صفحه 107 از 128 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering- Najaf Abad Azad university

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام دوستان درباره CV من نظرتون رو لطفا بگید. لیسانس برق هستم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام به همه دوستان
    این رزومه ساده من رو لطفا بررسی کنید و پیشنهادات و نظراتتون رو لطفا بهم بگین تا بهتر بشه
    ممنونم از همه عزیزان
    http://s9.picofile.com/file/82813635..._2_1_.pdf.html

دوستان یه سوال دیگه
    میشه فقط personal info رو به همین رزومه بالاش اضافه کنم و بگم این cv هست!؟ چون هیچ چیز دیگه ای ندارم که بخوام بهش اضافه کنم
    لطفا راهنماییم کنید دیگه هرجور که لازم میبینید که cv رو چیکارش کنم چی اضافه کنم بهش!؟!

ممنووون
    ویرایش توسط dolphax : January 5th, 2017 در ساعت 09:26 PM

Junior Member

سلام به نخبگان عزیز ایران
    خواهشا رزومه من را هم بررسی بفرمایید.
    با تشکر از لطف دوستان
    http://uupload.ir/view/gya2_zahra_nadim_cv.pdf

سلام دوستان. من رزومه ای که نوشتم را آپلود کردم. اگه ممکنه دوستان نظرشون رو بفرمایند فقط من خیلی عجله دارم اگه سریعتر من رو در جریان ایرادهای کار بفرمایید خیلی ممنون می شم ازتون.
    http://uplod.ir/n4yeelzx505z/Curriculum_Vitae.pdf.htm

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaahra نمایش پست ها
    با تشکر از لطف دوستان
    سلام
    حتما دوستان دیگه راهنمایی کلیدی میدن هم به من و هم به شما

و لطفا اینکه اون عددای فارسی تو رزومتو تبدیل کن ب فرمت انگلیسی که خیلی ضایع کرده رزومتو

Junior Member

سلام دوستان. من رزومه ام رو را آپلود کردم. اگه ممکنه دوستان نظرشون رو بفرمایند
    که تو این زمان کم باقیمونده بفرستم برای اساتید. ممنون میشم. با تشکر.
    http://uupload.ir/view/492b_my_cv.pdf

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط arashiam نمایش پست ها
    سلام دوستان. من رزومه ام رو را آپلود کردم. اگه ممکنه دوستان نظرشون رو بفرمایند
    که تو این زمان کم باقیمونده بفرستم برای اساتید. ممنون میشم. با تشکر.
    http://uupload.ir/view/492b_my_cv.pdf
    1-کمی از لحاظ گرافیکی روی آن کار کنید
    2-خط های جدا کننده هر پارت در فرمت پی دی اف بهم ریخته تصحیح بفرمایید
    3-دروس مورد علاقه فکر نکنم ضرورتی داشته باشه
    4-فونت ها یکسان نیست مثلا فونت قسمت مقاله با تحصیلات قرق میکنه اگر شما از یک الگوی ثابت و مشخص استفاده کنید روزمه زیباتر خواهد شد
    مثلا فونت 14 برای تایتل ها و 12 برای متن و هردو تایمز. این مورد سلیقه ای و به شما بستگی داره مهم رعابت کردن آن در کل رزومه است یا بطور مثال
    نقاط قرار داده شده قبل از جملات در قسمت صفات شخصی و سرگرمی ها در یک راستا نیستند شما اگر از این الگو برای نشان دادن مطالب و عناوین
    میخواهید استفاده کنید باید الگوی عناوین با هم و الگوی زیر مجموعه ها در یک راستا قرار بگیرد این بی نظمی ها جلوه منفی خواهد داشت یا مطلب
    دیگه اینکه بعضی از کلمات دارای فونت غیر مشکی می باشد که در اینصورت شما باید هدف مشخصی از تغییر رنگ اون کلمه دنبال کنید که در رزومه
    شما فکر نمیکنم اینطور باشه
    5-اگر مدرک خاصی در مورد توامندی های کامپیوتری دارید بد نیست اون را هم ذکر کنید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان درباره CV من نظرتون رو لطفا بگید. لیسانس برق هستم
    1- قسمت اطلاعات شخصی بسیار بزرگ و فواصل بین کلمات زیاد است رزومه های خوب اگر نگاه کنید این بخش یک قسمت کوچک از رزومه می باشد
    2- قسمت علایق را سعی کنید تیتر وار بنویسید که راحت بشه به نمای کلی علایق شما دست پیدا کرد به نظر من نوشتن جملات پشت سر هم زیاد جالب نیست
    3- بعضی جاها جملات جاستیفای نیست
    4- سعی کنید کمی روزمه پربارتر کنید اگر مدرک خاصی دارید و یا روی پروژه ای کار کردید و یا علایق شخصی را ذکر کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط dolphax نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    این رزومه ساده من رو لطفا بررسی کنید و پیشنهادات و نظراتتون رو لطفا بهم بگین تا بهتر بشه
    ممنونم از همه عزیزان
    http://s9.picofile.com/file/82813635..._2_1_.pdf.html

دوستان یه سوال دیگه
    میشه فقط personal info رو به همین رزومه بالاش اضافه کنم و بگم این cv هست!؟ چون هیچ چیز دیگه ای ندارم که بخوام بهش اضافه کنم
    لطفا راهنماییم کنید دیگه هرجور که لازم میبینید که cv رو چیکارش کنم چی اضافه کنم بهش!؟!

ممنووون
    1- رزومه خیلی ساده است سعی کنید بیشتر بنوسید کوچکترین کارهای که انجام دادید بیارید گرفتن مدرک خاصی، توانایی نرم افزاری، علایق شخصی
    نکات مهم تجارب کاری را بنویسید
    2- رفرنس ها شماره تلفن هم داشته باشه بد نیست
    3- فونت علایق کاری با بقیه فرق میکنه یکی کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط zaahra نمایش پست ها
    با تشکر از لطف دوستان
    1- همانطور که دوستون هم اشاره کردند اعداد فارسی را تبدیل به انگلیسی کنید شما اگر رزومه برای دانشگاه های خارجی ارسال میکنید نباید اعداد فارسی باشند
    2- گذاشتن کادر در قسمت تحصیلات بی مورده چون شما دیگه از کادر در جای دیگه استفاده ای نکردید پس اینجا هم لزومی نداره
    3- رزومه جاستیفای نیست
    4- رفرنس های صرفا ذکر شدند نه ایمیلی نه شماره تلفنی اگر صحت اینها توسط دانشگاه و یا استاد مقصد بخواد تایید بشه باید راه ارتباطی باشه یا نه؟
    5- سعی کنید کمی رنگی تر باشه جملات پشت سر هم و بدون اعمال سلیقه خسته کننده است
    6- دو تا یخش اول را میتوانید یکی کنید نیازی نیست جدا باشند
    7- الگوی استفاده شده در قسمت افتخارات با بقیه فرق میکنه
    دوستان عزیر به کوچکترین مسائل هم توجه کنید مخاطب من در این قسمت همه شما می باشید البته مطالبی که در ادامه ذکر می کنم صرفا نظر
    شخصی بنده می باشد این نکات را می خوام بهش اشاره کنم چون میبینم خیلی از دوستان رعایت نمی کنند
    صرفا معدل، مقاله و زبان نیست که در رزومه اهمیت داره به نظر من کوچکترین نکات هم مثل الگوی های یکسان نوشتاری، جاستفای بودن جملات،
    استفاده بجا از رنگ برای چشم نواز تر شدن رزومه از اهمیت بسزایی برخوردار است که همه اینها میتواند گویای شخصیت شما باشد نامرتب بودن
    جملات, عدم توجه به رعایت ساختار فونت ها می تواند نشانه بی نظمی شما در زندگی واقعی هم باشد شما اگر مقاله، معدل بالا و نمره زبان خوب
    هم داشته باشید اگر نتوانید اون بصورت کامل و زیبا نشان دهید درصد موفقیت شما پایین خواهد آمد در صورتی که اگر توانمندی ها محدودی داشته
    باشید اما اون را بصورت عالی پرزنت کنید نشانه پتانسیل بالقوه شما می باشد که میتواند در موقعیت مناسب بالفعل شود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)