صفحه 13 از 128 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : رزومه پذیرفته شده ها و اصلاح رزومه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redrosse نمایش پست ها
    من با توجه به سابقه کارم میخوام اقدام کنم ! البته تو letter of interest در این مورد توضیح خواهم داد! ولی آیا این موضوع cv منو ضایع نمکنه؟به نظرتون به همچین CVاهمیتی میدن !
    منظورتون اینه که مدرکتون کلا چیز دیگه ای هست و کارتون نامرتبطه؟! یا فقط یه تغییر گرایشه؟

Member farhooood آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Information Security

من با توجه به سابقه کارم میخوام اقدام کنم ! البته تو letter of interest در این مورد توضیح خواهم داد! ولی آیا این موضوع cv منو ضایع نمکنه؟به نظرتون به همچین CVاهمیتی میدن !
    دوست عزیز صرف سابقه کار نمیتونه به تنهایی عامل پذیرش باشه اما در کنار موارد دیگری مثل معدل خوب ، نمره زبان خوب ، میتونه بسیار هم مفید واقع بشه ... در مواردی همین سابقه کارها تونستن تا حدودی معدل های نه چندان خوب رو کاور کنند . بنابراین سابقه کار شما نه تنها CV شما رو ضایع نمیکنه بلکه باعث میشه پر بار تر هم بشه وبه نوعی نشان دهنده این موضوع هسست که شما تونستین آموخته هاتون رو به محیط کاربردی منتقل کنین و حتما هم این مسئله به چشم خواهد اومد البته همه این موارد به شرطی هست که این سابقه کار مرتبط با رشته شما باشه .
    موفق باشید.
    گشتم بود ، ، ، بگرد هست

Junior Member redrosse آواتار ها

ممنونم از جواب اميدواركنندتون! رشته ليسانسم مترجمي انكليسي بود سال 85 ولي الان به خاطر سابقه كارم كه منابع انساني بود ميخوام واسه اين رشته اقدام كنم

دوستان امکانش هست لطفی بکنید و به رزومه من نگاهی بندازین!؟!
    با سپاس
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

با سپاس
    دوستان منظورم این بود اگه نظر یا توصیه ای دارین ! با کمال امتنان پدیراش هستم!

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

با سپاس
    سلام
    در کل خوبه اما براساس بقیه سی وی ها یه تغییرات جزئی به نظر میاد لازم داره
    مثلا بعد از سابقه تحصیلی، آوردن تجربه کاری جالب نیست فکر می کنم باید بعد از سابقه تحصیلی
    به نظرم اینطوری ترتیب ها رو عوض کنید بهتره:
    Education>>>Research Interests>>>Honours, Awards , Memberships>>>Publications>>>Special Courses>>>Work Experience>>>Additional Skills & Hobbies (Extra Curricular Activities)>>>References.
    بهتره قسمتی که رتبه دانشگاهتون رو گفتین جدا کنید از مهارتهایی که گفتین و چون پذیرش دانشگاه هست ممکنه تاثیر بیشتری داشته باشه
    با این حال سی وی هرکس براساس سلیقه خودشه که برای شما هم خوبه
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

سلام
    من ميخوام بنويسم كه 4 ترم رتبه برتر يا شاگرد اول شدم كدوم رو پيشنهاد مي كنيد.ممنون.
    1st Student at Tehran university for 4 consecutive terms in M.S. degree

Ranked first in highest student at Tehran University for 4 consecutive terms in M.S. degree

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tahami نمایش پست ها
    سلام
    من ميخوام بنويسم كه 4 ترم رتبه برتر يا شاگرد اول شدم كدوم رو پيشنهاد مي كنيد.ممنون.
    1st Student at Tehran university for 4 consecutive terms in M.S. degree

Ranked first in highest student at Tehran University for 4 consecutive terms in M.S. degree
    سلام،
    برای هر سال جدا با ذکر معدل بصورت زیر:
    Achieving F.O.E AWARD for the first ranking (xx.xx/20.00) in the academic year of 2009-2010 among the M.S. students admitted in the field of Computer Engineering in University of Tehran, Iran
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام،
    برای هر سال جدا با ذکر معدل بصورت زیر:
    Achieving F.O.E AWARD for the first ranking (xx.xx/20.00) in the academic year of 2009-2010 among the M.S. students admitted in the field of Computer Engineering in University of Tehran, Iran
    موفق باشید
    ممنون از كمك خوبتون اما من از اونجايي كه در 7 ترم كارشناسي و همينطور 4 ترم ارشد رتبه اول شدم شدم، جدا نوشتن همه‌‌ي اينا رزومه منو زياد نمي كنه؟ اين زو هم لحاظ كنيد كه موارد ديكه‌اي هم است كه من در award and houors بايد اضافه كنم.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tahami نمایش پست ها
    ممنون از كمك خوبتون اما من از اونجايي كه در 7 ترم كارشناسي و همينطور 4 ترم ارشد رتبه اول شدم شدم، جدا نوشتن همه‌‌ي اينا رزومه منو زياد نمي كنه؟ اين زو هم لحاظ كنيد كه موارد ديكه‌اي هم است كه من در award and houors بايد اضافه كنم.
    شما یکی از اهدافی که از نوشتن رزومه دارید تبلیغ خودتون هستش به شکل تاثیر گذار (نه اغراق)، و اینها یکی از بهترین افتخاراتی هستش که یه دانشجو میتونه داشته باشه، نمیدونم اما نظر شخصیه من اینه که جدا و با ذکر معدل و سال تحصیلی و مقطع بنویسید، چون تاثیر گذاریش روی خواننده بیشتر هستش.
    نگران زیاد شدن حجم رزومه نباشید، رزومه نباید شامل اطلاعات کم اهمیت و زائد و تکراری باشد، اگه با اطلاعات مفید اینچنینی حجمش کمی زیاد شه مشکلی پیش نمیاد.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)