صفحه 1 از 128 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Junior Member

پیش فرض اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نمیدونم بشه این کار رو انجام داد یا نه !ولی به نظر من خیلی خوب میشد اگه اون کسایی که پذیرفته شدن رزومه خودشونو توی این قسمت قرار بدن نا ما هم بتونیم از اون استفاده کنیم .پیشنهاد دومم اینه که بچه هایی که رزومشون رو مینویسن و دوست دارن توسط کسای دیگه هم در مورد اون رزومه نظر داده بشه و احیانا اصلاح بشه اونو اینجه قرار بده تا اساتیدی که احتمال این پیشنهاد رو قبول میکنن رزومه ها رو بررسی کنن ونظر بدن.فکر کنم خیلی مفید باشه!

"تذکر مدیریت"

با سلام،

این تاپیک فقط برای آپلود کردن رزومه توسط کاربران و اصلاح کردن و ابراز نظرات و پیشنهادات در مورد رزومه آپلود شده ی مورد نظر می‌باشد. لطفا سوالات متفرقه مطرح ننمایید. برای تمام قسمت‌های رزومه و سوالات متفرقه تاپیک‌های جداگانه وجود دارد. پست هایی که در ارتباط با فایل های آپلود شده نباشند پاک خواهند شد.

با تشکر از همکاری شما
    ویرایش توسط halcyon : August 15th, 2015 در ساعت 06:59 PM

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

سلام

بعید میدونم کسی رزومش رو بگذاره اینجا در ملاء عام- در کنار اینکه شما یک رزومه ببینی دیگه میتونی از روی اون الگو برداری بکنی
    رزومه ها گاهی اطلاعات خفن شخصیه داره-که داره و اگه قراره اونا حذف بشند میشه یک فرمت رزوومه نویسی که همه جا هست
    بهرحال شما رزومت رو رووو کن اینجا بچه ها نظر میدند

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

وقتی که تعداد زیادی از افرادی که پذیرش گرفته اند، نتایج پذیرششون رو نمی ذارند اینجا، شما واقعا فکر می کنید که زرومشونو میذارن؟

Junior Member

البته کاملا قابل درکه که ما ایرانی ها رزومه مون را نذاریم اینجا به چند دلیل یکی اینکه توی رزومه ما سعی می کنیم صادق باشیم که خیلی از روش زندگی ماکه همزمان چندین ماسک مختلف داریم دوره 2- کسایی که می خوان رزومه رو اینجا بخونن لنگه خودمونن و اولین کاری که می کنن یه کپی عینی ازش ولی با نام و مشخصات خودشون تهیه می کنن 3-ماها هنوز تو قرون بوق علی شاه هستیم و فکرمی کنیم چشم می خوریم مردم بفهمن خرخونیم و ...
    منظور من اینجا هیچ کس خاصی نیست و همه هم هستن

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    وقتی که تعداد زیادی از افرادی که پذیرش گرفته اند، نتایج پذیرششون رو نمی ذارند اینجا، شما واقعا فکر می کنید که زرومشونو میذارن؟
    کاملاً موافقم.
    من پیشنهادم اینکه شما اول بر اساس فرمت هایی که هست یه رزومه آماده کن و اونو نشون چند تا از بچه های گروه بفرست که اگه اشکالی داشت برات تصحیح کنند.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

رزومه خیلی از اطلاعات خصوصی افراد رو داره که شاید اصلآ مناسب نباشه در معرض عموم قرار بگیره ..
    اگر خیلی علاقند به دونستن رزومه هم رشته ای هاتون رو دارین بهتره که یه مدتی باهاشون مراوده داشته باشین و بشناسینشون بعدش دوستانه ازشون بخواین که رزومشون رو در اختیارتون بذارن ..
    این کار به نظر من مشکلات زیادی رو به همراه می آره ... !

توی گوگل سرچ کن CV RESUME SAMPLE و کنارش بنویس: filetypedf کلی برات نمونه رزومه میاره.
    CV RESUME SAMPLE filetypedf
    If you fail to plan,you plan to fail

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    رزومه خیلی از اطلاعات خصوصی افراد رو داره که شاید اصلآ مناسب نباشه در معرض عموم قرار بگیره ..
    اگر خیلی علاقند به دونستن رزومه هم رشته ای هاتون رو دارین بهتره که یه مدتی باهاشون مراوده داشته باشین و بشناسینشون بعدش دوستانه ازشون بخواین که رزومشون رو در اختیارتون بذارن ..
    این کار به نظر من مشکلات زیادی رو به همراه می آره ... !
    البته خیلی از آدمایی که سایت شخصی دارند رزومشونم توش میزارن ،مشکلی هم نداره !!
    نمیدونم چرا اینقدر حساسش کردین ؟!
    این همه رزومه آدمای مختلف روی نت هست کسی هم با قرار دادن اطلاعات شخصی رزومش مشکلی براش پیش نیومده !؟
    اما خوب با جستحو هم این دوستمون میتونه نمونه رزومه پیدا بکنه . :
    امضا

Senior Member

می تونید یک سری هم به سایت دانشگاهها بزنید و نمونه رزومه اساتید و دانشجوها رو اونجا ببینید و الگو بگیرید. (خصوصا دانشجوها و اساتیدی که با شما هم رشته هستند)

سلام
    من بين دوستام كسي نيست كه رزومه م را تصحيح كنه چون خودشون وارد نيستند، احتياج تقريبا فوري دارم كه كسي رزومه م را يه نگاهي بندازه، مي خواستم ببينم كسي هست رزومه ي من را revise كنه؟
    ممنون مي شم
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)