صفحه 118 از 128 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_suke نمایش پست ها
    ممنونم از توضیحات خوب و کاملتون
    این تقسیم بندی رو من از یک تمپلیت برداشتم دیگه چیزی رو تغییر ندادم، اونجام همین سافت اسکیل نوشته بود برا همین.
    برا قسمت ریسرچ من یه مقاله کار کردم درمورد بررسی نانو مواد روی جوشکاری اما پذیرفته نشد، اون چطور میتونم ذکر کنم؟ ی پروژه هم برنامه نویسی ایمیج پروسسینگ در مورد تشخیص محل جوشکاری بوده ک اونم مقاله من نبوده، فقط برنامه نویسی اونو من انجام دادم، اینا رو تحت چه عنوانی و چطوری میتونم بنویسم؟
    در مورد زبان و متلب که توضیح بیشتر ندادن بخاطر این بود ک محدودیت صفحه دارم، جایی ک میخام بفرستم نباید بیش از دو صفحه بشه
    خب نوشتن اونا خیلی سلیقه ایه. خیلی سخت نگیرین. هر طور دوست دارین بنویسین. مثلا اون مقاله ای که ریجکت شده رو به حالت مقاله بنویسین، یعنی عنوان مقاله و اسم نویسنده ها، بعد آخرش بنویسین Under Revision یا همچین چیزی. اما اون یکی که شما برنامه نویسیشو کردین، خب دیگه اون ریسرچ حساب نمیشه. اونو دقیقا باید به عناون یه مثلا Matlab projectˆ یا همچین چیزی بنویسین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

Smile پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام
    من برای گراقیک یا دیزاین می هواستم درخواست بدم به آمریکا و کانادا. فعلا می هواستم به استادها یا کارشناس مسئول نامه بزنم. ممنون میشم رزومه من رو هم ببینید و اینکه آیا این مناسب هست برای نامه زدن یا فرآیند apply در آینده؟
    من بورسیه شهید احدی از بنیاد نخبگان هم دارم برای مقطع دکتری اما نمی خوام ایران دیگه درس بخونم، به نظرتون بیارم تو رزومه یا نه؟ موارد جشنواره های قرآنی چطور؟ متنشم میدونم ایراد زیاد داره ولی نمی دونم کجاش
    بازم ممنون از لطفتون بخاطر وقتتون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_0m نمایش پست ها
    سلام
    من برای گراقیک یا دیزاین می هواستم درخواست بدم به آمریکا و کانادا. فعلا می هواستم به استادها یا کارشناس مسئول نامه بزنم. ممنون میشم رزومه من رو هم ببینید و اینکه آیا این مناسب هست برای نامه زدن یا فرآیند apply در آینده؟
    من بورسیه شهید احدی از بنیاد نخبگان هم دارم برای مقطع دکتری اما نمی خوام ایران دیگه درس بخونم، به نظرتون بیارم تو رزومه یا نه؟ موارد جشنواره های قرآنی چطور؟ متنشم میدونم ایراد زیاد داره ولی نمی دونم کجاش
    بازم ممنون از لطفتون بخاطر وقتتون
    سلام
    من نظر شخصیمو می گم. نمی دونم برای بچه های طراحی و گرافیک و اینا آیا رسمه که رزومه این قدر قاطی پاطی و طراحی شده باشه یا نه، اما اگر همچین رسمی نیست و اونام مثل بقیه ی دانشجوهان، به نظر من این رزومه اصلا به هیچ وجه مناسب نیست. رزومه اصلا نباید هیچ رنگی توش باشه. فقط سیاه و سفید. شما فکر کنین که طرف می خواد اینو پرینت بزنه و بذاره رو میزش و بخونه!
    پس زمینه ی آبی تیره اصلا مناسب نیست.
    رزومه ی معمولی ترتیب مشخصی داره و این طوری نیست که چپ یه چیز بنویسن، راست یه چیز. رزومه است، روزنامه دیواری که نیست. البته باز هم تاکید موکد می کنم اگر این توی رشته های طراحی مرسومه، من در جریان نیستم.
    کلمه ی اسکولارشیپ توی قسمت عنوانش اشتباه نوشته شده و غلط املایی داره.
    محل هایی که کار کردین، باید مشخص باشه کجا عنوان شغلی شماست، کجا اسم شرکته. مثلا می نویسین سال فلان تا فلان، جلوش اسم شرکت. خط زیرش سمتتون. خط زیرش می نویسین مسئولیت ها:.... و یه توضیح یه خطی میدین که این سمت دقیقا چه مسئولیتی رو شامل می شده.
    در مورد زبان ها، باید دقیقا بنویسین که مدرکتون برای اون زبان چیه. شما الان انگلیسی رو نصف فارسی پر کردین خطش رو، خب این یعنی چی؟ یعنی نصف فارسی بلدینش؟ باید یه نمره ی آیلت یا تافل بنویسین یا حداقل بنویسین خوب، خیلی خوب، عالی. یه مقیاسی باید وجود داشته باشه براش.
    به نظر من باید این رزومه از اساس بازبینی بشه و بر اساس رزومه های استاندارد نوشته بشه وگرنه اگه بخوام مورد به مورد بگم به نظر من ایراداش خیلی زیاده.
    راجع به جشنواره های قرآنی چیزی نگین به نظرم.
    بورسیه رو بدون اسم شهید مهید، می تونین بنویسین به نظر من.
    ولی بازم اگر دوستانی از طراحی و اینا اینجا هستن، حتما بهتر می تونن کمکتون کنن .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    من نظر شخصیمو می گم. نمی دونم برای بچه های طراحی و گرافیک و اینا آیا رسمه که رزومه این قدر قاطی پاطی و طراحی شده باشه یا نه، اما اگر همچین رسمی نیست و اونام مثل بقیه ی دانشجوهان، به نظر من این رزومه اصلا به هیچ وجه مناسب نیست. رزومه اصلا نباید هیچ رنگی توش باشه. فقط سیاه و سفید. شما فکر کنین که طرف می خواد اینو پرینت بزنه و بذاره رو میزش و بخونه!
    پس زمینه ی آبی تیره اصلا مناسب نیست.
    رزومه ی معمولی ترتیب مشخصی داره و این طوری نیست که چپ یه چیز بنویسن، راست یه چیز. رزومه است، روزنامه دیواری که نیست. البته باز هم تاکید موکد می کنم اگر این توی رشته های طراحی مرسومه، من در جریان نیستم.
    کلمه ی اسکولارشیپ توی قسمت عنوانش اشتباه نوشته شده و غلط املایی داره.
    محل هایی که کار کردین، باید مشخص باشه کجا عنوان شغلی شماست، کجا اسم شرکته. مثلا می نویسین سال فلان تا فلان، جلوش اسم شرکت. خط زیرش سمتتون. خط زیرش می نویسین مسئولیت ها:.... و یه توضیح یه خطی میدین که این سمت دقیقا چه مسئولیتی رو شامل می شده.
    در مورد زبان ها، باید دقیقا بنویسین که مدرکتون برای اون زبان چیه. شما الان انگلیسی رو نصف فارسی پر کردین خطش رو، خب این یعنی چی؟ یعنی نصف فارسی بلدینش؟ باید یه نمره ی آیلت یا تافل بنویسین یا حداقل بنویسین خوب، خیلی خوب، عالی. یه مقیاسی باید وجود داشته باشه براش.
    به نظر من باید این رزومه از اساس بازبینی بشه و بر اساس رزومه های استاندارد نوشته بشه وگرنه اگه بخوام مورد به مورد بگم به نظر من ایراداش خیلی زیاده.
    راجع به جشنواره های قرآنی چیزی نگین به نظرم.
    بورسیه رو بدون اسم شهید مهید، می تونین بنویسین به نظر من.
    ولی بازم اگر دوستانی از طراحی و اینا اینجا هستن، حتما بهتر می تونن کمکتون کنن .
    سلام
    ممنون خیلی لطف کردید در مورد رزومه سهی می کنم لپریم چون این بخشی از پورتفولیوم بود اینطوری زدم. ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره که فرمتش باید متفاوت باشه از پورتفولیو بهم بگه.
    بازم ممنون خیلی کمک کرد

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد رزومه من بگید.
    قصد دارم برای دکتری کامپیوتر اپلای کنم.
    برای نوشتن رزومه زمان زیادی گذاشتم و از نمونه های مختلف و همینطور مطالب مفیدی که دوستان داخل همین انجمن مطرح کردن استفاده کردم.

پیشاپیش متشکرم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم نظرتون رو در مورد رزومه من بگید.
    قصد دارم برای دکتری کامپیوتر اپلای کنم.
    برای نوشتن رزومه زمان زیادی گذاشتم و از نمونه های مختلف و همینطور مطالب مفیدی که دوستان داخل همین انجمن مطرح کردن استفاده کردم.

پیشاپیش متشکرم
    دوستان این تاپیک هنوز کار می کنه یا باید جای دیگه سوالم رو مطرح کنم؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam88 نمایش پست ها
    دوستان این تاپیک هنوز کار می کنه یا باید جای دیگه سوالم رو مطرح کنم؟؟
    تاپیک هنوز کار می کنه.
    من اشکال مهمی توی رزومه تون نمی بینم. فقط:
    ۱- یه کمی تو هم تو همه به نظر من. یه کمی با فاصله ی خط ها بازی کنین،‌فکر می کنم بهتر بشه.
    ۲- قسمت اسکیل های کامپیوتری، ادوب فتوشاپ رفته سمت راست، درستش کنین.
    ۳- به جای پروگرمر اگه بنویسین مثلا software developerبه نظرم قشنگ تره.
    ۴- اون قسمت هایی که Under سوپرویژن نوشتین و آندر رو با حرف بزرگ نوشتین، باید بگم معمولا حروف اضافه با حروف بزرگ نوشته نمیشن، حتی اگه توی عنوان مقاله بیان.
    ۵- بهتره از رنگ استفاده نکنین توی رزومه تون و عنوان ها رو صرفا با بولد کردن و خط کشیدن زیرشون و این جور چیزا مشخص کنین. چون رزومه ها بعدا ممکنه پرینت زده بشن و معلوم نیست اون سبز شما یا سفید شما بعدا توی پرینت چه شکلی میشه.

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

سلام خوبین ؟
    من دنبال ویزای کاری هستم،می تونم رزومه ام رو براتون ارسال کنم تا نظر بدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام

منظورتون از این که رزومه ها ممکن است بعدا پرینت زده بشن چه زمانیه؟ من متوجه نمیشم. رزومه رو روی کامپیوترشون نگاه می کنن دیگه. با این وضع کاغذ و محیط زیست و ... چه نیازی هست که پرینت بگیرنش؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hadicross نمایش پست ها
    سلام

منظورتون از این که رزومه ها ممکن است بعدا پرینت زده بشن چه زمانیه؟ من متوجه نمیشم. رزومه رو روی کامپیوترشون نگاه می کنن دیگه. با این وضع کاغذ و محیط زیست و ... چه نیازی هست که پرینت بگیرنش؟
    سلام
    رزومه رو وقتی می خوان تو گروه بررسی کنن پرینت می زنن! وقتی کمیته قراره نظر بده، پرینت می زنن، هر کسی رو لپ تاپش باز نمی کنه که. یا طرف می بینه مثلا خودش دانشجو نمی خواد، ولی رزومه رو پرینت می زنه، وقت ناهار به همکاراش میگه ببینین به درد شما می خوره یا نه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)