صفحه 20 از 128 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 1271

موضوع: اصلاح و ویرایش رزومه های ارسالی کاربران (لطفا پست اول را مطالعه کنید)

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم‌افزار، امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : اصلاح و ویرایش رزومه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط qmarsnaderi نمایش پست ها
    22 نفر رزومه منو دانلود کردن ی نفر نظر نداده!!! یکی نظر بده من اینو درست کنم!!!
    سلام
    خیلی از نظر طرز ارائه نظری ندارم. فقط می‌خواستم بگم که جای Matlab توی مهارت‌هاتون کنار Visual Studio نیست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    من کاملا با نظر اون دوستمون مخالفم... توی فروم سی وی هایی هستن که وقتی می گیرن می بینید رفرنس دارند و همه اون افراد با سی وی هایی که داشتن پذیرش گرفتن... کلا این بخش جز مهمترین هاست....آخه قرار نیست که همه همدیگه رو بشناسند که.... نوشتن این بخش دو مزیت داره
    اول اینکه نشون میده استادانی دارین که به شما ریکام بدن یا کلا جز رفرنس های شما باشند
    دوم اینکه اگه اون استاد خیلی وسواسی بود و خواست درمورد شما تحقیق بکنه از همین بخش رفرنس ها استفاده می کنه
    بنابراین بودنش به نظر من مهمه
    به نظرم شما از بین اون 5 نفر سه نفری رو که بیشتر آشنایی با کار شما دارند و احتمال میدین بهتون ریکام بندن و..... انتخاب کنید و بنویسید و اصلا ایرادی نداره که بعدا شما از استاد دیگه ای توصیه نامه بگیرید که اسمش جز این سه تا نبوده باشه
    موفق باشید
    مرسی.منم نظرم مث شماست.راستش دو تا سوال دیگه : گذاشتن عکس را تو CV توصیه میکنید ؟ و دوم اینکه نوشتن محل و زمان تولد مرسومه؟ نیازه ؟ یه دنیا ممنون.

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    مرسی.منم نظرم مث شماست.راستش دو تا سوال دیگه : گذاشتن عکس را تو CV توصیه میکنید ؟ و دوم اینکه نوشتن محل و زمان تولد مرسومه؟ نیازه ؟ یه دنیا ممنون.
    سلام
    درمورد عکس: راسیاتش افرادی هستند که عکس می ذارند اما براساس نظران بزرگان فروم (اینجا) گذاشتن عکس توی رزومه آکادمیک، کار حرفه ای نیست اما به نظرم این قضیه سلیقه ای هست و خوب من به شخصه نمی ذارم
    در مورد محل و زمان تولد: محل تولد اگه شهر منظورتونه که جز تهران فکر نمی کنم کسی شهرهای دیگه ایران رو بلد باشه مثل خودمون دیگه، برای کشور هم وقتی شما توی قسمت زبان می نویسید فارسی و همچنین وقتی اسم دانشگاهتون و شهرش و کشور رو می نویسید، دیگه لازم نیست جداگانه نوشته بشه.
    درمورد زمان تولد در قسمت personal information بنویسید و به نوع نوشتن تاریخ دقت کنید آمریکایی یا انگلیسی باشه
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

پیش فرض کمک در نوشتن رزومه

سلام دوستان
    من تازه میخوام رزومه بنویسم ، اطلاعاتم کامل نیست، ممنون میشم کمکم کنید.
    من چون هنرستانی بودم، 3 تا کنکور داشتم تا به کارشناسی ارشد رسیدم. رتبه کنکور اولم 29 بود، لازمه این رتبه رو تو رزومه ذکر کنم؟ در دوران کاردانی رتبه اول بودم و با این امتیاز رتبه اولی ( بدون کنکور) به کارشناسی رفتم. اینا رو لازم هست بنویسم یا ضایع هست ؟!
    مقاله هایی که هنوز جوابشون نیومده و under review هستند رو هم بنویسم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کمک در نوشتن رزومه

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازه میخوام رزومه بنویسم ، اطلاعاتم کامل نیست، ممنون میشم کمکم کنید.
    من چون هنرستانی بودم، 3 تا کنکور داشتم تا به کارشناسی ارشد رسیدم. رتبه کنکور اولم 29 بود، لازمه این رتبه رو تو رزومه ذکر کنم؟ در دوران کاردانی رتبه اول بودم و با این امتیاز رتبه اولی ( بدون کنکور) به کارشناسی رفتم. اینا رو لازم هست بنویسم یا ضایع هست ؟!
    مقاله هایی که هنوز جوابشون نیومده و under review هستند رو هم بنویسم؟
    ممنون
    سلام
    بله حتما رتبه های کنکورهاتون رو تحت عنوان Honors, Awards , Memberships بنویسید...طرز نوشتنشو هم می تونید از رزومه هایی که توی همین فروم هست ببینید
    درمورد مقاله ها هم باید بنویسید اگر تازه سابمیت کردین و ازش هنوز خبری نیست (که منظور شما هم همینه) وقتی اسم و اطلاعات مقاله رو نوشتین آخر سر بنویسید سابمیتی هست
    اگر هم مقاله هاتون یه مرتبطه ریوایز خورده و الان under review زده شده بنویسید ریواز زده شده
    موفق باشید

ممنون از پاسخی که دادین. 1 سوال دیگه اینکه معدل چه دوره ای رو باید بذارم؟ معدل دیپلم، معدل کاردانی، کارشناسی و فوق لیسانس؟
    یا اینکه معدل کاردانی و کارشناسی رو باید باهم حساب کنم، بنویسم؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nasiim نمایش پست ها
    ممنون از پاسخی که دادین. 1 سوال دیگه اینکه معدل چه دوره ای رو باید بذارم؟ معدل دیپلم، معدل کاردانی، کارشناسی و فوق لیسانس؟
    یا اینکه معدل کاردانی و کارشناسی رو باید باهم حساب کنم، بنویسم؟
    سلام
    معدل دیپلم برای افرادی مهمه که بخوان برای لیسانس اقدام کنند ولی شما برای دکتری میخواین پس لازم نیست
    من دقیقا درمورد کاردانی اطلاعی ندارم اما فکر کنم اینطوری بنویسید بهتره که بنویسید از فلان تاریخ تا فلان تاریخ فوق می خوندید با این معدل، بعد برای لیسانس و بعد برای کاردانی
    مثلا از فوریه 2008 تا سپتامبر 2010:: اسم رشته، اسم دانشگاه/ زیرش اسم پایان نامه/ اسم استاد راهنما و نهایتا معدل
    بعد در قسمت بعدی: سپتامبر 2004 تا فوریه 2006: B.A اسم رشته و اسم دانشگا و اگر پایان نامه داشتین و اسم استاد و اگر نداشتین فقط معدل
    و قسمت بعدی هم مثل بالا
    موفق باشید

Junior Member

سلام بچه ها
    ببخشید من این سؤالم رو دو جا نوشتم آخه عجله دارم می خوام جواب بگیرم زود رزومم رو بفرستم برای یه استاده
    من خودم برای خودم کار می کنم. تور های داخلی و بعضی وقتا خارجی می ذارم اینم اینطوری توی رزومم نوشتم خوبه؟
    ·
    Tour Operator
    Self Employed, Tehran, Iran
    Planning, arranging and marketing domestic and outbound group tours
    Travelling occasionally to various destinations to find appropriate lodging facilities, adequate transportation and catering services to develop new itineraries
    Conducting post-tour evaluation and reviewing travellers’ feedbacks

دو تا دوره هم دارم می گذرونم که آذر ماه تموم می شه امتحان می دم و مدرک می گیرم عیبی داره از الان توی رزومم تو certificates بنویسم؟

Junior Member

سلام
    من استادی ندارم که منو معرفی کنه. باید رفرنس تو رزومه بیارم؟

Member your_star آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TTU-Geotechnical Eng

سلام
    برای مقاله ای که سابمیت شده و اکسپت نشده باید جای جدا در نظر بگیریم یا فقط تو همون بخش ریسرچ آخر توضیحات بزنیم سامبمیتد؟نظر دوستان چیه؟
    That's Me In The Corner
    That's Me In The Spotlight
    Losing My RELIGION

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)