گرفتن ویزا دارم؟
    قبلا هم یه سفر به مکه داشتم . میدونم بی ربطه ولی گفتم شاید یه کمکی باشه :دی
    پیشاپیش تشکر میکنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kaee نمایش پست ها
    سلام، خیلی ممنونم از سایت بسیار مفیدی که دارید.
    تمام این فروم رو خوندم ولی سوالی مشابه سوال خودم پیدا نکردم.
    من قصد ملاقات یکی از دوستانم رو تو لندن دارم، میخوام به عنوان general visitor به لندن برم. از اونجایی که حساب مالی آنچنان قابل توجهی ندارم، میخوام از دوستم بخوام که به عنوان sponsor خودش رو معرفی کنه. من دختر 24 ساله هستم و دانشجوی ارشد برق تو ایران هستم و فعلا درسم ادامه داره و مطمئنا باید برگردم. میخواستم بدونم اصلا شانسی برا گرفتن ویزا دارم؟
    قبلا هم یه سفر به مکه داشتم . میدونم بی ربطه ولی گفتم شاید یه کمکی باشه :دی
    پیشاپیش تشکر میکنم.
    دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم ولی با توجه به سن و سالتون و همچنین ساپورت مالی، شانستون برای ویزای توریستی انگلیس خیلی کمه. حتی اگه دوستتون هم اسپانسر بشه امتیاز زیادی واسه شما نیست

Junior Member kaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط parnian26 نمایش پست ها
    دوست عزیز نمیخوام ناامیدتون کنم ولی با توجه به سن و سالتون و همچنین ساپورت مالی، شانستون برای ویزای توریستی انگلیس خیلی کمه. حتی اگه دوستتون هم اسپانسر بشه امتیاز زیادی واسه شما نیست
    ممنونم بابت جواب
    یعنی حتی اقدام هم نکنم؟
    به دوستم بگم برام دعوت نامه هم بفرسه فایده نداره؟
    حساب مالی ام به عنوان یه دانشجو چقدر باشه، میتونم ویزا بگیرم؟ مثلا یک ماه قبلش از دوستم بگیرم، حسابم رو پر کنم :دی
    کلا با sponsor بهتر جواب میدن یا بدون sponsor؟ اخه شنیدم کلا با دعوت نامه مخصوصا اگه طرف فامیل نباشه، شانس 90 درصد به بالاست...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kaee نمایش پست ها
    ممنونم بابت جواب
    یعنی حتی اقدام هم نکنم؟
    به دوستم بگم برام دعوت نامه هم بفرسه فایده نداره؟
    حساب مالی ام به عنوان یه دانشجو چقدر باشه، میتونم ویزا بگیرم؟ مثلا یک ماه قبلش از دوستم بگیرم، حسابم رو پر کنم :دی
    کلا با sponsor بهتر جواب میدن یا بدون sponsor؟ اخه شنیدم کلا با دعوت نامه مخصوصا اگه طرف فامیل نباشه، شانس 90 درصد به بالاست...
    کاملا اشتباه شنیدید. اگه به این راحتی بود که هر کسی یه دعوتنامه ای جور میکرد. حسابتون رو هم پر کنید منشا پول کجاست؟ در مورد ویزای ویزیتور سخت گیری به مراتب بیشتر از ویزاهای دیگه است.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)