صفحه 5 از 78 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 773

موضوع: ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ویزای توریستی از انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza92 نمایش پست ها
    اینکه می گن ویزارو نگه میدارن و باید کلی اونجا بمونیم برای همین ویزای توریستیه؟؟
    اخه تو یه تاپیک دیگه خوندم آنکارا بهتره
    واقعاً گیج شدم الان
    می خوان از الان اقدام کنم که واسه ی عید یا نهایتاً تا تابستون اونجا باشم
    منظورتون پاسپورته؟ بله پاسپورت رو نگه میدارند و ترکیه اصلا بهتر نیست. اگه تو همین فروم خوندید میتونید برید سرعت جواب دادنها رو ببینید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    منظورتون پاسپورته؟ بله پاسپورت رو نگه میدارند و ترکیه اصلا بهتر نیست. اگه تو همین فروم خوندید میتونید برید سرعت جواب دادنها رو ببینید.
    همون منظورم پاس بود
    ممنون بابت راهنمایی

Junior Member

سلام دوستان من 3 روز پیش از استانبول برگشتم اول جواب سوالت رو بگم و بعد از رفتار شرم اور اعضای سفارت ایران گله کنم اگر نیت داری از ترکیه اقدام کنی قبل از اینکه بری سفارت یا کنسول انگلیس اگرکارت ملی و شناسنامه ات اصلش همرات نیست اول برو سفارت ایران پاسپورتت رو برابر اصل کن و بعد برو سفارت انگلیس چوناونجا اصل همه مدارکت رو میگیرن شما اگه زبان بلد باشی هیج مشکلی نداری و بر عکس سفارت ایران ادم های محترم و دوست داشتنی هستند جون من دست و پا شکسته انگلیسی بلد بودن 2 ساعت برام وقت گذاشتن و یه نکته خیلی مهم اگه می خوای وقتت رو تنظیم کنی متاسفانه سفارت ایران تا ساعت 11:30 بیشتر کارنمی اخه سرشون شلوغه خسته می شن برا اینکع من 20 دقیقه دیر رسیدم تو کشور غریب منو 3 روز نگه داشتن کلی اذیت شدم بلیطم کنسل شد و هزار تا مشکل دیگه دوستانی که این کامنت رو می خونن و از کارمند های کنسول ایران توی استانبول شکایت دار و ناراضی هستند از سبک و برخوردشون خبر بدن و مشکلاتشوون رو بنویسند دارم یه شکایتی ازشون تنظیم می کنم می خوام وکیلم رو بفرستم اختصاصا وزارت خارجه تا این مشکلات و موضوعات رو پیگیری کنیم تا اونها بخودشون اجازه ندن با مردم عین گوسفند برخورد کنن و باید بدونن مملکت صاحب داره و هر جوری بخوان نمی تونن با مردم ایران عزیز برخورد کنند اگر کسی از بچه ها از سر کنسول ایران تو استانبول مطلب یا شکایتی داره کامنت بزاره تا دوباره شاید این برخورد ها با هموطنان دیگر ما نباشیم

Junior Member

سلام اقا هومن خواهشمندم برای گرفتن ویزای 2ساله دیدار از فرزندان دانشجو بنده را راهنمایی بفرمایید.البته این 2ومین درخواست 2ساله است.بار قبل من از ایران ویزا گرفتم .اسپانسر همسر بنده است.چند روز طول میکشد امارات جواب دهد؟ متشکرم

Junior Member

مدارک کلی برای ویزای دیدار را کجا میتوانم پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jameswat نمایش پست ها
    ......UKBA aim to process allowed appeals within 8 weeks of official notification of the determination, although due to current circumstances, this may not be possible in all cases. Because we may need additional information or to assess whether there have been any significant changes in your circumstances since the original decision, please note that we have yet to make a final decision on your application.
    من نفهمیدم منظورش از این چیه میشه یکی توضیح بده؟

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید لینک فرم آنلاین برای کسایی که دعوت نامه دارند از طرف خانواده برای گردش به انگلستان رو میخواستم ممنون میشم کمکم کنید .

Junior Member n_iaz آواتار ها

پیش فرض گواهی حساب بانکی برای ویزای Family Visitor

سلام به همه دوستان

من برای دیدار خواهرم می خوام برم UK و میخوام درخواست ویزای کوتاه مدت دیدار خانواده بدم

سوالی که دارم اینه که من میتونم شماره حساب بانکی خواهرم که تو UK هست رو به عنوان حساب بانکی ضامن یا حامی معرفی کنم ؟
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم .

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

پیش فرض پاسخ : گواهی حساب بانکی برای ویزای Family Visitor

نقل قول نوشته اصلی توسط n_iaz نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من برای دیدار خواهرم می خوام برم UK و میخوام درخواست ویزای کوتاه مدت دیدار خانواده بدم

سوالی که دارم اینه که من میتونم شماره حساب بانکی خواهرم که تو UK هست رو به عنوان حساب بانکی ضامن یا حامی معرفی کنم ؟
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم .
    ایشون باید یه دعوتنامه برای شما بفرستن، مدارک محل سکونت و پرینت 6 ماهه حساب بانکیشونو ضمینه کنن یه نسخه بفرستن به شما و یه نسخه به سفارت. در دعوتنامه باید بگن که هزینه های شما رو تقبل میکنند ولی این دلیلی نمیشه که شما حساب بانکی ارائه ندید و دلیلی هم نمیشه که به شما ویزا بدن با تهیه ی این مدارک!

Junior Member n_iaz آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گواهی حساب بانکی برای ویزای Family Visitor

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    ایشون باید یه دعوتنامه برای شما بفرستن، مدارک محل سکونت و پرینت 6 ماهه حساب بانکیشونو ضمینه کنن یه نسخه بفرستن به شما و یه نسخه به سفارت. در دعوتنامه باید بگن که هزینه های شما رو تقبل میکنند ولی این دلیلی نمیشه که شما حساب بانکی ارائه ندید و دلیلی هم نمیشه که به شما ویزا بدن با تهیه ی این مدارک!
    اینکارهایی که گفتین ضروریه یا اگه انجام بدم بهتره؟
    پس در این صورت حتما گواهی حساب بانکی لازمه درسته ؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)