صفحه 12 از 128 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

با سلام
    من در حال گذروندن دوره ی سربازی به صورت طرح نخبگی هستم. می خواستم موضوعی رو که واسه سربازی دارم کار می کنم به قسمت پروژه های انجام داده شده در رزومه ام اضافه کنم. سئوالم اینه که این مساله چقدر حساسیت داره؟ و اینکه پروژه طرح نخبگی سربازی رو چطور باید ترجمه کنم؟ کسی عنوان خاصی پیشنهاد می کنه؟
    ممنون اگه پاسخ بدین

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

با عرض سلام من اين CV رو خيلي عجله اي درست كردم ميشه نظرتونو در موردش بفرماييد و اينكه اشكالاش كجاست؟ مخصوصا از لحاظ ساختاري
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط $Farzad$ نمایش پست ها
    با عرض سلام من اين CV رو خيلي عجله اي درست كردم ميشه نظرتونو در موردش بفرماييد و اينكه اشكالاش كجاست؟ مخصوصا از لحاظ ساختاري
    نوشتن رزومه همیشه برای دلیل خاصیه و مقصد و گیرنده رزومه تعیین کننده می باشد .........بخاطر همین رزومه شغلی با اکادمیک باید متفاوت باشه برای همین به نظر من اطلاعاتی از شما که برای محیط اکادمیک و مخاطب شما اهمیتی ندارد بهتره در رزومه نباشه ............مثل بعضی از مهارتهای کامپیوتری یا دانستن زبان سوم یا چهارم و هر مطلبی که تاثیری در پذیرش شما نداشته باشه..البته این نظر شخصیه منه
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

با احترام به صحبت دوست عزیز اما ذکر کردن مهارت های کامپیوتری کاملا لازم و مهم هست
    اون قسمت مربوط به سربازی هم بود و نبودش فرقی نمیکنه و چه بهتر که اصلا نباشه .
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

ساختار نوشتن و ترتیب مطالب درست به نظر نمیرسه. بهتره چند نمونه از CV های سایت رو حتما مطالعه کنید.
    ولی چند تا از نظرات من:
    من تا حالا ندیدم coursework تو CV بیاد. فکر نکنم نمره اول شدن تو یه درس Honor محسوب بشه، مگر اینکه بگین در زمان فارغ التحصیلی معدل اول یا ... بودید. قسمت Personal فکر نکنم تو سی وی بیاد. این جور چیزا تو SOP توضیح داده میشن. fluency در انگلیسی با نمرتون جور در نمیاد. پس بهتره این قسمت حذف بشه.

Junior Member

سلام
    برای مرجع ، من فقط اسم یکی از استادامو می تونم بنویسم
    چه اشخاص دیگه ای رو به جز استاد میشه استفاده کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahgozar1 نمایش پست ها
    سلام
    برای مرجع ، من فقط اسم یکی از استادامو می تونم بنویسم
    چه اشخاص دیگه ای رو به جز استاد میشه استفاده کرد؟
    سلام، اسم هرکسی رو بیار که میتونه بهت توصیه نامه بده یعنی اسم کارفرمات رو هم می تونی بیاری ! ولی کلن اگر رزومه امت برای اهداف آکادمیکه، بهتره اسم استادات آورده بشه !

Junior Member $Farzad$ آواتار ها

سلام دوستان عزيز, nima_AA, farhooood, و moj_alone,
    از توجهتون و وقتي كه گذاشتيد خيلي ممنمونم. من در نوشتن اين CV از كتاب How To Prepare Your Cv.Mcgraw Hill و نمونه CVهاش و يه سري CVهاي تو فروم استفاده كردم. تو اكثر sampleها كه مربوط به undergraduate بودن coursework وجود داشت. ضمنا بدليل اينكه دارم از ميكروبيولوژي به بيوشيمي و بيولوژي سلولي مولكولي تغيير گرايش ميدم ميخواستم تو CVم نشون بدم كه در تجربياتم و كورساي دانشگاه پيشزمينه ي كافي در اين مورد رو دارم. در مورد بخش honor حق با شماست ميشه اين قسمت رو حتي به بخش coursework منتقل كرد.بخش personal رو هم بر اساس مدل كتاب Mcgraw Hill و sampleهاش قرار دادم تو CV بعضي از بچه ها هم ديده بودم اينو.تو بخش زبان ميفرماييد واسه English به جاي fluent چي بنويسم؟ conversant؟ اين impact بدي نداره؟ قسمت سربازي رو به اين خاطر گذاشتم كه معلوم بشه يه سال گذشته رو چيكار ميكردم چون اين سوال ممكنه بهر حال پيش بياد. وجود اين قسمت اشكالي داره؟
    و اما در مورد اشكال در ساختار نوشتن و ترتیب مطالب ميشه توضيح بديد دقيقا مشكل كجاست؟ ممنون ميشم در revise كردن اين CV كمكم بفرماييد چون هرچه سريعتر بايدآماده بشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

سلام دوستان عزيز, nima_AA, farhooood, و moj_alone,
    از توجهتون و وقتي كه گذاشتيد خيلي ممنمونم. من در نوشتن اين CV از كتاب How To Prepare Your Cv.Mcgraw Hill و نمونه CVهاش و يه سري CVهاي تو فروم استفاده كردم. تو اكثر sampleها كه مربوط به undergraduate بودن coursework وجود داشت. ضمنا بدليل اينكه دارم از ميكروبيولوژي به بيوشيمي و بيولوژي سلولي مولكولي تغيير گرايش ميدم ميخواستم تو CVم نشون بدم كه در تجربياتم و كورساي دانشگاه پيشزمينه ي كافي در اين مورد رو دارم. در مورد بخش honor حق با شماست ميشه اين قسمت رو حتي به بخش coursework منتقل كرد.بخش personal رو هم بر اساس مدل كتاب Mcgraw Hill و sampleهاش قرار دادم تو CV بعضي از بچه ها هم ديده بودم اينو.تو بخش زبان ميفرماييد واسه English به جاي fluent چي بنويسم؟ conversant؟ اين impact بدي نداره؟ قسمت سربازي رو به اين خاطر گذاشتم كه معلوم بشه يه سال گذشته رو چيكار ميكردم چون اين سوال ممكنه بهر حال پيش بياد. وجود اين قسمت اشكالي داره؟
    و اما در مورد اشكال در ساختار نوشتن و ترتیب مطالب ميشه توضيح بديد دقيقا مشكل كجاست؟ ممنون ميشم در revise كردن اين CV كمكم بفرماييد چون هرچه سريعتر بايدآماده بشه.
    سلام وجود course work مهم هست به خصوص حالا که بحث تغییر گرایش هم داری . . . تو بخش honors هم بهتره اون قسمت دوم حذف بشه ، اما اون تخفیف خوبه که باشه ، نمرات خوبت رو میتونی تو یه جایی از SOP بهشون اشاره کنی . . . بخش personal هم لازمه و تو 99% cv هایی که دیدم وجود داشته . . . در مورد زبان هم شاید حق با دوستان باشه و نمرتون با سطحتون باید جور در بیاد هر چند که من ترجیح دادم fluent بزنم . . . در مورد سربازی هم میتونی عنوان نکنی و فقط به کارت اشاره کنی که معلوم بشه gap بین تحصیلت به چه خاطر بوده ، منم شرایطم مثل شما بود اما اشاره به سربازی نکردم و در مورد کار گفتم اما نامه سابقه کارو تایید و ترجمه کردم ، بازم هر طوری صلاح میدونی . . . در مورد ساختار شاید منظور این بوده ترتیب برخی قسمت ها رو عوض کنین و از یه قالب مرتب تر و شکیل تر استفاده کنی . . . در کل به نظرم خوب بود .
    موفق باشید.
    ویرایش توسط farhooood : February 17th, 2012 در ساعت 04:34 PM
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Junior Member redrosse آواتار ها

من با توجه به سابقه کارم میخوام اقدام کنم ! البته تو letter of interest در این مورد توضیح خواهم داد! ولی آیا این موضوع cv منو ضایع نمکنه؟به نظرتون به همچین CVاهمیتی میدن !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)