صفحه 100 از 128 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان میشه لطفا رزومه من رو یه نگاهی بندازید. ممنون و متشکر
    شمنا من یکی از مقالاتم isi هست چطور باید توی رزومه ذکر کنم؟
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    1- از لحاظ گرافیکی خیلی جالب نیست یخورده خشکه
    2- روی فونت ها هم کار کنید به نظر من یخورده بزرگه میتوانید از فونت های دیگه هم استفاده کنید تا کمی جذاب تر بشه
    3- قسمت اطلاعات شخصی سعی کنید بهتر بنویسید بد نیست چند تا نمونه روزمه حتما نگاه کنید
    4- معمولا بعد تحصیلات علایق تحقیقاتی ذکر خواهد شد نه مقالات
    5- بهتره که عنوان تز را در قسمت اول یعنی تحصیلات بخش فوق لیسانس ذکر کنید بهتره که اسامی اساتید هم با ذکر عنوان نوشته بشه
    6- معمولا معدل لیسانس و فوق لیسانس هم ذکر خواهد شد
    7-پروژه هایی که عنوان کردید بد نیست بنویسید که نقش شما تو پروژه چی بوده و خلاصه ای در حد یک خط از کاری که تو اون پروژه انجام دادید ذکر کنید
    8-به نظر من پروژه ها، تجربه کاری و تجربه تدریس در یک قالب مشخص و به عنوان تجارب بیارید و به 3 بخش متفاوت تقسیمش کنید
    9-صورت بندی فونت ها تون مشخص نیست یک روزمه زیبا دارای یک قالب مشخص برای فونت ها می باشد مثلا تیتر ها 14 و یک شکل و مطالب عنوان
    شده در زیر تیتر ها 11 و یک شکل در بخش آخر یعنی توانایی های زبان و کامپیوتر به ناگهان فونت های تغییر کرده و این خیلی قشنگ نیست
    10- بد نیست در آخر رزومه هم بخش رفرنس اضافه کنید و اسم اساتیدی که سابقه پژوهشی شما را تایید میکنند ذکر کنید
    در آخر توصیه میکنم حتما تو اینترنت سرچ کنید و چند نمونه روزمه خوب را بررسی کنید
    برای نشان دادن ISI هم به نظر من اساتید که تو فیلد شما کار میکنند تفاوت بین ژورنال ها را حتما میدانند ولی باز اگر تاکید دارید که بنویسید من در
    چند نمونه دیدم که بعد همه اطلاعات داده شده مربوط به مقاله توی پرانتز ISI Listed می نویسند
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Guru

(پیام من و دوست قبلیمون همزمان شد!! و خیلی نکات رو مشابه گفتیم ها ها ها )
    دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    نظراتم شخصیه و دلیلی بر درستی نظر من و اشتباه بودن کار شما نیست
    1. من جای شما باشم تایتل ها رو رنگی میکنم. یه خورده خیلی یک دست و یک رنگه رزومه تون.
    2. فونت مروبط به تایتل ها رو من نپسندیدم و شاید اگه جای شما باشم فونت مربوط به تایتل ها رو عوض میکنم و از حالت مورب هم خارج میکنم تایتل ها رو
    3. توی قسمت Education من پیشنهاد میکنم تایتل تز ارشد و لیسانستون هم نوشته بشه و اسم سوپروازیتونم نوشته بشه . در مواردی میشه در حد یه خط هم توضیح داد که چکاری انجام دادید در اون مقاطع که من خودم فکر میکنم همون تایتل کفایت میکنه و تهش مثلا Supervised by Prof. BLAH BLAH و یا چیزی شبیه به این. اگه معدلتونم خوبه که میشه همون جا جلوی هر مقطع معدل رو هم ذکر کرد یا اگه شاگرد اول بودین یا ....
    4. قبل از بخش Education من باشم بخشی به اسم Research Interest میذارم و در حد 4 یا 5 خط توضیح میدم علایق اکادمیک و زمینه کاریمو
    5. در مورد مقاله تون میتونید اسم پابلیشر مربوطه رو هم بنویسید Elsevier ///Springer و یا .....و اگه ایمپکت فاکتور خوبی هم داره میتونید اونو ذکر کنید ته معرفی مقاله. مثلا بعد از اسم ژورنال و پابلیشر میشه گفت Impact factor: BLAH BLAH . من توی قسمت پابلیکشن ها توصیه میکنم فقط اسم خودتون رو Bold کنید و شاید اسم ژورنال رو. نیاری به بلد کردن تایتل نیست به نظرم
    6. توی قسمت Language trainig به بعد فونت هاتون تغییر کرده ! چرا؟! اونا رو یه دست کنید
    7. خیلی جاها هم متن هاتون Justify نیست یعنی سر و تهش یکسان نیست مثلا قسمت Thesis و جاهای دیگه هم همینطور. باید ادیت کنید این موارد رو
    8. قسمتی به عنوان References اضافه کنید و اسم 3 یا 4 نفر از استادیت رو با ادرس کاملشون ایمیل و پوزیشن و ... و اینی که چند ساله شما رو میشناسن و در چه رابطه ای (در حد یکی دو خط برای هر کدوم) بنویسید
    9. عکس و اطلاعات تماس خودتون هم باید توی همون اول داستان باشه (عکس حالا به نظر خودتونه و میتونید نزنید. هر چند من موافق زدن عکس هستم)

موفق باشید

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

ممنون از وقتی که برای اصلاح رزومه من گذاشتیدو اصلا فکر نمیکردم رزومه ام اینقدر ایراد داشته باشه :-) . تا اونجایی که تونستم ایرادات رو رفع کردم. خیلی تغییر کرد :-)
    لطف میکنید اگه باز هم یه نگاه بهش بندازید
    • نوع فایل: pdf ZCV.pdf (532.9 کیلوبایت, 581 views)
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

ممنون از وقتی که برای اصلاح رزومه من گذاشتیدو اصلا فکر نمیکردم رزومه ام اینقدر ایراد داشته باشه :-) . تا اونجایی که تونستم ایرادات رو رفع کردم. خیلی تغییر کرد :-)
    لطف میکنید اگه باز هم یه نگاه بهش بندازید
    خیلی بهتر شده ولی باز جا داره که بهتر از این هم بشه باز تاکید میکنم حتما چند تا نمونه روزمه خوب تو اینترنت نگاه کنید تا بتوانید ازشون الهام بگیرید و روزمه خودتون بهبود ببخشید
    1-من فکر میکنم فونت ها هنوز بزرگه و میتونه کوچکتر باشه
    2-تو بخش پروژها بهتره که در حد یک خط توضیح بدهید که در آن پروژه چه کاری انجام دادید
    3- من شخصا با روزمه های 4.5 صفحه ای خیلی موافق نیستم و به نظرم روزمه ای خوبه که به شکل کم حجم و خلاصه بیشترین اطلاعات منتقل کنه
    اگر فونت ها کوچکتر بشن صفحات رزومه میاد پایین شما باید مفیدترین اطلاعات در ابعاد خلاصه تر در اختیار خواننده قرار بدهید
    4-قسمت اطلاعات شخصی باز به نظرم میشه زیباتر و قشنگ تر نوشت
    5-هنوز ساختار روزمتون justify نیست و خیلی جاها عدم تناسب در سمت راست و چپ با مطالب بالاتر از آن مشاهده میشود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

با سلام
    دوستان این رزومه من هست، خوشحال می شم اگه نظری دارین بگید.
    ( در کل فکر کنم ساختار خوبی داشته باشه)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadshafiei نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان این رزومه من هست، خوشحال می شم اگه نظری دارین بگید.
    ( در کل فکر کنم ساختار خوبی داشته باشه)
    من هم با شما موافقم ساختار خوبی دارد و اما چند تا نکته
    1-یخورده بیشتر روی گرافیک رزومه کار کنید تا کمی از حالت سیاه سفید در بیاد
    2-Interest بعد از Education قرار بدهید
    3-بعضی جاها پاراگراف ها justify نیست
    4-فکر نمیکنم نیازی به لینک مقاله باشه اینکه ذکر کنید کجا اکسپت یا چاپ شده کافیه
    5-نیازی به هایلایت کردن اسم و تیتر کنفرانس ها نیست بهتره که ساختار یک دست باشه
    6-به توانمندی های زبان اشاره نکردید
    7-به نظر من تجربه کاری از حالت جدول خارج کنید کل ساختار رزومه شما حالت پله ای دارد و ناگهان جدول به نظر من جالب نیست
    8-معمولا آخر رزومه یک قسمت رفرنس هم اضافه میکنند و بهتره که اسم اساتیدی که باهاشون کار کردید و میتوانند شما را تایید کنند ذکر کنید
    9-بد نیست اگر در مورد تجربه های تحقیقاتی هم هرکدام یک خط بنویسید که دقیقا چه کاری انجام داده اید

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام... از دوستان کسی هست که من بتونم CV خودم رو برای ایشون (ایمیل یا به صورت پیام در انجمن) بفرستم و من رو راهنمایی کنن....

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام
    دوستان ممنون میشم نظری در مورد رزومه ام دارید بگید.

http://s6.picofile.com/file/82582695...esume.pdf.html

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ممنون میشم نظری در مورد رزومه ام دارید بگید.

http://s6.picofile.com/file/82582695...esume.pdf.html
    1-کمی رنگی تر بشه بهتره تا جذاب تر به نظر بیاد
    2-جملاتتون جاستیفای نیست
    3-research interest از انتها خارج و بعد از تحصیلات قرار بدهید
    4-علایقتون به موسیقی و .... همان انتها تحت عنوان مثلا hobbies میتوانید قرار بدهید
    در ضمن فونت این قسمت با بقیه متفاوت است که نباید اینطور باشه
    5-بد نیست 1.2 خطی در مورد تجارب بنویسید که چه کاری انجام داده اید
    6-مهارت های کامپیوتر و مهارت های آزمایشگاهی را در دو بخش جدا ذکر کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)