صفحه 124 از 128 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط panahmshs نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم در بخش HONORS بنویسم که ورودی ارشدم بدون آزمون و با استفاده از آیین نامه استعداد های در خشان بوده
    چطور به انگلیسی بیان کنم
    ترجمه این عبارات و اصطلاحات هیچ مفهومی برای خواننده خارجی ندارد.

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

نقل قول نوشته اصلی توسط firoz61 نمایش پست ها
    سلام و ادب حضور سروران ارجمند
    از دوستان ارجمند تقاضا دارم لطف فرموده و نظر خودشون رو درباره بهبود کیفیت و احیانا رفع نقایص احتمالی CV بنده بفرمایند
    پیشاپیش ممنونم

http://s6.picofile.com/file/83796528...itae.docx.html

با سپاس فراوان
    1- یه نظر من فونت مطالب خیلی درشته بهتره که ریزتر بشه
    2-خیلی خشکه یعنی فقط سفید و سیاه نه کادری نه رنگ لعابی نه جذابیتی به نظر من چند تا رزومه های مختلف
    در گوگل سرچ کنید نگاه کنید و ازشون ایده بگیرید
    3-note نوشتن در رزومه خیلی رایج نیست و اینکه تعریف کردن از دانشگاهتون هم خیلی رایج نیست
    4-باز هم پیشنهاد میکنم چند تا رزومه خوب نگاه کنید و ازشون ایده بگیرید ابتدای جملات تقریبا نزدیک وسط صفحه است خیلی جالب نیست
    5-اطلاعات شخصی را هم کمی با جزییات بیشتر بنویسید
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط alizarei23 نمایش پست ها
    دوستان کسی نبود به من کمک کنه؟

http://s7.picofile.com/file/8377343726/mycv2.pdf.html

این فایلم بود
    1-چهار چوبش خوبه میتونه بهتر هم بشه تقسیم بندی و رنگ بندی هم خوب به نظر میرسه
    2-سعی کنید روال کلی رزومه یکسان باشه که تو ذوق نزنه مثلا فواصل در تجارب کاری هر مورد با موردی بعدی یک اسپیس فاصله داره
    اما در قسمت نرم افزار عناوین پشت سر هم هستند و مابین تیترهای اصلی و توضیحشون اسپیس وجود نداره این روال در قسمت افتخارات و ممبرشیپ هم ادامه دادید
    3-ایکون های که برای هر بخش انتخاب کردید خوبه اما در چهارچوب کلی رزومه زیر هم قرار ندارند این خیلی چشم نواز نیست
    4-نمیدونم چرا مهارت زبان را از بقیه جدا کرده و تو قسمت سبز رنگ قرار دادید این را من یجور بولد کردن میبینم ایا چنین چیزی مرسوم هست؟ من نمیدونم
    5-معمولا بعد از تحصیلات علایق تحقیقاتی قرار میگیره بعد حالا مثلا بخش های بعدی مثل مقالات البته این صرفا نظر شخصیه
    6-به نظرم بعضی جملات جاستفای نیست شاید خطای دید هستش

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط fafamgs نمایش پست ها
    باز هم تغییرات دادم. میشه نظرتون رو بگین.ممنون
    http://s6.picofile.com/file/8378095492/resume_me_t.pdf.html
    توی رزومه های که تا حالا دیدم از نظر طراحی متفاوت و جالب بود من طراحیتونو دوست داشتم
    1-نکته اول اینکه این طراحی که شما انجام دادید خیلی متداول نیست اما من کلا از ایده های جدید استقبال میکنم پس روی همین طرحی که پیاده کردید نظر میدم
    اگر هم خواستید به طرح های متداول رجوع کنید که تو اینترنت زیاده میتوانید الگو بگیرید
    2-برداشت من این هست که مطالب مهم باید از قسمت اصلی یعنی سفید قرار بگیره و مطالب حاشیه ای در قسمت آبی. حالا به نظر شما تحصیلات نکته ابتدایی یک رزومه است یا تجربه کاری به نظر
    من تحصیلات پس تحصیلات باید در قسمت سفید قرار بگیره نه آبی
    3-پس به نظر من تحصیلات، تجربه کاری و پروژه ها میتونه در قسمت سفید قرار بگیره قسمت reference هم اونجا باشه خوبه اسم 1.2 تا از اساتیدی که باهاشون کار کردید و میتوانند شما را تایید کنند یا
    حتی سوپروایزرهای که در کمپانی ها باهاشون کار کردید و پست مهمی دارند و می توانند بر توانایی های شما صحه بگذارند
    4-ببنید من دوست دارم شکل و شمایل یک رزومه از یک چهارچوب مشخص پیروی کنه تا چشم نواز باشه ببینید شما در قسمت تجارب کاری عناوین اصلی و محتوایی از 2 رنگ فونت مشخص استفاده کردید
    اما در قسمت پروژه ها کلا این رنگ تغییر کرده من اینو دوست ندارم به نظر من عناوین در همه جای رزومه باید از یک فونت و یک رنگ مشخص پیروی کنه و همچنین محتوای هر تیتر هم همینطور و این
    چهارچوب باید در کل رزومه یکسان باشه این تفاوت را شما در بخش کورس و کی اسکیل ها هم میبینید که مورد پسند من نیست صرفا نظر شخصیه
    5-به علایق تحقیقاتی هیچ اشاره ای نکردید research interest یکی از بخش های اصلی یک رزومه است
    6-در مورد این کی اسکیل ها اگر مدرک یا دوره ای مشخصی گذراندید بد نیست بهش اشاره کنید که مستند باشه که این مهارت ها را دارید
    7-هرچند به نظر من نوشتن کورس ها خیلی در رزومه متداول نیست اما اگر مطلب واسه گفتن کم داشتید میتوانید قرار بدید
    8-بعضی قسمت ها جاستیفانی نیست دقت کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متالورژی صنعتی-آزاد

سلام،
    رزومه ی زیر جهت اپلای برای مقطع ارشد در رشته ی مهندسی مواد هستش.
    خوشحال میشم نظرات دوستان رو بشنوم در موردش.

http://s7.picofile.com/file/83902163...AL_CV.pdf.html

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

سلام و احترام. ممنون میشم در مورد CV بنده نظر و پیشنهادتون رو بفرمایید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام. به نظرم خیلی شلوغه رزومتون و بهتره که ستونی و به صورت چکیده نوشته شه.با استادی مکاتبه میکردم میگفت بعضی روزا تا بیست سی تا رزومه هم برام میاد و باید حق داد بهشون که حوصله چندانی جهت خوندن کامل رزومه نداشته باشن.به همین دلیل جوری باید رزومه رو نوشت که توانایی هاتون تو چشم و بولد باشه.در ضمن تمپلیتتون هم زیاد جالب و به روز نیست بنظرم و خیلی بهترش تو نت هست.موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

سلام. اسم و اینهارو میشه بالای بالا که خالیه بنویسید.
    فونت را ریزتر کنید تا در 2 صفحه جا شود
    تیترها را میشود به رنگی دیگر نوشت مثلا زرشکی. تا خوانایی بیشتر شود
    پروژه را سمت چپ بنویسید. سال اجرا را در سمت راست. طوری که بین شان کمی فاصله افتد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

شاید این بشه
    master degree with exemption from entrance exam (NODET)

نقل قول نوشته اصلی توسط panahmshs نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم در بخش HONORS بنویسم که ورودی ارشدم بدون آزمون و با استفاده از آیین نامه استعداد های در خشان بوده
    چطور به انگلیسی بیان کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)