صفحه 102 از 128 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    سلام

خوشحال میشم اگه بتونم از نظرات شما برای بهتر شدن سی وی استفاده کنم.
    با سلام
    1- نوشتن تاریخ تولد یا هر عددی در کنار تایتل اصلی نادرست هستش، اگر می خواهید تاریخ تولدتون رو ذکر کنید در زیر یا در یک خط خاص مربوط به تاریخ تولد وارد کنید
    بطور مثال
    XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
    BD:1992 Isfahan
    2- این شکل رزومه بطور نرمال ایرادی نداره اما بخاطر بهتر شدن بهتر هستش که مشخصات ذکر شده رو با تایتل خاص خودشون بنویسید بطور مثال
    ایمیل آدرس:..... شماره همراه:.....
    3- اول اطلاعات تحصیلی رو بیان بفرمایید به ترتیب تاریخ و در مقاطع ارشد و بالاتر عنوان پایان نامه رو هم ذکر کنید بطور مثال
    BSc of Mechanicacl Eng. IAU, XXXX Branch, city, province, GPA: (out of 20) (Sep 2000-nov 2000)
    thesis/project title
    4- در مورد بعدی مقالات و تحقیقات (اگر مقالاتتون در journal چاپ شده و دارای DOI هست حتما به اون لینک بدین
    5- افتخارات و دست آوردها
    6- زمنیه های کاری و علایق
    7-رفرنس ها
    در بحث رفرنس ها به نام و نام خانوادگی شخص،دپارتمان محل کاری،شغل اصلی،ایمیل و شماره تلفن اشاره کنید

موفق باشید
    too much busy...

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان
    ممنون میشم در مورد رزومه ام نظری دارید بگید.....

http://s1.picofile.com/file/82617218...ltaji.pdf.html

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم در مورد رزومه ام نظری دارید بگید.....

http://s1.picofile.com/file/82617218...ltaji.pdf.html
    1-اون رنگ بندی بالا و پایین با رنگ های مختلف و همچنین پس زمینه رزومه که اسمتون را بزرگ نوشتید به نظرم خیلی جالب نبود
    2-اگر قرار عکس قرار بدهید عکس با کیفیت بهتر قرار بدهید که رنگ پس زمینه با رزومه هماهنگ باشه
    3-به نظر من اسکیل های آزمایشگاهی و کامپیوتری را از هم جدا کنید
    4-برای قسمت RI تیتر اطلاعات اضافی خیلی جالب نیست
    5-در مورد تز لیسانس و کارهای که کردید بد نیست اشاره ای داشته باشید
    6-معدل دبیرستان را هم میتوانید ذکر کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    سلام

خوشحال میشم اگه بتونم از نظرات شما برای بهتر شدن سی وی استفاده کنم.
    1-رنگ بندی و گستره سایز و نوع فونت رزومه تون دوس داشتم به نظرم روش کار کنید خیلی بهتر خواهد شد
    2-معمولا RI بعد از Education قرار میگیرد
    3-جملات را جاستیفای کنید
    4-پایین سمت راست جمله Template by reed.co.uk پاک کنید
    5-بد نیست در مورد تز لیسانس هم بنویسید
    6-رفرنس را کامل تر بنویسید
    7-در مورد قسمت اطلاعات شخصی سعی کنید چند نمونه رزومه بررسی کنید تو اون فرمت ها بنوسید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_bahrami نمایش پست ها
    سلام
    ذوستان من در بخش Hobors and Awards رزومم اینا رو نوشتم ممنون میشم اصلاح بفزمایید اگر ایراد نگارشی داره

• Winner of the annual Best Researcher award of Instrumentation and Automation Engineering department among B.Sc. and M.Sc. students, Petroleum University of Technology, Ahwaz, 2013.
    • Ranked 2th in the highest graduation scorers of the Instrumentation and Automation engineering department, 2013
    • Ranked 20 th among more than 10,000 participants in the nationwide university entrance exam in the Instrumentation and Automation engineering filed, Iran, 2010.
    • Ranked 1300th among more than 350,000 participants in the nationwide university entrance exam (Konkoor), Iran, 2005.
    • 1st prize in the annual scientific competitions in Khouzestan province for three consecutive years (more than 2000 competitors), 2002 – 2004.
    For God's sake please

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    1-اون رنگ بندی بالا و پایین با رنگ های مختلف و همچنین پس زمینه رزومه که اسمتون را بزرگ نوشتید به نظرم خیلی جالب نبود
    2-اگر قرار عکس قرار بدهید عکس با کیفیت بهتر قرار بدهید که رنگ پس زمینه با رزومه هماهنگ باشه
    3-به نظر من اسکیل های آزمایشگاهی و کامپیوتری را از هم جدا کنید
    4-برای قسمت RI تیتر اطلاعات اضافی خیلی جالب نیست
    5-در مورد تز لیسانس و کارهای که کردید بد نیست اشاره ای داشته باشید
    6-معدل دبیرستان را هم میتوانید ذکر کنید
    ممنون از راهنماییتون , فقط چند سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید .
    عنوان (CV) رو bold کردم , و اسم ساده گذاشتم, مشکلی نداره ؟؟
    من دقیقا نمیدونم عکس بذارم یا نه ؟ ضروریه ؟؟
    اسکیل ازمایشگاه و کامپیوتر جدا میکنم.
    منظورتون اینه که RI رو بعد از Education و با عنوان Research Interest جدا از Education باشه ( یه عنوان مستقل) ؟
    من تز نداشتم , بجاش کارآموزی بودم , به نظر شما توضیح در مورد کار اموزی دو یا سه خط باشه کافیه ؟ یا ایرادی داره ؟
    و اینکه Major subject رو کجا بیارم بهتره ؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط SASOLO نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون , فقط چند سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید .
    عنوان (CV) رو bold کردم , و اسم ساده گذاشتم, مشکلی نداره ؟؟
    من دقیقا نمیدونم عکس بذارم یا نه ؟ ضروریه ؟؟
    اسکیل ازمایشگاه و کامپیوتر جدا میکنم.
    منظورتون اینه که RI رو بعد از Education و با عنوان Research Interest جدا از Education باشه ( یه عنوان مستقل) ؟
    من تز نداشتم , بجاش کارآموزی بودم , به نظر شما توضیح در مورد کار اموزی دو یا سه خط باشه کافیه ؟ یا ایرادی داره ؟
    و اینکه Major subject رو کجا بیارم بهتره ؟
    با تشکر
    ببینید اگر واقعا میخواهید از لحاظ گرافیکی رزومه تون بهتر بشه باید رزومه های خوب بررسی کنید و ازشون الهام بگیرید
    مورد عکس داستان دیگری است تو فروم هم در این مورد بحث شده بعضی اعتقاد به گذاشتن عکس دارند و بعضی نه
    عرض کردم بجای تیتر Add Inf تیتر Research Interest قرار بدهید
    اگر نکته مثبت قابل ذکری داره میتوانید بهش اشاره کنید
    به نظر من همه را در قالب RI بنویسید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_bahrami نمایش پست ها
    سلام
    ذوستان من در بخش Hobors and Awards رزومم اینا رو نوشتم ممنون میشم اصلاح بفزمایید اگر ایراد نگارشی داره

• Winner of the annual Best Researcher award of Instrumentation and Automation Engineering department among B.Sc. and M.Sc. students, Petroleum University of Technology, Ahwaz, 2013.
    • Ranked 2th in the highest graduation scorers of the Instrumentation and Automation engineering department, 2013
    • Ranked 20 th among more than 10,000 participants in the nationwide university entrance exam in the Instrumentation and Automation engineering filed, Iran, 2010.
    • Ranked 1300th among more than 350,000 participants in the nationwide university entrance exam (Konkoor), Iran, 2005.
    • 1st prize in the annual scientific competitions in Khouzestan province for three consecutive years (more than 2000 competitors), 2002 – 2004.
    دوستان هیچ نظری ندارید؟

سلام
    بنده برای اپلای دکترا در اروپا مثل آلمان یا ایتالیا cv آماده کردم میشه ویرایشش کیند.

سلام دوستان
    لطف میکنید نظرتون رو در مورد CV من بفرمایید تا بتونم اشکالاتش را رفع کنم. متشکرم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)