صفحه 125 از 128 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

با سلام،

با توجه به زمان خالی که داریم ممنون میشم نظرتون رو راجع به رزومه ی بنده بشنوم.
    با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط hkababi نمایش پست ها
    مهندسی مواد مقطع masters.
    با تشکر از دوستان

s7.picofile.com/file/8390216350/FINAL_CV.pdf.html

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام و احترام. ممنون میشم در مورد CV بنده نظر و پیشنهادتون رو بفرمایید.
    1-یخورده به نظر من رنگی تر و گرافیکی تر بشه بهتره
    2-قسمت تحصیلات و اطلاعات شخصی به نظر من فضای زیادی اشغال کرده میتونه جمع و جور تر بشه
    3-به نظر من ریسرچ گرنت و فعالیت های گروهی تون را میتونید با قسمت award ادغام کنید لازم نیست واسه هر فعالیتی یه بخش جدا باز کنید
    رزومه باید در خلاصه ترین شکل ممکن بیشترین اطلاعات منتقل کنه اینکه برای کوچکترین فعالیتی یک بخش جدا باز کنید به نظر من درست نیست
    و خسته کننده و حوصله سر بر هستش تو این مورد بد نیست که چند رزومه خوب تو اینترنت ببینید و ازشون الگو بگیرید
    4-در مورد مدرک زبان من نمیدونم مدرک MSRT مدرکی هست که دانشگاه های خارجی قبول داشته باشن یا خیر اگر هست که هیچ اگر نیست
    به نظر من گفتنش خیلی تاثیرگذار نخواهد بود چون بعدا تو پروسه اپلای به دردتون نمیخوره پس باید دنبال مدارک زبان اینترنشنال مثل تافل یا آیلتس باشید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

با سلام خدمت دوستان. دو فرمت مختلف از رزومه آماده کردم میخواستم نظرتونو بدونم. نسخه‌ای که تماما سیاه سفید هست بر اساس رزومه های دانشگاه UCLA نوشته شده. خودم نمیدونم کدوم نسخه در کل قابل قبول تره. سپاس فراوان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. دو فرمت مختلف از رزومه آماده کردم میخواستم نظرتونو بدونم. نسخه‌ای که تماما سیاه سفید هست بر اساس رزومه های دانشگاه UCLA نوشته شده. خودم نمیدونم کدوم نسخه در کل قابل قبول تره. سپاس فراوان
    برای امریکای شمالی هرچی ساده تر‌و سیاه و سفید قابل قبول تره.
    در کل خودم اولی رو بیشتر می‌پسندم.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

سلام خدمت دوستان،
    رزومه ای که میبینید برای مقطع ارشد رشته ی مهندسی مواد در اروپا نوشته شده.
    خیلی خوشحال میشم نظرتون رو راجعبهش بشنوم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که برگزاری کارگاه های مختلف (workshop) رو در کدوم بخش cv باید نوشت؟
    در واقع من در دوره ی کارشناسیم مدرس چند تا دوره ی تخصصی مرتبط با رشتم هم بودم تو همون دانشگاه خودم حالا نمیدونم اینو گجای رزومم بذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط alibyn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که برگزاری کارگاه های مختلف (workshop) رو در کدوم بخش cv باید نوشت؟
    در واقع من در دوره ی کارشناسیم مدرس چند تا دوره ی تخصصی مرتبط با رشتم هم بودم تو همون دانشگاه خودم حالا نمیدونم اینو گجای رزومم بذارم
    در قسمت Workshops and Experiences.

دوستان CV خودم انگلیسی است، کسی می تواند CV فارسی، Template اش رو بذاره اینجا.
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering at IUT (Isfahan University of Technology)

سلام به همه دوستان، ممنون میشم نظر عزیزان با تجربه رو در مورد CV که تنظیم کردم بدونم.<br><br>

Junior Member

با سلام من این رزومه رو برای مستر دوم در رشته Environmental Science آماده کردم و خوشحال میشم کمی و کاستی رو بررسی کنید.
    باتشکر از سایت خوب شما.

http://s10.picofile.com/file/8405495534/CV1.pdf.html

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)