صفحه 106 از 128 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم نظرتون رو درباره رزومه ی من هم بگید.
    فقط یه سوال، اوردن نمرات برگزیده ی لیسانس و ارشد توی رزومه ای که برای اساتید میفرستیم کار درستیه؟
    یه مورد دیگه هم اینکه بنده برای دکتری مهندسی مکانیک دارم اقدام میکنم، و پروژه کارشناسی نداشتم، این رو لازم نیست ذکر کنم اصلا؟ یا مثلا اینو تو SOP یه توضیحی براش بیارم به جای اینجا؟
    با تشکر

فایل پیوست 36813
    معدل لیسانس رو نیاوردید چرا؟
    اگر قراره معدل بنویسید همه مقاطع رو بنویسید وگرنه که هیچکدومو ننویسید. اینطوری طرف فکر میکنه دارید معدل پایین کارشناسی رو مخفی میکنید ازش ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان. من هر کاری کردم نتونستم رزومه ام رو پیوست کنم. متنشو کپی میکنم لطف میکنید نظراتتون رو میدید:
    my name
    PERSONAL INFORMATION
    Villa Street, Tehran, Iran
    +98935
    Gl@gmail.com
    EDUCATION:
     M.Sc. in Water Engineering at Khajeh Nasir Toosi University of Technology (K.N.T.U), Tehran Iran, Department of Civil Engineering.
    • M.SC. Thesis: Application of Weather radar in evaluation of precipitation over two regions in Iran.
    Supervisor: M.R. Kavianpour (PhD)
     B.Sc. in Civil Engineering at Islamic Azad University, Estahban Branch
    RESEARCH INTEREST:
     Applications of Remotely Sensed Techniques (Radars, Satellites) in Hydrology and Meteorology
     Uncertainty Analysis in Meteorology and Hydrology
    TEACHING EXPERIENCE:
     Fall 2014 - Spring 2015: Teacher Assistant “Hydraulics structures” Khaje Nasir Toosi Unersity of Technology, Tehran,Iran
     Fall 2014 - Spring 2015: Teacher Assistant “River Engineering” Salehan private University, Ghaemshahr, Iran
    JOB EXPERIENCE:
     April 2016 – Present: representative of Rayab Consulting Engineers. in Surface Water Drainage Department of Tehran Engineering and Technical Consulting Organization (TETCO), Tehran Municipality
     August 2015 - April 2016: Designer, Rayab Consulting Engineers, Tehran, Iran. Comprehensive Plan of Tehran Surface Water Drainage Management, Conceptual Design (West Watershed of Tehran)
     February 2013 - September 2013: Engineer at Safir Tose’e Constructor Engineering, Shiraz, Iran.
    LANGUAGE SKILLS:
     Mother Language: Persian
     English: Good, I will take the IELTS On Nov 2016
    PUBLICATIONS:
    Journals:
     Ghaemi, E., Kavianpour, M., Moazami, S., & Ayat, H. (2016). Uncertainty analysis of rainfall radar estimation over two regions in Iran. International Journal of Remote Sensing.(Under Revision)
     Ayat, H., Kavianpour, M., Moazami, S., & Ghaemi, E. (2016). The Introduction of Region Probability of Matching Method (RPMM) for Calibration of Weather Radar. Theoretical and Applied Climatology (Submitted)
    Conferences:
     Kavianpour,M. Moazami S., Ghaemi E,. & Ayat, H (2015). Application of Weather Radar in Estimation of Precipitation over Gilan province (Persian), Iran. 10th International Conference of River Engineering, Shahid Chamran University of Ahvaz,Iran
     Kavianpour,M. Moazami S., Ghaemi E,. & Ayat, H (2015). Ahvaz Weather Radar Calibration in Karoon Watershed (Persian). 3rd International Conference in Civil Engineering, Shahid Beheshti University, Tehran, Iran.
    REFRENCES:
     MohammadReza Kavianpour (PhD), Dep of Civil Engineering, K.N.Toosi University of Technology
    Email: Ka@kntu.ac.ir
     Saber Moazami, Dep of Civil Engineering (PhD), Islamic Azad University Eslamshahr branch
    Email: Sai@gmail.com
     Koorosh Hejazi, Dep of Civil Engineering (PhD), K.N.Toosi University of Technology
    Email: j@kntu.ac.ir

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

با سلام و احترام،

ممنون میشم رزومه ما را بررسی کنید و ایرادات آن را مشخص کنید.

http://hitarjome.com/upload/Mahdi%20...20CV%20New.pdf

سلام.لطفا اگه امکانش هست نظرتون رو بگید.
    من ترم 3 ارشدم.از الان اقدتم کردم برای پذیرش و استاد مورد نظر گفتن که رزومتو ئاسم بفرست.البته به ایشون نگفتم که ترم 3 هستم و در اصل واسه سال بعد میخوام اقدام کنم.ایا کار درستیه؟
    الان تو رزومه واسه قسمت مقالات و کنفرانس ها چی بنویسم؟ چون فعلا دارم رو مقالات و پروژم کار میکنم.لطفا راهنمایی کنید
    xxxxxx Email: Phone: xxxxxx
    EDUCATION
    Master of Mechanic│ Department of Mechanic
    xxxxx University , xxxx, IranJanuary 2015
    GPA: xxxx
    Thesis Title: xxxx
    Bachelor of Mechanic │ Department of Mechanic
    xxxx University , xxxxx, IranOctober 2006 – March 2011
    GPA: xxxx
    RESEARCH INTERESTS
     Hot Single incremental forming
     Electromagnetic incremental forming
     Manufacturing processes
     Numerical simulation on forming processes
     Hot forming of high temperature alloys
     Virtual Design and prototyping
    CONFERENCE PAPERS
    ????
    WORK TEXPERIENCE
    xxxx Company │ xxxxx,Iran
    Repair and rebuilding diesel engines
    Teaching
    Statics for Material Scinece and Engineering Department at xxxxx University, xxxx, Iran
    Mechanics of Material for Mechanic Department at xxxxx University, xxxxx, Iran
    Mechanics of Material for Material Scinece and Engineering Department at xxxxx University , xxx,
    Iran
    2
    KNOWLEDGE AND SKILLS
    AUTO CAD
    Experienced MATLAB
    Experienced CATIA
    Experienced ABAQUS
    Experienced MASTER CAM
    Excellent at MS office
    Experimentation with ultrasound parts UT
    Languages
    Persian(native)
    English (fluent)
    Membership
    Member of Iranian National Mechanical Engineers
    AWARDS AND SCHOLARSHIPS
    Ranked 2nd among graduate students of Mechanical engineering, xxxxxx University
    REFERENCES
    Dr. xxxxxx
    Email:
    Dr. xxxxxx
    Email:
    Dr. xxxxxx
    Email:

نقل قول نوشته اصلی توسط shabahangm65 نمایش پست ها
    با سلام و احترام،

ممنون میشم رزومه ما را بررسی کنید و ایرادات آن را مشخص کنید.

http://hitarjome.com/upload/Mahdi%20...20CV%20New.pdf
    اینهایی که میگم فقط توصیه هستند، صد البته آزاد هستین هر طور دلتون میخواد رزومتون رو تهیه کنین
    - سربرگ مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی رو حذف کنین
    - به punctuation marks دقت کنین؛ برای مثال بعد از نقطه حتما فاصله باشه و ... یک سری غلط های املایی هم هست
    - certificate of poster presentation اصلا جزء honors and awards نیستند؛ اگر برنده ی بهترین پوستر بوده باشین این جزء honors هست. البته باید تعریف کرد که چه چیزی میتونه افتخار باشه/نباشه ولی چیزی که عرف هست میتونه موفقیتهایی از قبیل کسب مقام در المپیاد، دریافت جایزه ی خاص، رتبه های تک رقمی و ... بعضی جاها دریافت بورس رو هم بعنوان awards مینویسن که من هم موافقم
    - اگر تجربه ی کاری هم دارین اضافه کنین
    - در مورد دانش زبانی نمره ی آزمونتون رو اضافه کنید چون excellent به تنهایی تعبیر درستی از دانش زبانی شما نمیتونه باشه
    - دو جمله ی آخر CV رو هم حذف کنین

سلام دوستان
    ممنون میشم رزومه ی بنده رو هم بررسی بفرمایید و چیزهایی که باید اضافه کنم و یا تصحیح کنم رو بهم اطلاع بدید .
    با سپاس فراوان
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط laminars نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم رزومه ی بنده رو هم بررسی بفرمایید و چیزهایی که باید اضافه کنم و یا تصحیح کنم رو بهم اطلاع بدید .
    با سپاس فراوان
    ظاهرش بد نیست ولی سعی کنید یخورده بیشتر بهش پروبال بدید
    1-معمولا بد تحصیلات RI قرار میگیره نه آخر
    2-در مورد تجارب بد نیست کمی توضیح بدهید که چی کار کردید
    3-اگر آخر رزومه 1.2 مورد رفرنس هم باشه خوبه
    4-سعی کنید به تز لیسانس یا مدارکی که گرفتید (مثلا مهارت های کامپیوتری) اشاره کنید
    5-در مورد زبان و توانمندی های مربوط به آن هیچی نگفتید
    در اخر توصیه میکنم چند نمونه رزومه خوب را بررسی کنید و ازشون الهام بگیرید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biosysem engineering

سلام
    دوستان میشه محبت کنید برای قسمت اول رزومه که اجوکیشن هست نظرتون رو بفرمایین
    Education

Master of Science Mechanical Engineering
    (M.Sc.) Shiraz University, Shiraz Iran 2011- 2013

• Thesis: Determining of safflower adsorption and desorption EMC isotherms for assessing hysteresis phenomenon and modeling sorption process using Artificial Neural Network

Supervisor: Prof. Ali Zomorodian
    GPA: 18.47 of 20 Scale
    First (1st) rank among 22 students

Bachelor of Science Mechanical Engineering
    (B.Sc.) Shahid Chamran University, Ahvaz Iran 2005 - 2010

• Thesis: evaluating the precision of Global positioning system, GPS (Garmin 60csx), being used in precision agriculture operations

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biosysem engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yankee نمایش پست ها
    معدل لیسانس رو نیاوردید چرا؟
    اگر قراره معدل بنویسید همه مقاطع رو بنویسید وگرنه که هیچکدومو ننویسید. اینطوری طرف فکر میکنه دارید معدل پایین کارشناسی رو مخفی میکنید ازش ....
    مگه میشه معدل رو توی رزومه ننوشت؟
    رزومه تحصیلی هست و نوشتن معدل که از پارامتر های اصلی برای پذیرش هست ضروری می باشد
    رزومه کاری که نیست
    شما بدون نوشتن معدل در رزومه ایمیل زدین به استاد؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

من معمولا دیدم در فایل های توصیه نامه و انگیزه نامه و ... از فونت هایی مثل Times و .. استفاده میشه اما من خودم مثلا برای فایل رزومه از فونت Calibri Light که به نظرم شکیل تر هست استفاده کردم. ممکن هست مواردی مثل انتخاب فونت و یا سایز فونت و فاصله ی بین خط ها مشکل ساز بشه؟
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)