صفحه 122 از 128 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام
    در مورد جنسیت درسته، معمولا میگن ننویسین ولی سن و اطلاعات تحصیلات دبیرستان رو من جایی ندیدم که غیرقانونی باشه نوشتنش. به هر حال میل خودتونه. بستگی به این داره که رزومه ی آدم چقدر پر باشه. وقتی شما مثلا ۲۰ تا مقاله دارین، حتی تمام مقالاتتون رو هم نمی نویسین، بعضی هاشو می نویسین ولی وقتی هنوز تازه کارین و رزومه تون پر نیست، خوبه که مثلا اطلاعات دبیرستان و اینکه معدلتون مثلا از ۲۰، ۱۹.۶۸ بوده رو هم اضافه کنین. تاثیر مثبتی داره.
    همون طور که دوستمون گفتن یه جاهاییش بهتره بولد بشه. بیشتر عنوان ها مثل همون سوپروایزر، بچلر تزیس و غیره.
    فاصله ها رو هم که همون طور که گفتن رعایت نکردین و این به چشم من هم اومد. مثلا نوشتین DesignTeaching[COLOR=rgb(5.100000%, 5.100000%, 5.100000%)].
    [/COLOR]
    • [COLOR=rgb(5.100000%, 5.100000%, 5.100000%)] by java applying object-oriented programming [/COLOR]

غلطه. متوجه نمیشم چی دقیقا می خواستین بنویسین.

[COLOR=rgb(5.100000%, 5.100000%, 5.100000%)]compered [/COLOR]

غلطه.
    بقیه اش به نظر خوب میرسه. فقط یه کمی با بولد کردن و بولت پوینت ها و این چیزا قشنگ ترش کنین که بیشتر به چشم بیاد قسمت های مهمش. مثلا شما وقتی اون قسمت بچلر تزیس رو بولد کنین، خود به خود طرف توجهش بهش جلب میشه. یا مثلا کلا عنوان ها (education، experiences و غیره) رو بولد کنین به نظرم.

• [COLOR=rgb(5.100000%, 5.100000%, 5.100000%)][/COLOR]موفق باشید.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان، توی رزومه عکس نباید بذاریم ؟ آخه بعضی فرمتهای جدید رو دیدم که عکس دار بودن ولی خیلی ها عکس نداشتن برای همین میپرسم .

Junior Member

سلام
    ممنون میشم CV بنده رو هم نگاهی بفرمایید

http://s5.picofile.com/file/83735101...iasti.pdf.html

با تشکر

سلام دوستان . میشه نظرتون رو در مورد رزومه من هم بگید ؟
    یکم فوریه
    رزومه هم برای بورسیه کارشناسیه
    ممنون
    http://s5.picofile.com/file/83736239...ume_2.pdf.html

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

لطفا میتونید خودتون ادیت کنید برام بیزحمت ممنون میشم لطف بزرگی میکنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shaminaaaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان، توی رزومه عکس نباید بذاریم ؟ آخه بعضی فرمتهای جدید رو دیدم که عکس دار بودن ولی خیلی ها عکس نداشتن برای همین میپرسم .
    سلام
    بستگی به خودتون داره و جایی که براش میفرستیم. تو فروم های آمریکایی که بخونین، خیلی ها میگن اصلا غیرقانونیه و جنسیت و اینا اصلا نباید مشخص باشه و عکس نباید باشه. ولی مثلا تو آلمان خیلی خیلی مرسومه که رزومه عکس داشته باشه، همه جا هم بهتون توصیه می کنن که عکس بذارین تو رزومه تون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidhakimi نمایش پست ها
    میتونم یک خواهش کنم خودتون بی زحمت برام ویرایش کنید ممنون میشم
    شما رزومه تون خیلی ایراد داره هنوز. باید چند تا نمونه ببینین و بر اساس اونا بنویسین.
    تاریخ شمسی اصلا نباید توی رزومه تون باشه. اطلاعات شخصی فقط اسم و فامیلی، تاریخ تولد. وضعیت نظام وظیفه، مذهب، نام پدر و شماره شناسنامه و کد ملی حتما حذف بشن. وضعیت تاهل و محل تولد و ملیت می تونن بمونن ولی بازم حذف بشن بهتره.
    در مورد زبان هایی که بلدین، تز لیسانستون، کورس هیا مهمی که گذروندین و نمره هاتون خوب بوده، تحقیقاتی که برای درس هاتون کردین (در صورتی که مقاله و اینا ندارین) رو باید بنویسین. الان رزومه ی شما توش هیچی نداره و اینو هر جا بفرستین قطعا به رقیباتون می بازین. چون شما توی رزومه تون در واقع فقط نوشتین بنده فلانی، لیسانس فلان هستم. همین! معدلتون رو هم حتی ننوشتین. رتبه اتون، تو کنکور یا تو کلاستون جزو چند درصد اول بودین و خیلی چیزای دیگه رو می تونستین بنویسین که ننوشتین.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidhakimi نمایش پست ها
    میتونم یک خواهش کنم خودتون بی زحمت برام ویرایش کنید ممنون میشم
    شما بی زحمت یه گوگل کنید با این کلید واژه: CV-RESUME-SAMPLES-TEMPLATE
    بعد یه سرچ هم توی گوگل امیج یعنی عکس ها انجام بدید با این کلید واژه ها.
    یا اصلا بیاید رزومه های بقیه ،داخل همین تاپیک رو نگاه کنید و با مال خودتون مقایسه کنید
    I am still here. I am alive.

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

ایا نوشتن رفرنس برای کسی که ارشد میخاد اپلای کنه واجبه؟
    I am still here. I am alive.

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    ایا نوشتن رفرنس برای کسی که ارشد میخاد اپلای کنه واجبه؟
    آره بهتره آورده شه تو رزمه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)