صفحه 121 از 128 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Junior Member Keiv4n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering - NTHU

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatolahi نمایش پست ها
    سلام مجدد، فایل اصلاح شده رو آپلود کردم
    خوشحال میشم نظر دوستان رو درباره ویرایش جدید بدونم
    http://uploadboy.me/57p1xffcq4cu/Apply Abroad1.pdf.html
    الان بهتر شده. فقط EXCELL اشتباهه، Ms. هم نیستم درست باشه، بیشتر دیدم که M.Sc مینویسن. میتونی معدل کل لیسانست رو حذف کنی اگه واسه دانشگاهی اپلای میکنی که خیلی روی معدل حساس باشن، میتونی اینو حذف کنی و اون 60 واحد آخر رو فقط نگه داری. به علاوه به نظرم یه کم در مورد Work Experience هم جزئی تر بنویس، برای زبان هم میتونی بنویسی در حال آماده سازی واسه آیلتس بعدش تاریخ تقریبی امتحانت رو بزنی.

در کل به نظرم خوبه رزومه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Senior Earthquake Engineer

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

دوستان عزیز رزومه رو مطابق نظرات شما اصلاح کردم، ممنون میشم اگه ایرادی هست بفرمایید
    http://uploadboy.me/w0n05b59bmb6/Apply Abroad1.pdf.html

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

دوستان عزیز رزومه رو مطابق نظرات شما اصلاح کردم، ممنون میشم اگه ایرادی هست بفرمایید
    http://uploadboy.me/w0n05b59bmb6/Apply Abroad1.pdf.html

دوست گرامی،

برخی مواردی که در پست قبلی پیشنهاد کرده بودم رعایت نشده که البته بیشترشان بستگی به سلیقه خودتان دارد، علاوه بر آنها موارد زیر را هم لحاظ بفرمایید:

دو مورد نخست علایق پژوهشی بسیار کلی هست و حذف شود، انگار کسی بگوید علاقمندی پژوهشی من فیزیک هست، که البته بی معناست.

بخش تالیفات ظاهرا justify نشده، علاوه بر این زیباتر هست که هایپرلینک رو به بخشی از عنوان، مثلا نام ژورنال یا شماره ی صفحه و جلد اعمال کنید و اون اندرلاین را هم بردارید. ضمن اینکه کماکان از فرمت یکسان و استانداردی برای ذکر مقالاتتون استفاده نمی کنید برای مثال یک جا vol آورده اید و جای دیگر خیر.

به جزییات توجه بیشتری داشته باشید، یک رزومه ی خوب با وسواس روی جزییات بدست می آید (کلیات را تقریبا همه رعایت می کنند)، مثلا بعد Structural Engineer ویرگول لازم دارید و توجه بیشتر به حروف بزرگ و کوچک و...

من شخصا آوردن توضیحات به شکل جملات کامل رو بر خلاف نظر دوستان اصلا نمی پسندم، ضمن اینکه متن تان مشکلات املایی و انشایی هم دارد.

همانطور که قبلا هم اشاره کردم در اوردن نام تجاری دقیق نرم افزار ها دقت شود، برای نمونه پاورپوینت به این شکل است: PowerPoint

در قسمت رفرنس ها، فونت ها را یکسان کنید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام مجدد، فایل اصلاح شده رو آپلود کردم
    خوشحال میشم نظر دوستان رو درباره ویرایش جدید بدونم
    http://uploadboy.me/57p1xffcq4cu/Apply Abroad1.pdf.html
    1- به نظر من فونت پابلیکشین ها رو مثل بقیه قسمت ها کنید تا رنگ ابی و بولد کردن و ..... هماهنگی ظاهری در رزومه مهمه
    2-اکنولجمنت به نظر من اهمیتی در رزومه نداره
    3-در مورد اشنایی با زبان و مدرک زبان حرفی نزدید
    4-بعضی جاها نیاز به جاستیفای داره
    5-سعی کنید کمی پربارترش کنید راجب تزتون 1 خط بنویسید تجارب کاری را هم در حد 1 خط بنویسید که چی کار کردید
    کامپیوتر اسکیل ها اگر دوره خاصی گذروندید ذکر کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

سلام خدمت دوستان عزیز و کاربران سایت
    ممنون میشم نظرتونو درباره این CV بهم بگید.

http://uupload.ir/view/eq9x_resume.docx/

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminsafa2002 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز و کاربران سایت
    ممنون میشم نظرتونو درباره این CV بهم بگید.

http://uupload.ir/view/eq9x_resume.docx/
    سلام،
    فرض می کنم این رزومه برای تماس اولیه با اساتید استفاده خواهد شد، در این صورت:
    اطلاعات کاری زیادی پررنگ هستند، وزن پژوهشی رزومه افزوده شود.
    اطلاعاتی که در قسمت اول آورده اید از قبیل سن، جنسیت و وضعیت تاهل به هیچ وجه ضروری نیست و توصیه می کنم حذف شود.
    در ابتدای رزومه تحصیلات و سپس علاقه مندی های پژوهشی تان را بیاورید.
    تالیفات در بخش جداگانه ای بیایند.
    سلیقه ی شخصی من این هست که برای نرم افزار و امثالهم سطح مهارت قید نشود، اگر نرم افزاری یا زبانی را در حوزه ی تخصصی تان آنقدر میدانید که کارتان را راه بیاندازد نامش را در رزومه میاورید، در غیر اینصورت خیر. ضمن وقتی نام برنامه ای را ذکر می کند طرف مقابل انتظار ندارد شما 100 درصد امکاناتش را مسلط باشید، پس آن Good ها می توانند حذف شوند.
    برای زبان انگلیسی تاریخ احتمالی آزمون ذکر شود.
    اگر برای دکتری اپلای می کنید دیگر داشتن توانایی کار با اینترنت یا ICDL مهارت خاصی محسوب نمی شود، بویژه اینکه رشته تان علوم پایه هم هست.
    چند رفرنس اضافه بفرمایید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

سلام به همگی، وقت بخیر
    من یه CV نوشتم و امیدوارم دوستان صاحب نظر لطف کنن و راهنماییم کنن که چطور اصلاحش کنم. پیشاپیش از وقتی که میذارید ممنونم

http://s3.picofile.com/file/8372732142/zs_cv.pdf.html

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahvand نمایش پست ها
    سلام به همگی، وقت بخیر
    من یه CV نوشتم و امیدوارم دوستان صاحب نظر لطف کنن و راهنماییم کنن که چطور اصلاحش کنم. پیشاپیش از وقتی که میذارید ممنونم

http://s3.picofile.com/file/8372732142/zs_cv.pdf.html

سلام
    به نظر من هنوز باید روی این رزومه خیلی کار بشه. نمیشه تک تک گفت. یه سری چیزای کوچیک هستن که رعایت نکردین، مثلا Neural Network رو کلمه ی دومش رو کوچیک نوشتین. یا مثلا یه جا Class رو بزرگ نوشتین، از اشتباهات این مدلی که بگذریم، شما یه تاریخ تولدی لااقل بنویسین که طرف بدونه چند سالتونه. سال دیپلمتون و رشته ی دیپلمتون رو بنویسین. تنها سالی که الان توی رزومه ی شما پیدا میشه زمانی هست که لیسانس رو شروع و تموم کردین.
    به جای فاینال پراجکت بتونیسین بچلر تزیس به نظر من بهتره. مجددا به حروف کوچیک و بزرگ دقت کنین. عنوان تزتون رو هم خیلی کلی نوشتین، مهم نیست که دقیقا عنوانی که تزتون توی ایران داشته رو بنویسین، ترجمه ی تحت اللفظی نکنین. یه جوری بنویسین که گویا باشه چیکار کردین. الان عنوان پروژّ تون که اساسا حرفی برای گفتن نداره. توضیحتون هم همین طور! چون اصلا نگفتین از چه ابزاری استفاده کردین یا چه روشی. عنوان تز معمولا این طوریه: بررسی/ارزیابی/پیاده سازی X با استفاده از Y برای دیتاهای Z.
    معدل رو مشخص کنین که از چنده. اون سلکتد کورس ها و نمره های جلوش حداقل برای من خیلی گویا نبود. یه درس، جلوش یه عدد جالب نیست به نظرم.
    تو قسمت Awards ها باید همه رو یکسان بنویسین. یه جا سال تو پرانتزه، یه جا جداست. یه جا ماه داره،‌یه جا نداره. بعد شما نوشتین رنک فلان تو ۲۰۱۴ ولی تاریخشو نوشتین ۲۰۱۸! این گیج کننده است بیشتر. مهم نیست که شما چه سالی جایزه اش رو گرفتین. اگه چیزی رو ۲۰۱۴ بدست آوردین، دیگه سالش همونه.
    ریسرچ اینترنست جاش اصلا مناسب نیست به نظر من. خیلی وسطه. یا بیاد بالای رزومه، اول اول، یا بره یه جای مناسب تر. الان جاش خیلی نامناسبه به نظر من.
    توی پروژه هاتون، همه رو یه جور بنویسین. یکیشو نوشتین developed a ، تو یکی نوشتین network projects. یا همه فعل داشته باشن یا همه عبارتی باشن. سال باید داشته باشن. شفاف باشن که چی انجام شده تو پروژه.
    قسمت کارهاتون (Experiences) چرا این وسطه؟! بره بعد از تحصیلات دقیقا. سال داشته باشه. از و تا داشته باشه. شرکت در مسابقه جزو تجربه ها نیست. بره یه جای دیگه.
    مهارت های کامپیوتری از هم جدا بشن. کدوم ها رو تسلط دارین، کدوم ها رو آشنایی دارین. دسته بندی بشن بر این اساس. فریم ورک هایی که میشناسین رو هم اضافه کنین، مثلا با چه محیطی کار کردین؟ اینتلی جی؟ اکلیپس یا چی؟ با گیت و کانفلوئنس و غیره کار کردین؟ اضافه کنین.
    مهارت های زبانی جدا بشن. Arabic basic knowledge هم اضافه بشه به نظرم. جلوی English بنویسین چقدر بلدین، Fluentیا هر سطحی که هستین. حالا اگه خواستین مثلا یه تاریخ امتحانی بنویسین براش.
    مجددا میگم همسان سازی نشده اصلا رزومه تون. مثلا information توی عنوان کانتکت با آی کوچیک نوشته شده، ولی بقیه ی عناوین اول تمام کلمات بزرگه.
    در نهایت وقتی نوشتین یه بار خودتون پرینت بگیرین و روی کاغذ ببینین تا راحت تر بفهمین ایراداش چیاست.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوباره، من طبق نظرات دوستان cvمو ویرایش کردم. فقط اینکه گفته بودید Neural network رو دومین N رو بزرگ بنویسم که خب وقتی تو گوگل سرچ میکنم همین شکلی که نوشتم میاره، نمیدونم چکار کنم. همین طور بهم توصیه شده در مورد دبیرستان و سن و جنسیت و اینا چیزی ننویسم.درسته برای تحصیل کار ندارن ولی برای کار، نوشتن این اطلاعات تو امریکا و کانادا غیر قانونیه. امیدوارم بهتر شده باشه.ممنون میشم نظر بدید چطور بهترش کنم.🌸

http://s3.picofile.com/file/83733437...cv_AA.pdf.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahvand نمایش پست ها
    سلام دوباره، من طبق نظرات دوستان cvمو ویرایش کردم. فقط اینکه گفته بودید Neural network رو دومین N رو بزرگ بنویسم که خب وقتی تو گوگل سرچ میکنم همین شکلی که نوشتم میاره، نمیدونم چکار کنم. همین طور بهم توصیه شده در مورد دبیرستان و سن و جنسیت و اینا چیزی ننویسم.درسته برای تحصیل کار ندارن ولی برای کار، نوشتن این اطلاعات تو امریکا و کانادا غیر قانونیه. امیدوارم بهتر شده باشه.ممنون میشم نظر بدید چطور بهترش کنم.������

http://s3.picofile.com/file/83733437...cv_AA.pdf.html
    سلام خدمت شما دوست گرامی. کلیات رزومه از نظر ساختاری مناسبه تقریبا. فقط معمولا بعد از مشخصات فردی، تحصیلات قرار میگیره و بعد از اون ریسرچ اینترست ها قرار میگیره.
    جملاتتون هم که با افعال اکتیو نوشته شده خوبه فقط سعی کنید همون استایل رو برای بقیه جملات هم استفاده کنید. مثلا: Attended به جای Attendance.
    بولد کردن فونت بعضی بخشها هم داخل رزومه میتونه ظاهر بهتری بده به ساختار. مثلا: کلمه سوپروایزر رو بولد کنید. البته همه اینها دلخواه هست و اجباری نیست. ولی دنبال کردن متن رو ساده تر میکنه.
    یا مثلا یه سری جملات باید یا با حروف بزرگ باشند اولشون یا کوچک. نصف بزرگ و نصف دیگه با حروف کوچک شروع بشه ظاهر جالبی نداره. مثلا Teaching assistan در میان جملات. فاصله ها رو هم بعضی جاها رعایت نکردید بین کلمات. HOBBIES AND INTERESTS هم میتونه قبل از رفرنسها اضافه بشه. در رفرنسها هم میتونید نام استاد، مرتبه علمی، آدری ایمیل و توضیحی بسیار کوتاه در مورد جایگاه و رابطه ایشان با شما.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)