صفحه 104 از 128 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra545 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون رو در مورد رزومه م میخواستم بدونم
    1-یک کمی رنگی تر بشه به نظر من بهتره
    2-اطلاعات شخصی لازم نیست در صفحه دوم تکرار بشه
    3-بعد از تحصیلات بهتره Research Interest را قرار بدهید در صورتی که اون را در انتها و بدون محتوا قرار دادید
    4-در مورد مهارت کامپیوتری اگر مدرکی دارید بد نیست اشاره کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان
    لطفا نظرتون را راجع به رزومه من بفرمایید. با سپاس
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf CV1.pdf (706.4 کیلوبایت, 713 views)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط s1385 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا نظرتون را راجع به رزومه من بفرمایید. با سپاس
    چند مورد رزومه خوب را حتما بررسی بفرمایید
    1-کمی روی گرافیک رزومه کار کنید
    2-قسمت اطلاعات شخصی باید جزئیات بیشتری داشته باشه
    3-Research Interest بهتره بعد از Education قرار بگیره
    4-قسمت Publication و Workshop جملات جاستیفای نیست
    5-قسمت MSC Course ضروری به نظر نمیاد
    6-Bullets های که قرار دادید را باید به درستی تنظیم کنید که یک از الگوی مشخص پیروی کنه چندین الگو متفاوت را من در رزومه شما دیدم اگر هم
    از چند الگو استفاده میکنید باید نجوه کارکرد ها مشخص باشه که به تیتر داده میشه یا زیرمجموعه ها شما از یک الگو برای هر دو مورد استفاده کردید
    7-رفرنس هم پیگیر باشید حتما در رزومه باشه چرا که میتونه ذهنیت مثبت ایجاد کنه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra545 نمایش پست ها
    دوستان نظرتون رو در مورد رزومه م میخواستم بدونم
    "the Nationwide Matriculation Exam" منظورتون کنکوره؟ (National University Entrance Exam (Concour رايج تره
    در دوره ليسانس تز داريم؟ کلمه dissertation براي دوره دکترا کاربرد بيشتري داره
    تاريخ TA رو مشخص کنيد مثلا( May 2015 – Present (? years ? months
    به جاي Presented در قسمت Publications بنويسيد Oral or Poster presentation
    Research interest؟
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان خوشحال میشم نظرتون بگین. چون عجله دارم برای ایمیل زدن، سعی کردم خلاصه بنویسم و بر مبنای واقعیت. اگه نیاز باشه میشه پر و بال داد بهش، نخواستم با ذکر تعداد زیاد و احیانا دروغ شلوغش کنم ولی اگه کمه میشه همین مواردی ک آوردم رو ریزتر کنم. بعد اگه میشه انگلیسی رو هم یه نگاه بندازین اگه ایرادی داره خوشحال میشم گوشزد کنین، برای مـثال حل التمرین بودن رو چون توی سیستم دانشگاه ثبت نشده، نوشتم به صورت داوطلبانه. ممنون
    • نوع فایل: pdf 2.pdf (170.2 کیلوبایت, 475 views)

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    سلام دوستان خوشحال میشم نظرتون بگین. چون عجله دارم برای ایمیل زدن، سعی کردم خلاصه بنویسم و بر مبنای واقعیت. اگه نیاز باشه میشه پر و بال داد بهش، نخواستم با ذکر تعداد زیاد و احیانا دروغ شلوغش کنم ولی اگه کمه میشه همین مواردی ک آوردم رو ریزتر کنم. بعد اگه میشه انگلیسی رو هم یه نگاه بندازین اگه ایرادی داره خوشحال میشم گوشزد کنین، برای مـثال حل التمرین بودن رو چون توی سیستم دانشگاه ثبت نشده، نوشتم به صورت داوطلبانه. ممنون
    ساختار کلیش خوبه ولی باید یخورده گسترده تر بشه
    1-قسمت اطلاعات شخصی را کمی بیشتر بنویسید در این زمینه میتوانید رزومه های خوب سرچ کنید بررسی کنید
    2-بد نیست کمی در مورد تز ارشدتون و کاری که انجام شده توضیح بدهید
    3-اگر میتوانید چند مورد دیگه به RI اضافه کنید
    4-به نظر من متداول نیست که مقالات تحت داوری ذکر بشه اما اگر میخواهید این کار انجام بدهید با ذکر جزئیات باشه
    نام نویسندگان، اسم ژورنال و ..... مطمئنا تاثیر گذاریش از حالتی که بگید 3 تا مقاله فرستادم خیلی بیشتره
    5-جملات جاستیفای کنید
    6-قسمت تجارب سعی کنید بجای جمله تیتر وار بنویسید مثلا /reviewer at springer date-date/ teacher- course- university- date
    7- اگر با استادی در تعامل هستید که میتوانید کار و تجارب شما را تایید کنه خوبه که در قسمت پایانی رزومه یعنی رفرنس نام و جزئیات ارتباط باهاش ذکر بشه

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ameir نمایش پست ها
    اسم دانشگاه به اين صورت (University of Sistan and Baluchestan (USB
    RESUME که در header نوشته شده حذف کنيد و ميتونيد تاريخ آخرين آپديت cv رو بذاريد يا هيچي
    از ضمير I استفاده نکنيد
    رفرنس ذکر نکرديد
    يک بخش ايجاد کنيد Volunteering Experiences و بنويسيد Teaching assistantship و ذکر Duties مثلا Curriculum Development يا Course ها مثلا undergraduate Statistics با تاريخ
    داوري به اين صورت Journal Reviewer Experience (عنوان) و سپس نام ژورنال و تاريخ
    در قسمت Projects افعال به صورت Designed ...Developed... Build هر کاري که انجام ميديد به اين صورت بياريد
    software skills کم ننوشتيد؟
    TOEFL iBT
    وقتي تمپليت استفاده مي کنيد بريد قسمت author يا properties اسم سايت يا هر چي نوشته حذف کنيد اسم خودتون باشه
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دوستان. خیلی ممنونتون میشم نظرتون رو درباره این رزومه و بویژه ظاهر، بخش بندی ها و کم و کاستی های احتمالی بگید. و آیا نیازی هست که اسم پابلیشر ژورنالها رو برای تاثیر بیشتر بنویسم؟
    با سپاس فراوان
    ویرایش توسط Survivant : September 12th, 2016 در ساعت 11:12 AM

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Survivant نمایش پست ها
    سلام دوستان. خیلی ممنونتون میشم نظرتون رو درباره این رزومه و بویژه ظاهر، بخش بندی ها و کم و کاستی های احتمالی بگید. و آیا نیازی هست که اسم پابلیشر ژورنالها رو برای تاثیر بیشتر بنویسم؟
    با سپاس فراوان
    1-یخورده به نظرم رنگی تر بشه از این حالت سیاه سفید دربیاد خوبه
    2- 4 صفحه به نظر من زیاده مثلا تو قسمت مقالات خیلی فاصله گذاشتید
    3-بعد از تحصیلات معمولا RI قرار میدهند نه Honor، این قسمت یعنی honor ببرید قسمت های انتهایی رزومه
    4-یه سوال واسه خودم پیش اومد آیا قرار دادن اینکه دکترا جایی قبول شدید ذهنیت مثبت ایجاد میکنه؟
    5-قسمت پروژه ها را خلاصه تر کنید اساتید وقت خوندن این همه جمله ندارند شما باید با استفاده از کمترین کلمات مفیدترین اطلاعات منتقل کنید

Member DrABP آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student & Reseach Assistant @ Utah State University - Structural Engineering

سلام. من چند وقت پیش رزومه رو گذاشتم و دوستان هم لطف کردن و نکات مفیدی رو گفتن. منم یه تغییراتی دادم و مجددا رزومه رو قرار میدم.

لطفا هر موردی حتی جزئی به ذهنتون میرسه بفرمایین چون میخوام همین امروز و فردا ایمیل زدن به اساتید رو شروع کنم.

با سپاس فراوان.
    We March to Victory. Or We March to Defeat. But We Go Forward; Only Forward
    ---King Stannis Baratheon---

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)