صفحه 9 از 78 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 773

موضوع: ویزای توریستی انگلستان (آرشیو شده تا پایان سال 2015)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان

سلام اقا هومن عزیز ویزای 2ساله دیدار من دسامبر تموم شده اگه بخوام دوباره اقدام کنم و چند ماه فاصله بیفته اشکال داره یا خیر؟ماگزیمم چقد میشه تا ویزای 2ساله بعدی فاصله انداخت؟بسیار ممنون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sei نمایش پست ها
    سلام اقا هومن عزیز ویزای 2ساله دیدار من دسامبر تموم شده اگه بخوام دوباره اقدام کنم و چند ماه فاصله بیفته اشکال داره یا خیر؟ماگزیمم چقد میشه تا ویزای 2ساله بعدی فاصله انداخت؟بسیار ممنون.
    قاعده مشخصی نداره. باید در درخواست جدید نشون بدید چه دلیلی برای درخواست ویزای 2 ساله دارید.

با سلام

من سال گذشته دوره مستر رو در انگلستان تموم كردم و در اخرين سري PSW از انكارا اقدام كردم كه به دليل اينكه نامه مالي از بانك پارسيان بود و اونها استعلام كرده بودند و بانك جواب به سفارت نداده بود، بهم ويزا ندادن.( من قبلا 3 بار از انگليس ويزا گرفته بودم و براي 4 امين بار خواستم ويزا بگيرم كه رد شدم)
    تابستون گذشته جشن فارغ التحصيلي بود كه خواستم اقدام كنم گفتن بايد 6 ماه از رد شدنت بگذره بعد اقدام كني
    حال امسال دوباره دانشگاه واسم دعوتنامه فرستاده واسه جشن فارغ التحصيلي كه 2 نفر همراه هم ميتونم ببرم
    ميخواستم بپرسم با توجه به شرايط من كسي ميدونه كه ايا من بايد براي ويزاي General visitor اقدام كنم؟ و فكر ميكنيد براي اين جشن ويزا ميدن؟
    با نامه دنشگاه همراه خاله ام كه 62 سال سن داره رو ميخوام با خودم ببرم. فكر ميكنيد به اين موضوع كه خاله رو جاي پدر و مادر ميبرم گير ميدن؟
    ممنون ميشم كمي راهنمايي كنيد

Junior Member

من ویزای توریستی شینگن گرقتم واسه تابستون ، چطوری میتونم ویزا توریستی انگلیس رو هم همون زمان بگیرم ؟ من ویزام از هلند ، ایا باید از سفارت انگلیس در هلند بگیرم ؟ چقدر زمان میبره و هزینش چقدر ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azad8420007 نمایش پست ها
    با سلام

من سال گذشته دوره مستر رو در انگلستان تموم كردم و در اخرين سري PSW از انكارا اقدام كردم كه به دليل اينكه نامه مالي از بانك پارسيان بود و اونها استعلام كرده بودند و بانك جواب به سفارت نداده بود، بهم ويزا ندادن.( من قبلا 3 بار از انگليس ويزا گرفته بودم و براي 4 امين بار خواستم ويزا بگيرم كه رد شدم)
    تابستون گذشته جشن فارغ التحصيلي بود كه خواستم اقدام كنم گفتن بايد 6 ماه از رد شدنت بگذره بعد اقدام كني
    حال امسال دوباره دانشگاه واسم دعوتنامه فرستاده واسه جشن فارغ التحصيلي كه 2 نفر همراه هم ميتونم ببرم
    ميخواستم بپرسم با توجه به شرايط من كسي ميدونه كه ايا من بايد براي ويزاي General visitor اقدام كنم؟ و فكر ميكنيد براي اين جشن ويزا ميدن؟
    با نامه دنشگاه همراه خاله ام كه 62 سال سن داره رو ميخوام با خودم ببرم. فكر ميكنيد به اين موضوع كه خاله رو جاي پدر و مادر ميبرم گير ميدن؟
    ممنون ميشم كمي راهنمايي كنيد
    کی به شما گفته بوده که شما باید 6 ماه صبر کنید؟ شما فرداش میتونستید دوباره اقدام کنید.

شما باید برای General Visitor اقدام کنید. در مورد ویزای ویزیتور نمیشه چیزی رو با قطعیت گفت. شانس ویزای خاله شما به شرایط مالی و مهاجرتی ایشون بستگی داره ولی شرکت در جشن شما نمیتونه نکته ای مثبت برای ایشون باشه.

دوستان كسي اطلاع داره ويزاي توريستي رو ميشه از اذربايجان (باكو) يا تاجيكستان اقدام كرد ؟ اگه ميشه اونها كدوم بانك ما رو براي نامه مالي قبول دارن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

دوستان كسي اطلاع داره ويزاي توريستي رو ميشه از اذربايجان (باكو) يا تاجيكستان اقدام كرد ؟ اگه ميشه اونها كدوم بانك ما رو براي نامه مالي قبول دارن؟
    اگر ساكن ايران هستيد خير نميشه. فقط ميتونين از امارات يا تركيه اقدام كنين.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    اگر ساكن ايران هستيد خير نميشه. فقط ميتونين از امارات يا تركيه اقدام كنين.
    برای ویزای ویزیتور از هر کشوری میتونید اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای ویزای ویزیتور از هر کشوری میتونید اقدام کنید.
    ممنون از راهنماييتون
    والا بيشتر نگراني اين هست كه مثلا اگه بريم اذربايجان اونها نامه مالي بانك ما رو آيا قبول دارن يا نه؟

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنماييتون
    والا بيشتر نگراني اين هست كه مثلا اگه بريم اذربايجان اونها نامه مالي بانك ما رو آيا قبول دارن يا نه؟
    بهتره از ترکیه یا امارات اقدام کنید که مدارک ایرانی رو بیشتر قبول دارند. درغیراینصورت این احتمال هست که سفارت در آذربایجان برای تایید بفرسته ترکیه یا امارات.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)