نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepahvand نمایش پست ها
    سلام دوباره، من طبق نظرات دوستان cvمو ویرایش کردم. فقط اینکه گفته بودید Neural network رو دومین N رو بزرگ بنویسم که خب وقتی تو گوگل سرچ میکنم همین شکلی که نوشتم میاره، نمیدونم چکار کنم. همین طور بهم توصیه شده در مورد دبیرستان و سن و جنسیت و اینا چیزی ننویسم.درسته برای تحصیل کار ندارن ولی برای کار، نوشتن این اطلاعات تو امریکا و کانادا غیر قانونیه. امیدوارم بهتر شده باشه.ممنون میشم نظر بدید چطور بهترش کنم.������

http://s3.picofile.com/file/83733437...cv_AA.pdf.html
    سلام خدمت شما دوست گرامی. کلیات رزومه از نظر ساختاری مناسبه تقریبا. فقط معمولا بعد از مشخصات فردی، تحصیلات قرار میگیره و بعد از اون ریسرچ اینترست ها قرار میگیره.
    جملاتتون هم که با افعال اکتیو نوشته شده خوبه فقط سعی کنید همون استایل رو برای بقیه جملات هم استفاده کنید. مثلا: Attended به جای Attendance.
    بولد کردن فونت بعضی بخشها هم داخل رزومه میتونه ظاهر بهتری بده به ساختار. مثلا: کلمه سوپروایزر رو بولد کنید. البته همه اینها دلخواه هست و اجباری نیست. ولی دنبال کردن متن رو ساده تر میکنه.
    یا مثلا یه سری جملات باید یا با حروف بزرگ باشند اولشون یا کوچک. نصف بزرگ و نصف دیگه با حروف کوچک شروع بشه ظاهر جالبی نداره. مثلا Teaching assistan در میان جملات. فاصله ها رو هم بعضی جاها رعایت نکردید بین کلمات. HOBBIES AND INTERESTS هم میتونه قبل از رفرنسها اضافه بشه. در رفرنسها هم میتونید نام استاد، مرتبه علمی، آدری ایمیل و توضیحی بسیار کوتاه در مورد جایگاه و رابطه ایشان با شما.
    موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که برگزاری کارگاه های مختلف (workshop) رو در کدوم بخش cv باید نوشت؟
    در واقع من در دوره ی کارشناسیم مدرس چند تا دوره ی تخصصی مرتبط با رشتم هم بودم تو همون دانشگاه خودم حالا نمیدونم اینو گجای رزومم بذارم

نقل قول نوشته اصلی توسط alibyn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که برگزاری کارگاه های مختلف (workshop) رو در کدوم بخش cv باید نوشت؟
    در واقع من در دوره ی کارشناسیم مدرس چند تا دوره ی تخصصی مرتبط با رشتم هم بودم تو همون دانشگاه خودم حالا نمیدونم اینو گجای رزومم بذارم
    در قسمت Workshops and Experiences.

دوستان CV خودم انگلیسی است، کسی می تواند CV فارسی، Template اش رو بذاره اینجا.
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)