صفحه 115 از 128 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    شما کلا عملا چیزی ننوشتین تو رزومه تون که!
    کو قسمت زبان ها؟ قسمت مهارت های تخصصی؟ سایر مهارت ها؟ (مثل آفیس و ورد و اینا) از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴ چیکار می کردین؟ اصلا اطلاعات شخصیتون کو؟ یه ایمیلی، آی دی اسکایپی، متولد کی هستین و کجا؟! رزومه تون بیش از حد خلاصه است. حداقل اگر هیچی مثلا awards and honors ندارین که بذارین، درس های مرتبط لیسانستونو بذارین.
    خیلی ممنون.
    الان که فکر میکنم میبینم کاملا حق با شماست :-)
    یه برنامه نویس نیاز داره بنویسه که کار با آفیس و ... رو بلده ؟
    اگر مقالات داخلیم در رابطه با برنامه نویسی نباشه و تو فیلد تحصیلی قبلیم ( فیزیک) باشه؛ بنویسم تو رزومم ؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    خیلی ممنون.
    الان که فکر میکنم میبینم کاملا حق با شماست :-)
    یه برنامه نویس نیاز داره بنویسه که کار با آفیس و ... رو بلده ؟
    اگر مقالات داخلیم در رابطه با برنامه نویسی نباشه و تو فیلد تحصیلی قبلیم ( فیزیک) باشه؛ بنویسم تو رزومم ؟
    خواهش می کنم.
    معلومه که نیازه!! دقت کنین که آفیس یه چیز پولیه و خیلی ها تو خارج از کشور اصلا نمی خرنش و بنابراین بلدش هم نیستن! همین طور مثلا اکسل اصلا چیز کمی نیست اگر بلدین. کار کردن پیشرفته با اکسل رو همه بلد نیستن. سیستم عامل هایی که بلدین رو بنویسین. اگر مثلا با لینوکس هم کار کردین بنویسین. زبون های برنامه نویسی ای که باهاش کار کردین رو به صراحت بننویسین. یعنی حتی جدا از اینکه نوشتین به عنوان کارمند پی اچ پی مثلا ۵ سال کار کردین، جدا تو قسمت مهارت های تخصصیتون به صورت لیست وار بنویسین مثلا زبان های برنامه نویسی: جاوا، پی اچ پی، اچ تی ام ال و ... .
    بله، شما هر مقاله ای دارین بنویسین، حتی اگر نامرتبطه. البته آمادگی اینو داشته باشین که بعدا تو مصاحبه ازتون پرسیده بشه چرا اینا غیرمرتبطن و اینا. اما نوشتنشون بد نیست. اینکه بگین تو چند تا فیلد مختلف کار کردین بد نیست.
    راستی رتبه ی کنکورتونو هم به نحوی بنویسین. مثلا می نویسین جزو ۱ درصد اول و اینا از بین این قدر شرکت کننده.
    معدل هاتونم یادم نیست نوشته بودین یا نه ولی بنویسین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام به همگی. دوستای خوبم میشه لطفا یه نگاهی هم به رزومه من بندازین. خیلی ممنون از وقتی که میذارین
    http://s9.picofile.com/file/8337352800/Resume.pdf.html

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    خواهش می کنم.
    معلومه که نیازه!! دقت کنین که آفیس یه چیز پولیه و خیلی ها تو خارج از کشور اصلا نمی خرنش و بنابراین بلدش هم نیستن! همین طور مثلا اکسل اصلا چیز کمی نیست اگر بلدین. کار کردن پیشرفته با اکسل رو همه بلد نیستن. سیستم عامل هایی که بلدین رو بنویسین. اگر مثلا با لینوکس هم کار کردین بنویسین. زبون های برنامه نویسی ای که باهاش کار کردین رو به صراحت بننویسین. یعنی حتی جدا از اینکه نوشتین به عنوان کارمند پی اچ پی مثلا ۵ سال کار کردین، جدا تو قسمت مهارت های تخصصیتون به صورت لیست وار بنویسین مثلا زبان های برنامه نویسی: جاوا، پی اچ پی، اچ تی ام ال و ... .
    بله، شما هر مقاله ای دارین بنویسین، حتی اگر نامرتبطه. البته آمادگی اینو داشته باشین که بعدا تو مصاحبه ازتون پرسیده بشه چرا اینا غیرمرتبطن و اینا. اما نوشتنشون بد نیست. اینکه بگین تو چند تا فیلد مختلف کار کردین بد نیست.
    راستی رتبه ی کنکورتونو هم به نحوی بنویسین. مثلا می نویسین جزو ۱ درصد اول و اینا از بین این قدر شرکت کننده.
    معدل هاتونم یادم نیست نوشته بودین یا نه ولی بنویسین.
    سلام. با توجه به گفته هاتون ، تو این چند روز رفتم اصلاحش کردم :
    https://drive.google.com/file/d/1vaK...ew?usp=sharing
    فقط معدلم چون پایین بود اشاره نکردم بهش. ظاهرشم کار داره هنوز .

Junior Member

با سلام
    ببخشید من سوالم اینه که من که ارشد کامپیوتر اینجا خوندم و دوباره می خوام برای ارشد اقدام کنم تو رزومم بنویسم این سال های گپ تحصیلی ارشد خوندم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanochemistry -Urmia University

سلام. وقت بخیر. ممنون میشم یک نفر نظرش رو درمورد CV بنده بگه. فقط خیلی عجله دارم. ممنون از وقتی که میذارید.
    http://s9.picofile.com/file/83383034...Final.pdf.html

نقل قول نوشته اصلی توسط peymangb نمایش پست ها
    سلام. وقت بخیر. ممنون میشم یک نفر نظرش رو درمورد CV بنده بگه. فقط خیلی عجله دارم. ممنون از وقتی که میذارید.
    http://s9.picofile.com/file/83383034...Final.pdf.html
    رزومه را نباید رنگی و با ضمینه ی رنگی نوشت و افکت هم نیاز نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط MASCD نمایش پست ها
    رزومه را نباید رنگی و با ضمینه ی رنگی نوشت و افکت هم نیاز نیست
    اگر فرمت رزومه و ساختار رنگها درست انتخاب بشوند رزومه رنگی هیچ ایرادی ندارد و اتفاقا بسیار هم کار درستی هست، چیزی که نادرست هست هایلایت کردن عبارات و استفاده از رنگهای تند مثل قرمز و زرد...و قراردادن بی مورد طرحها و نقشهای رنگی روی رزومه هست .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Nanochemistry -Urmia University

خواهشا اگه قالب و رنگش از نظرتون ایراد نداره (اروپا اپلای میکنم، که فکز کنم رنگی باشه بهتره- حتی عکس هم میذارن گویا)، محتواش رو نگاه بندازید، باید زود بفرستم. بی نهایت ممنونم از توجهتون

نقل قول نوشته اصلی توسط peymangb نمایش پست ها
    خواهشا اگه قالب و رنگش از نظرتون ایراد نداره (اروپا اپلای میکنم، که فکز کنم رنگی باشه بهتره- حتی عکس هم میذارن گویا)، محتواش رو نگاه بندازید، باید زود بفرستم. بی نهایت ممنونم از توجهتون
    در مورد فرمت رزومه شما چند صفحه هست ولی حجم اطلاعات مفید داخلش زیاد نیست،
    فضای بزرگی از بالای صفحه رو فقط اسم شما اشغال کرده و همینطور نوشتن و لیست کردن عبارت هایی به عنوان research interest یا skills هیچ معنی به خصوص ندارد یعنی اینکه شما باید شیوه استفاده از مهارتها تون رو به صورت عملی توضیح بدید نه با لیست کردن یک سری عنوان که هرکسی می‌تونه این عناوین رو لیست کنه پشت سر هم .

محتوای تحقیقات خیلی مهمتر از نوشتن اسامی تکراری و نامأنوس در ابتدای تحقیقات هست.
    قسمت علاقه مندی ها و مهارتهای هنری و زبان و گواهینامه رانندگی...رو حذف کنید.

مطالب رو طوری تنظیم کنید که ادامه پایین صفحه موکول به صفحه دوم نشود و کلا رزومه رو در دو صفحه خلاصه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)