صفحه 114 از 128 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

سلام خدمت همه دوستان
    من رزومه رو با اجازتون آپلود کردم. توصیه های شما قطعا خیلی به بهتر شدن و رفع ایراداتش کمک می کنه . ممنونم از محبتتون

http://uplod.ir/1gncqgj6p0sc/MEHDI_A...018-_1.pdf.htm

با تشکر
    مهدی عراقی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiaraghi نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    من رزومه رو با اجازتون آپلود کردم. توصیه های شما قطعا خیلی به بهتر شدن و رفع ایراداتش کمک می کنه . ممنونم از محبتتون

http://uplod.ir/1gncqgj6p0sc/MEHDI_A...018-_1.pdf.htm

با تشکر
    مهدی عراقی

سلام
    به نظرم شما بهتره اول خودتون یه بار رزومه تون رو مجددا اصلاح کنین. بعد بفرستین. به نظرم میاد اینی که فرستادین خیلی دیگه ورژن اولیه است.
    من راستش وقتشو ندارم که کامل بخونمش. اما به عنوان مثال یه جا نوشتین Heled in Azad.. که فکر کنم منظورتون Held بوده. یه جا Research on رو دو بار تکرار کردین پشت سر هم. یه جا تو جمله ی مشابهی بعضی کلمات رو بزرگ نوشتین، بعضی ها رو کوچیک. اینا رو دقت کنین. یه جا نوشتین One years 10... که غلطه. One year درسته. به بزرگ و کوچیک نوشتن کلمات دقت کنین. یا تمام کلمات بزرگ (به جز حروف اضافه و تعریف البته) یا همه کوچیک. مثلا نوشتین Planning and supervising Google Adsُ خط بعدش نوشتین Monitoring Target achieving.
    یا مثلا تو جای دیگه ای نوشتین Advise senior and executive management من نمی دونم دقیق منظورتون چیه. اما اگر اولی رو فعل می نویسین آخرش رو هم بنویسین منیجر که معنیش این بشه که به مدیرها ادوایس دادین. وگرنه من نمی دونم شما چطوری کلمه ی مدیریت رو با ادوایس ترکیب می کنین. من رشته ام با شما یکی نیست. اگر این اصطلاح به صورت تخصصی تو گرایش شما وجود داره من اطلاع ندارم. اما به نظر من غلط می رسه.
    for making a general time and resource به نظر من معنی نداره.
    تو قسمت Training یه جا ایران رو همه اش رو با حروف بزرگ نوشتین. فرمت نوشته هاتونو یکسان کنین. ضمنا نوشتین مجتمع فنی، ایران. این غلطه. اسم شهر رو هم لازم دارین. یا فقط اسم شهر و کشور یا موسسه، شهر و کشور.ترجیحا دومی. دو تای آخر کمرنگ ترن. چرا؟ خاکستری تو پرینت خوب نمیشه. همه رو مشکی بنویسین. اگر چیزی رو می خواین تاکید کنین با کلمات باشه، نه با رنک. یعنی اگر مثلا این یکی رو فقط دورمه ی مقدماتیشو گذروندین با کلمات مشخص کنین. در مورد زبان ها. اون آخر بنویسین مثلا English: Fluent بعد زیرش اگر خواستین با یه بولت پوینت توضیح دقیق تر بدین. هم چنین اضافه کنین: Persian Mother Tongue. Arabic" Basic knowledge.
    صفحه ی اول شماره نداره و فاصله ی آخرین متن تا پایین صفحه زیاده. بقیه ی صفحه ها معقول تره فاصله ی نوشته شون تا پایین.
    ریسرچ تا جایی که میدونم جمع بسته نمیشه. بهتره جمع نبندین. اونجا هم که نوشتین ریسرچ اند پابلیکیشن خیلی معنی نداره. یا چیزی رو چاپ کردین یا نه. اگر نکردین مثلا تکنیکال ریپورت بوده یا چیز دیگه. چی بوده؟ این طور که نوشتین تحقیق بدون اینکه اطلاعات دقیقی داده باشین زیاد جالب نیست. یه جا نوشتین البرز. چرا اسم استان رو نوشتین؟ اسم شهر و کشور کافیه.
    Ranked among the top 1%.. به نظرم درست تر میاد.
    تو قسمت اطلاعات شخصی آی دی اسکایپ رو هم اضافه کنین بهتره.
    کلا رزومه تون اکثر متنش کمرنگه که این اصلا خوب نیست. همه چیزو با مشکی تیره بنویسین. وقتی کمرنگش می کنین انگاری توانایی هاتونو هم کمرنگ کردین.

کلیت رزومه تون خوبه. اما از نظر فرمت بندی و رعایت یکسان سازی نوشته ها به نظرم اصلا با دقت عمل نکردین. از همه مهم تر اینکه خودتون بعد از اصلاح پرینت بزنین و با ورژن پرینت شده سعی کنین خودتون اشکالاشو دربیارین.
    موفق باشید
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام و واقعا منونم از محبتتون.
    من در قسمت ریسرچ چون مقاله ISI ندارم . کارهایی رو که در دوران دانشجویی در محیط های مختلف انجام دادم رو به صورت research ذکر کردم. پیشنهاد میدید به چه چیزی اصلاحش کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم شما بهتره اول خودتون یه بار رزومه تون رو مجددا اصلاح کنین. بعد بفرستین. به نظرم میاد اینی که فرستادین خیلی دیگه ورژن اولیه است.
    من راستش وقتشو ندارم که کامل بخونمش. اما به عنوان مثال یه جا نوشتین Heled in Azad.. که فکر کنم منظورتون Held بوده. یه جا Research on رو دو بار تکرار کردین پشت سر هم. یه جا تو جمله ی مشابهی بعضی کلمات رو بزرگ نوشتین، بعضی ها رو کوچیک. اینا رو دقت کنین. یه جا نوشتین One years 10... که غلطه. One year درسته. به بزرگ و کوچیک نوشتن کلمات دقت کنین. یا تمام کلمات بزرگ (به جز حروف اضافه و تعریف البته) یا همه کوچیک. مثلا نوشتین Planning and supervising Google Adsُ خط بعدش نوشتین Monitoring Target achieving.
    یا مثلا تو جای دیگه ای نوشتین Advise senior and executive management من نمی دونم دقیق منظورتون چیه. اما اگر اولی رو فعل می نویسین آخرش رو هم بنویسین منیجر که معنیش این بشه که به مدیرها ادوایس دادین. وگرنه من نمی دونم شما چطوری کلمه ی مدیریت رو با ادوایس ترکیب می کنین. من رشته ام با شما یکی نیست. اگر این اصطلاح به صورت تخصصی تو گرایش شما وجود داره من اطلاع ندارم. اما به نظر من غلط می رسه.
    for making a general time and resource به نظر من معنی نداره.
    تو قسمت Training یه جا ایران رو همه اش رو با حروف بزرگ نوشتین. فرمت نوشته هاتونو یکسان کنین. ضمنا نوشتین مجتمع فنی، ایران. این غلطه. اسم شهر رو هم لازم دارین. یا فقط اسم شهر و کشور یا موسسه، شهر و کشور.ترجیحا دومی. دو تای آخر کمرنگ ترن. چرا؟ خاکستری تو پرینت خوب نمیشه. همه رو مشکی بنویسین. اگر چیزی رو می خواین تاکید کنین با کلمات باشه، نه با رنک. یعنی اگر مثلا این یکی رو فقط دورمه ی مقدماتیشو گذروندین با کلمات مشخص کنین. در مورد زبان ها. اون آخر بنویسین مثلا English: Fluent بعد زیرش اگر خواستین با یه بولت پوینت توضیح دقیق تر بدین. هم چنین اضافه کنین: Persian Mother Tongue. Arabic" Basic knowledge.
    صفحه ی اول شماره نداره و فاصله ی آخرین متن تا پایین صفحه زیاده. بقیه ی صفحه ها معقول تره فاصله ی نوشته شون تا پایین.
    ریسرچ تا جایی که میدونم جمع بسته نمیشه. بهتره جمع نبندین. اونجا هم که نوشتین ریسرچ اند پابلیکیشن خیلی معنی نداره. یا چیزی رو چاپ کردین یا نه. اگر نکردین مثلا تکنیکال ریپورت بوده یا چیز دیگه. چی بوده؟ این طور که نوشتین تحقیق بدون اینکه اطلاعات دقیقی داده باشین زیاد جالب نیست. یه جا نوشتین البرز. چرا اسم استان رو نوشتین؟ اسم شهر و کشور کافیه.
    Ranked among the top 1%.. به نظرم درست تر میاد.
    تو قسمت اطلاعات شخصی آی دی اسکایپ رو هم اضافه کنین بهتره.
    کلا رزومه تون اکثر متنش کمرنگه که این اصلا خوب نیست. همه چیزو با مشکی تیره بنویسین. وقتی کمرنگش می کنین انگاری توانایی هاتونو هم کمرنگ کردین.

کلیت رزومه تون خوبه. اما از نظر فرمت بندی و رعایت یکسان سازی نوشته ها به نظرم اصلا با دقت عمل نکردین. از همه مهم تر اینکه خودتون بعد از اصلاح پرینت بزنین و با ورژن پرینت شده سعی کنین خودتون اشکالاشو دربیارین.
    موفق باشید

سلام وقت بخیر من رزومم رو کلا ویرایش کردم. ممنون میشم مجدد بررسی کنین.
    کمک شما واقعا مفید بود. ممنونم
    http://uplod.ir/7ptwmlppes1i/Mehdi_A...p_2018.pdf.htm

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز میشه لطف کنی بگی از چه سایتی برای طراحی رزومت استفاده کردی ؟؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط babak1365 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز میشه لطف کنی بگی از چه سایتی برای طراحی رزومت استفاده کردی ؟؟
    با تشکر
    سلام
    سایت لازم نیست. با LaTeX یا ورد. موفق باشید

ApplyAbroad Superstar

سلام و واقعا منونم از محبتتون.
    من در قسمت ریسرچ چون مقاله ISI ندارم . کارهایی رو که در دوران دانشجویی در محیط های مختلف انجام دادم رو به صورت research ذکر کردم. پیشنهاد میدید به چه چیزی اصلاحش کنم؟
    اونا رو معمولا تحت عنوان course work, course research یا همچین چیزی می نویسن تا جایی که میدونم.

ApplyAbroad Superstar

سلام وقت بخیر من رزومم رو کلا ویرایش کردم. ممنون میشم مجدد بررسی کنین.
    کمک شما واقعا مفید بود. ممنونم
    http://uplod.ir/7ptwmlppes1i/Mehdi_A...p_2018.pdf.htm
    هنوز هم کار زیاد داره.
    آي دی اسکایپتونو هم بنویسین. به جای سل بنویسین سل فون بهتره.
    receive , receiving چرا فرمت هاشون متفاوته؟ هر دو رو یه جور بنویسین. یا مثلا جمله ی اول چرا اصلا رسیوینگ رو نداره؟ فرمت هاشونو یکسان کنین.
    Ranked among the top five students in Industrial Management M.Sc. Entrance Exam, 2006. این مدلی بنویسین. اگر سال ها رو آخر می نویسین، تو همه باید آخر باشه دیگه. جدا از اینکه با فرمتی که نوشتین کلا گرامرش غلطه.
    قراره برای آمریکا اپلای کنین؟ چون معمولا وقتی کسی پوزیشن صنعتی داره، دیگه نمی نویسه تیچینگ اینترست. همون ریسرچ اینترست کافیه. اما خب اگر می خواین تی ای بگیرین، بذارین باشه.

تو قسمت ریسرچ هم سال ها باید برن آخر. مگه شما فقط یه ماه مثلا ریسرچ اسیستنت داشتین؟ چرا فقط نوشتین ژانویه ی ۲۰۰۹؟ در هر صورت، تاریخ ها برن آخر. اگر تاریخ ها رو با اسم ماه می نویسین، برای کل رزومه این کارو بکنین. اگر هم فقط سال می نویسین، برای کل رزومه این کارو بکنین. البته با ماه باشه بهتر و دقیق تره معمولا.
    مکان ها هم باید برن آخر، قبل از تاریخ. اون خط توضیحات باید جدا باشه.
    یعنی این طوری:
    ریسرچ اسیستنت- ژآنویه تا فوریه ی ۲۰۰۹
    موضوع اصلی ریسرچ فلان بود.

من متن تک تک جملاتتون رو نخوندم. اما مجددا نیاز به هماهنگ سازی داره.
    مثلا پلنینگ مارکت اند سلیز (که باید بشه سیل) ..، خط بعدی اندرستند. یا هر دو ing بگیرن یا هر دو نگیرن. این تو کل رزومه رعایت بشه.
    آنلاین ریسرچ مارکت سروی نیاز به فعل داره. هماهنگ بشه با خط های قبلی که فعل دارن.
    ترنینگ اند اسپشال...، مجددا به تاریخ ها و مکان ها دقت بشه.

تو قسمت زبان، زبان مادریتونو حتما باید بنویسین.
    اون خط اولی که کارنت پوزیشن رو از قسمت بالا جدا کرده حذف بشه. دلیلی نداره وجود داشته باشه. سایر بخش ها هم که با همچین علامتی از هم جدا نشدن.
    اگر تاریخ رو تو دو مورد اول کاملا با فاصله و تو سمت راست می نویسین، تو کل متن این کارو بکنین. یا اونا رو هم مثل بقیه ی متن بکنین. در همون دو مورد، اسم شهر و کشور رو مثل بقیه کنین. یا همه جا بنویسین، یا هیچ جا ننویسین. دقت کنین که وقتی شما می نویسین دانشگاه کرج، دلیلی نداره استادی که می خونه بدونه این دانشگاه تو کدوم شهر و کشوره. باید شفاف سازی کنین.

سلام.
    این روزمه من به عنوان یه توسعه دهنده PHP ـه. با در نظر گرفتن اینکه به عنوان رزومه کاری میخوام بفرستم و نه تحصیلی، به نظرتون ایراداش کجاست ؟ کجاهاش خلاصه است / کجاهاش اضافه کاری ؟
    https://drive.google.com/file/d/1zwh...ew?usp=sharing

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام.
    این روزمه من به عنوان یه توسعه دهنده PHP ـه. با در نظر گرفتن اینکه به عنوان رزومه کاری میخوام بفرستم و نه تحصیلی، به نظرتون ایراداش کجاست ؟ کجاهاش خلاصه است / کجاهاش اضافه کاری ؟
    https://drive.google.com/file/d/1zwh...ew?usp=sharing
    سلام
    شما کلا عملا چیزی ننوشتین تو رزومه تون که!
    کو قسمت زبان ها؟ قسمت مهارت های تخصصی؟ سایر مهارت ها؟ (مثل آفیس و ورد و اینا) از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ چیکار می کردین؟ اصلا اطلاعات شخصیتون کو؟ یه ایمیلی، آی دی اسکایپی، متولد کی هستین و کجا؟! رزومه تون بیش از حد خلاصه است. حداقل اگر هیچی مثلا awards and honors ندارین که بذارین، درس های مرتبط لیسانستونو بذارین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)